سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: نظر شما درباره شغل كناف و سقف كاذب چيست؟
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان ميخواستم در مورد كناف اطلاعات كسب كنم ك چگونه كاري هست و ميشه روش مانور داد و با سرمايه كم راه اندازي كرد يا اينكه آينده خوبي داره ؟
بيمه اش چجوره ؟
سلام دوست عزیز
اگه به کار کناف و سقف کاذب علاقه داشته باشی کار خوب و جالبیه باید سلیقه داشته باشی اگه بخوای تو این کار پیشرفت کنی و اطلاعاتت رو در مورد مصالح ابزارها و روشهای نصب و انواع دیوارها و سقفهایی که با کناف میشه ساخت بالا ببری واسه اینکار می تونی از سایت کناف ایران استفاده کنی حتی میتونی دوره های مختلف نصب رو تو خود کارخانه کناف بگذرونی من تجربه کردم خیلی خوب بود.هزینه ی دوره ها هم زیاد نیست
اگه سرمایه داشته باشی و مصالح از خود کارخانه خرید کنی و کار رو با مصالح بگیری خیلی سود داره.ولی مهمترین اصل تو اینکار اینه که کار رو به زیبایی انجام بدی و پرت مصالح نداشته باشی.در مورد بیمه اطلاعی ندارم
کار خسته کننده ای نیست و احتیاج به دقت بالایی داره اما کارش تمیزه و باکلاسهA00 (42)
(07-29-2014 11:07 PM)mohajer.my نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوست عزیز
اگه به کار کناف و سقف کاذب علاقه داشته باشی کار خوب و جالبیه باید سلیقه داشته باشی اگه بخوای تو این کار پیشرفت کنی و اطلاعاتت رو در مورد مصالح ابزارها و روشهای نصب و انواع دیوارها و سقفهایی که با کناف میشه ساخت بالا ببری واسه اینکار می تونی از سایت کناف ایران استفاده کنی حتی میتونی دوره های مختلف نصب رو تو خود کارخانه کناف بگذرونی من تجربه کردم خیلی خوب بود.هزینه ی دوره ها هم زیاد نیست
اگه سرمایه داشته باشی و مصالح از خود کارخانه خرید کنی و کار رو با مصالح بگیری خیلی سود داره.ولی مهمترین اصل تو اینکار اینه که کار رو به زیبایی انجام بدی و پرت مصالح نداشته باشی.در مورد بیمه اطلاعی ندارم
کار خسته کننده ای نیست و احتیاج به دقت بالایی داره اما کارش تمیزه و باکلاسهA00 (42)

ممنون داداش
اره علاقه دارم و ميخوام شروع كنم كار شيك و با كلاسيه بخاطر همين خوشم اومده و ميخوام برم كلاساشو برمو مدركشو بگيرم
فقط خدا كنه وام بدن با مدركش اونوقت ميتونم مصالح رو هم بخرم و خودم كار كنم وگرنه بايد برم براي ديگران كار كنم.
شغلیه که زیر مجموعه دکوراسیون داخلی محسوب میشه و خیلی خوبه و به نظر من باید با سیستم استاد شاگردی یاد بگیرید و موفق بشید برای بیمه اگر برای خودتون کار کنید باید با مراجعه به تامین اجتمایی شهرتوت خودتون را بیمه مشاغل ازاد کنید
کارش سنگین که نیست نه؟؟من چون یه مدت شاگرد گچ کار بودم کارش سنگین بود خوشم نیومد اومدم بیرون اگه اینقد کارش راحته که از همین فردا میرم!!!
سلام من خودم 4 ساله کناف کارم( البته الان دارم ساختمان سازی میکنم) این کار فقط وقتی به دردت میخوره که بیکاری و وقت اضافه داری یا میخوای بعدش خودت دفتر بزنی وگرنه به عنوان شغل اصلا درآمد زا نیست چون تو این بازار الان فقط باید برید برای یکی که دفتر داره نصابی کنی که اونم وقتی استاد شدی متری 11 تومان بهت میدن و اگر زرنگ باشی تو یه روز میتونی 6 متر ببندی.
من گه راضی نبودم البته من توی این 4 سال 3 سالش را دانشجو بودم و چون 2 روز در هفته کلاس داشتم و نمیتونستم کار تمام وقت برم میرفتم سر این کار.
حالا با تمام این اوصاف اگر بازم علاقه دارید فقط برید پیش یک استاد کار خوب که از اول کار را اصولی یاد بگیرید کلاسهاشم من خودم رفتم مدرک 2 تاشم گرفتم ولی مدرکش فقط به درد میخوره برای ارائه به بعضی از نمایندگی های مجاز نصب کناف وگرنه نه بهت وام میدن و نه چیز دیگه ای در کاره.
سوالی داشتید در خدمتم.
در کار کناف به عنوان دوستی و کمک مدتی پیش کسی بودم زیر متری چهل تومن نمی زد البته در تهران پول خوبی داره ولی کارش سنگینه کمر درد و گردن درد بعد دو سه سال رو شاخشه باید سری ادستا کار بشی و شاگرد بیاری وگرنه تنهایی گیر می کنی
کاملا درسته. کار سنگینیه و ظرافت و محاسبات زیادی هم داره. از طرفی سلیقه و حوصله زیادی میخاد. حداقل به دونفر برای کار کردن روی یه پروژه حتی کوچک نیاز داره. تو تهران عرف متری چهل تومنه با جنس. دستمزد و جنس با هم متری چهل تومن. البته به طرحش هم بستگی داره.
هر کاری یه مدت خاک خوری و پادویی داره.
البته اونقدرهام که دوستان میگن کار تمیزی نیست. کلا تو گچی. اونم پودر گچ10_003
حرفه ی خوبیه درآمد بالایی هم داره حتما ادامه بده
لینک مرجع