سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: خرید دستگاه رب ساز گوجه فرنگی
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام به همه دوستان من می خوام دستگاه ساخت رب گوجه فرنگی در حد خانگی با ظرفیت روزی 50 کیلو بخرم آیا اصلا چنین دستگاهی هست یا کسی شیوه ساخت این دستگاه رو میدونه
مشکلم فقط برش و گرفتن اب گوجه هست بقیش دستی هم میشه انجام داد
ممنون می شم راهنماییم کنیدHeart10_004
رب رو میخاید بفروشید یا مصرف خودتون؟!

میخاید بسته بندی بفروشید؟!
(09-05-2014 11:32 AM)tondar12 نوشته شده توسط: [ -> ]رب رو میخاید بفروشید یا مصرف خودتون؟!

برای فروش می خوام ولی بصورت سنتی امکان این مقدار رو ندارم سخته
(09-05-2014 10:29 AM)reza_yki نوشته شده توسط: [ -> ]سلام به همه دوستان من می خوام دستگاه ساخت رب گوجه فرنگی در حد خانگی با ظرفیت روزی 50 کیلو بخرم آیا اصلا چنین دستگاهی هست یا کسی شیوه ساخت این دستگاه رو میدونه

دوست من وسیله که در زیر توضیح می دم رو می تونی به راحتی درست کنی و ارتقا بدی من از این وسیله در حد تولید سال خودمون قبلاً استفاده کردم
یک عدد چاقو بدون دسته که حدود 25سانتیمتر پهنای اون از 4س بیشتر باشه بهتره حالا هر چهار طرفشو بده چاقو تیز کن تیزش کنه بعد وسط چاقو رو سوراخ کن یک میله 35تا 40 سانتی رو رزوه کن ازش عبور بده دو طرف چاقو رو پیچ کن تا سفت شه حالا این وسیله رو به دریل متصل کن تو دیگچه پر گوجه روشن کن اما مواظب باش اولش کنترلش سخته بعد سریع حرفه ای می شی حالا برای کار هر روز می تونی این تیغه رو به قابلمه های که مخصوص گرفتن کره از شیر است متصل کنی
دستگاه آبگیری گوجه در بازار هست ، علاوه بر خرد کردن کوجه تخم و پوست گوجه را هم می گیره کمی سرچ کنید به تولید کننده می رسید
(09-05-2014 10:29 AM)reza_yki نوشته شده توسط: [ -> ]سلام به همه دوستان من می خوام دستگاه ساخت رب گوجه فرنگی در حد خانگی با ظرفیت روزی 50 کیلو بخرم آیا اصلا چنین دستگاهی هست یا کسی شیوه ساخت این دستگاه رو میدونه

سلام
این دستگاه را تولید کردم جهت اطلاع بیشتر با شماره 09183501585 زندی تماس نمایید
(09-05-2014 11:36 AM)reza_yki نوشته شده توسط: [ -> ]
(09-05-2014 11:32 AM)tondar12 نوشته شده توسط: [ -> ]رب رو میخاید بفروشید یا مصرف خودتون؟!

(06-23-2015 10:19 AM)salehabadi92 نوشته شده توسط: [ -> ]
(09-05-2014 11:36 AM)reza_yki نوشته شده توسط: [ -> ]

دستگاه ابگیری از گوجه فرنگی میخوام قیمت اش
لینک مرجع