سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: سرمایه برای خرید پوست پسته
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2
سلام
کسی هست برای خرید پوست پسته سرمایه بذاره چون از چند روز دگه چیدن پسته شروع میشه ..
(09-03-2014 03:36 PM)abnilboy نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
کسی هست برای خرید پوست پسته سرمایه بذاره چون از چند روز دگه چیدن پسته شروع میشه ..

سلام دوست عزیز
میشه توضیحات بیشتری ارائه بدید در این رابطه ؟
پوست سفید پسته(پوست سخت) یا پوست سبزش ؟؟؟

کاربردش چیه ؟

این توضیح هم میتونه جنبه اطلاعات عمومی داشته باشه و ضمنا برای کسانی که احیانا قصد سرمایه گذاری و شراکت دارند ولی اطلاع و تجربه ای ندارند مفید باشه....

ممنون از شما 10_004
پوست فقط برای خوراک دام استفاده میشه یا جای دیگه هم هست! کیلویی چقدره؟
سلام
خب الان فصل پسته چینی نزدیکه اگه سرمایه باشه میشه پوست سبز (صورتی مانند)رو خریداری و خشک کرد بعد بعنوان خوراک دام استفاده کرد که حدود 100 درصد کمی بالا و پایین سود داره..
کسی سرمایه بذاره تو این کار مطمئنا سود خوبی نصیبش میشه..
(09-05-2014 10:19 PM)abnilboy نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
خب الان فصل پسته چینی نزدیکه اگه سرمایه باشه میشه پوست سبز (صورتی مانند)رو خریداری و خشک کرد بعد بعنوان خوراک دام استفاده کرد که حدود 100 درصد کمی بالا و پایین سود داره..
کسی سرمایه بذاره تو این کار مطمئنا سود خوبی نصیبش میشه..

سرمایه اولیه چقدره ؟

هزینه خرید دستگاه ها برای خشگ کردن چقدره ؟

کیلویی چند خریداری میشه ؟

و کیلیویی چند خشک شده آن برای دام ها به فروش میرسد
لطفا روال کار رو توضیح بدین یعنی باید چیکار کنیم شما خودتون اشنا هستین که کجا و از چه کسی باید خرید و خشک کردن و انبار کردنش به چه صورت باشه و اینکه ما باید با شما شریک باشیم
سلام
بله میگفتم فک کنم تا پوست پسته خشک بشه حدود 400 تا 500 تومنی براتون اب میخوره بعد یکی از تولید کننده های خوراک دام میگف ما این پوست رو با خوراک داممون مخلوط میکنیم و بصورت کنستانتره میفروشیم که بالای 1500 قیمتشه جالبیش اینجاس میگفت تا وقتی این پوستو مخلوط میکنیم گاوداریها خوب میخرن کنستانتره رو چون باعث میشه شیر گاو و گوسفند پر چرب بشه سودشونم بالاتر میره ولی وقتی این پوست پسته تموم میشه کنستانتره ما هم مشتریش نصف میشه..
استاد بفرمایید منبع خرید کجاست ؟

و خریدار این محصول کیه ؟؟
منبع خرید ترمینال های ضبط و فراوری پسته هست.
خریدارشم پخش کننده هاو تولیدی های خوراک دام..
(09-11-2014 11:16 AM)abnilboy نوشته شده توسط: [ -> ]منبع خرید ترمینال های ضبط و فراوری پسته هست.
خریدارشم پخش کننده هاو تولیدی های خوراک دام..

سلام من سورین هستم کاربر جدید شما فرمودید مشتری پوست پسته هست شما میتونید بازاریابی کنید یعنی الان من پوست خشک (سبز)حدود 50تن دارم میخام بگم که سرمایه از من بازاریابی از شما پورسانتشم 50 درصد دیگه چی بهتر از این تازه اگه بتونید قرارداد ببندیم که بالاتر میره راستیتش خودم پیامک تبلیغاتی به تولید کننده های خوراک بعضی استانا دادم اما اونطور که شما میگفتید کسی تا الان تماس نگرفت میخام بدونم تا چه حد به فروش 100درصد نه سود ایمان دارید؟
صفحه ها: 1 2
لینک مرجع