سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: راهنمایی جهت تغییر شغل
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام خدمت اساتید محترم
بنده تازه با این سایت آشنا شدم
الان دو سالی هست که تو شهرمون که یه شهره کوچیکه گیم نت دارم،با درآمدش فقط تونستم خرج دانشگامو رد کنم و هیچ چیزی پس انداز نکردم،یعنی درآمدش اینقدر کم هست که به پس انداز کردن نمیرسه
تو این دو سال روی شغلای زیادی فکر کردم ولی تا الان بهترین گزینه ای که بهش رسیدم عطر فروشی هستش
توی شهرمون یه سری مغازه ها هستن که عطر میفروشن ولی مغازه ای که کارش فقط عطر و ادکلن باشه نیست
به نظرتون این شغل درآمدش تو یه شهر کوچیک چطوره؟
یه مغازه تو مرکز شهر اجارش 100 تا 120 تومن درمیاد برام
اگه میشه یه کمک یا راهنمایی بکنین که با 10 تومن پولی که دارم بهترین گزینه چیه؟همین عطر فروشی یا چیز دیگه؟
با تشکر
درود بر شما دوست عزیز
حضورتون در این انجمن رو خوش آمد میگم
ابتدا باید به تجربیات و استعداد هاتون توجه کنید.
اگر در زمینه عطر سابقه کاری یا تجربه دارید خب بسم ا.. اگر خیر باید کمی تحقیق کنید نباید از بیرون به قضیه نگاه کرد
اگر میتونید از یکی از دوستان یا آشنایان در این زمینه استفاده کنید و باهاشون مشورت کنید.
بهترین گزینه رو خود شما باید بفرمائید علایق و تواناییهاتون در چه زمینه هایی هست و بعد دوستان راهنماییتون کنن.
موفق باشید
(08-26-2014 02:17 PM)bayani نوشته شده توسط: [ -> ]درود بر شما دوست عزیز
حضورتون در این انجمن رو خوش آمد میگم
ابتدا باید به تجربیات و استعداد هاتون توجه کنید.
اگر در زمینه عطر سابقه کاری یا تجربه دارید خب بسم ا.. اگر خیر باید کمی تحقیق کنید نباید از بیرون به قضیه نگاه کرد
اگر میتونید از یکی از دوستان یا آشنایان در این زمینه استفاده کنید و باهاشون مشورت کنید.
بهترین گزینه رو خود شما باید بفرمائید علایق و تواناییهاتون در چه زمینه هایی هست و بعد دوستان راهنماییتون کنن.
موفق باشید

ممنونم
راستش در زمینه عطر تجربه ای که ندارم ولی خودم فکر میکنم بتونم از پسش بر بیام
دانشجو رشته مکانیکم و اکثرا تو کارای فنی تخصص دارم ولی نه سرمایه کافی و نه جای مناسب دارم که بخوام برم سراغ اینجور کارا
نظر خودم روی کاسبیه،حالا عطرفروشی نشد یه کار دیگه
فقط میخوام کاری باشه که ارزش وقت گذاشتن و داشته باشه
اینم بگم این دو سال که گیم نت داشتم اعصابم فولادی شده و فکر نکنم کاری باشه که نتونم تحملش کنم...
کسی نظری نداره؟
(08-26-2014 12:32 PM)A.Khodabakhshi نوشته شده توسط: [ -> ]با سلام خدمت اساتید محترم
الان دو سالی هست که تو شهرمون که یه شهره کوچیکه گیم نت دارم،با درآمدش فقط تونستم خرج دانشگامو رد کنم و هیچ چیزی پس انداز نکردم،یعنی درآمدش اینقدر کم هست که به پس انداز کردن نمیرسه
تو این دو سال روی شغلای زیادی فکر کردم ولی تا الان بهترین گزینه ای که بهش رسیدم عطر فروشی هستش
توی شهرمون یه سری مغازه ها هستن که عطر میفروشن ولی مغازه ای که کارش فقط عطر و ادکلن باشه نیست
اگه میشه یه کمک یا راهنمایی بکنین که با 10 تومن پولی که دارم بهترین گزینه چیه؟همین عطر فروشی یا چیز دیگه؟
با تشکر

سلام دوست عزیز
وقتت بخیر باشه

نگاه کنید عطر فروشی و ادکلن و لوازم آرایش،سود خوبی دارد، این سود خوب نیاز مند تخصص هم می باشد، شما اگر در زمینه عطر وادکلن دارای تجربه هستی، می تونی بعد از یه مدت مشخص،مثلا شیش سال تا یک سال به سود خوبی برسی،البته این سود خوب که میگم،نیازمند تخصص و یک مغازه و دکور و اجناس خوب و عالیه

در زمینه ی عطر و ادکلن اگر سوالی داشتین تا جایی که بدر حد توانم باشه،در خدمتتون هستم
یه توصیه برادرانه،به عنوان برادر کوچیک،هیج موقع به خاطر حاشیه سود بیشتر،جنس بی کیفیت به مشتری ندین،چون تو زمینه ی عطر و ادکلن و ارایشی اجناس مشابه با کیفیت پایین زیاد وجود داره
(08-27-2014 07:11 PM)ali mohammady نوشته شده توسط: [ -> ]
(08-26-2014 12:32 PM)A.Khodabakhshi نوشته شده توسط: [ -> ]با سلام خدمت اساتید محترم
با تشکر

سلام دوست عزیز
وقتت بخیر باشه

نگاه کنید عطر فروشی و ادکلن و لوازم آرایش،سود خوبی دارد، این سود خوب نیاز مند تخصص هم می باشد، شما اگر در زمینه عطر وادکلن دارای تجربه هستی، می تونی بعد از یه مدت مشخص،مثلا شیش سال تا یک سال به سود خوبی برسی،البته این سود خوب که میگم،نیازمند تخصص و یک مغازه و دکور و اجناس خوب و عالیه

در زمینه ی عطر و ادکلن اگر سوالی داشتین تا جایی که بدر حد توانم باشه،در خدمتتون هستم
یه توصیه برادرانه،به عنوان برادر کوچیک،هیج موقع به خاطر حاشیه سود بیشتر،جنس بی کیفیت به مشتری ندین،چون تو زمینه ی عطر و ادکلن و ارایشی اجناس مشابه با کیفیت پایین زیاد وجود داره
راستش توی این زمینه هیچ تجربه ای ندارم ولی موضوع مهمی که هست اینه که توی شهر ما مغازه ای که مخصوص عطر و ادکلن باشه نیست و بهترین گزینه اییه که برام مونده
ممنون از راهنماییتون
من باید عطرمو از اصفهان بیارم اگه بتونین یه جای خوب و مطمئن توی اصفهان برای خرید عطر بهم معرفی کنین خیلی ممنونتون میشم
در زمینه عطر و ادکلن جناب علیمحمدیali mohammady عزیز میتواند راهنمای خوبی برای شما باشد.
با سلام خدمت شما دوستان گرامی
سرمایه ای در حدود بیست میلیون دارم.می خواهم مغازه عطر و ادکلن برای خودم بزنم.آیا با این مبلغ میشه این کار رو کرد.البته هیچ تجربه ای ندارم ولی واقعا به این کار علاقه دارم.به نظر شما می تونم توی این کار موفق شوم.
با تشکر
لینک مرجع