سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: ایجاد موسسه خیریه
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام خدمت تمامی اساتید گرامی من ایده ای دارم برای تاسیس موسسه ای خیریه که با توجه به ارتباطی که با اکثر بازیکنان فوتبال و بازیگران سینما و ... دارم فکر میکنم بشه کار خیر و خداپسندانه ای جدای از بحث درآمدی انجام داد میخواستم ببینم کسی مشورتی صحبتی داره؟ و کلا چنین موسسه خیریه ای میشه بوجود آورد و شرایطش کلا چگونه هستHeart
با سلام حضور محترم شما
برای تاسیس موسسه معمولی همانند ثبت شرکت سهامی خاص و محدود یکسری مراحل اداری باید طی بفرمائید
درمورد موسسه خیریه باید ابتدا با سازمان بهزیستی مکاتبات لازم و تایید صلاحیت بشوید
بعد از اتمام کلیه مراحل اداری و در بیشتر مواقع بسته به نوع فعالیت و خدمات برخی ضمانت نامه های مالی و بررسی دقیقتر در کلیه موارد هم توسط حراست سازمان باید مورد تایید باشد در برخی موارد نیاز به داشتن شرکای توانمند و تخصیص دادن میزان قابل توجهی سرمایه نیز هست
اگر بتونید این مراحل رو انجام بدید سازمان با نظارت کامل بر نوع فعالیت موسسه و فعال بودن حساب های بانکی و خود موسسه اقدام به دادن برخی اختیارات به شما مینماید که شایان ذکر است همگی باید مورد تایید کارشناسان باشن و افراد معرفی شده برای دریافت خدمات نیز باید از برخی ف/ی/ل/ت/ر ها عبور کنند.
این اطلاعاتی بود که بنده درجریانش بودم
یا حق
ممنونم یعنی باید سرمایه اولیه زیاد باشه؟ یا موسسین مورد تایید باشن؟
با سلام
در برخی از شرایط واگذاری امتیازات توسط سازمان و برای اکثر موارد بله اما یکسری از مراکز عام المنفعه و موسسات هم هستند که با کمترین منابع مالی توانستن نظر عزیزان رو جلب کرده و شروع به فعالیت کنند بنده اطلاعاتم در همین حد بود دوست عزیز برای اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره 02166702001 الی 9 سازمان بهزیستی کشور واقع در میدان امام خمینی تهران تماس بگیرید و سوالاتتون رو مطرح بفرمائید.
با تشکر
لینک مرجع