سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: جلسه حضوري 4 آذر تولد انجمن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6
من امروز از تهران برگشتم ، جلسه عالی بود و از آشنایی بااساتید و دوستان هم خیلی خرسندم . انشالله جلسات بعدی هرچه پرشورتر برگزار بشه و به امید موفقیت روز افزون اعضا
آقاي دهقاني ما هم از ديدنتون و از شنيدن ايده بسيار عاليتون خرسند شديم
ايده آقاي دهقاني يكي از ايده هاي بسيار عالي ست كه در جلسه جمعه تصويب شد و ما منتظر هستيم كه ايشون تاپيك ايدشون را باز كنن
به روی چشم . صحبتهای آقای قربانیان من رو به فکر انداخت تا قیمت تمام شده این آپارتمانها رو کاهش بدم . قیمت عرضه به مشتری رو سود آور تر کنم . فعلاً یکم دارم تحقیق می کنم. تو اولین فرصت به عزیزان مطالبم رو عرض می کنم
آقای دهقانی از دیدار شما و آشنایی با همسر بزرگوارتون بسیار خوشحال شدیم.
منتظر هستیم تا جزئیات ایده تون رو برای سایر دوستان در انجمن قرار دهید تا کار را شروع کنیم.
اطمینان دارم با بررسی بیشتر ایده جناب دهقانی , بتوان آنرا بخوبی اجرا کرد.
ايده ي جناب اقاي ذهقاني اگه با هزينه ي كمتر باشه موفق ميشه منتها از كيفيت نبايد كاسته بشه
سلام ضمن تقدير و تشكر از مهندس كاظمي عزيز سركار خانم MARYAR و خانم علي بخشي و بقيه دوستان كه براي برگزار شدن اين مراسم باشكوه زحمت كشيدند مخصوصا مهتاب خانم كه گويا زحمت خواندن شعر بنده با ايشان بوده و عرض پوزش مجدد ازينكه بواسطه نامساعد بودن هوا و بيماري نتوانستم درجمع عزيزان حضور پيداكنم اگر عمري باقي بود انشاالله در فرصتهاي بعدي به خدمت بزرگواران شرفياب خواهم شد
پولکی جان خواندن شعر شما سعادتی بود برای من.
امیدواریم در جلسات بعد شما را ملاقات کنیم.
یاد اولین جشن تولد انجمن با اون همه هیجانش بخیررررررررررررر
3تا لوح تقدیر اون روز دادیم
اولیش به آقای قربانیان
دومیش به آقای پور قوامی برای ایده آب (راستی نمی دونیم با وزارت بهداشت به کجا رسید تونست ثبتش کنه)
دلم بازم اون روزا رو خواست. دلم برای همه تنگ شده.
اولین جلسه ای که با کلی از دوستان عزیز از نزدیک آشنا شدیم.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6
لینک مرجع