سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: تولید ضدیخ
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام
با توجه به اینکه تولید ضدیخ بسیار راحت شده و مواد اولیه آن به راحتی در دسترس هست میشه تو این کار هم وارد شد. اگر بازاریاب خوبی داشت باشید هم که عالیه
هزینه اولیه اش کمتر از ۱۰ میلیونه بدون احتساب مکان تجهیزات
(07-26-2014 10:41 PM)رضا علیزاده نوشته شده توسط: [ -> ]با سلام
با توجه به اینکه تولید ضدیخ بسیار راحت شده و مواد اولیه آن به راحتی در دسترس هست میشه تو این کار هم وارد شد. اگر بازاریاب خوبی داشت باشید هم که عالیه

اکه یادم باشه شما سال قبل هم این تاپیک رو مطرح کرده بودی درسته؟ولی درمورد فروش و رقابت با برندهای معروف چیزی نگفتی؟
(07-26-2014 11:17 PM)حسن قجر نوشته شده توسط: [ -> ]
(07-26-2014 10:41 PM)رضا علیزاده نوشته شده توسط: [ -> ]با سلام

اکه یادم باشه شما سال قبل هم این تاپیک رو مطرح کرده بودی درسته؟ولی درمورد فروش و رقابت با برندهای معروف چیزی نگفتی؟

سلام به شما دوست قدیمی، در مورد فروش باید عرض کنم شرکتهایی که برند شناخته شده ای ندارند یا به طور محلی کار میکنند و یا قیمت ضدیخ تولیدیشان را پایین تر عرضه میکنند. همانطور که میدانید هزینه سربار شرکتهای کوچک به مراتب کمتر از شرکتهای بزرگ است. از سال قبل. تا کنون اینجانب با ۳ شرکت جدید کار کرده ام و یک تولیدککنننده مواداولیه هم شناسایی کردم که جای خوشحالی داره، چون بسته های افزودنی معمولا از خارج وارد میشه و یا شرکتها نمک های موردنیاز رو ترکیب میکنند که احتیاج به صرف وقت و انرژی داره از اونجاییکه این سایت محلیست برای فکرهای نو، علاقه مندم که از این فکرها استفاده کنم.
آقا رضا
درمورد طرح توضیحات بیشتری بده تا بچه های انجمن از نحوه تولید-تجهیزات-سرمایه درگردش-مواد اولیه-و بازار فروش بیشتر بدونیم تشکر
(07-27-2014 10:54 AM)حسن قجر نوشته شده توسط: [ -> ]آقا رضا
درمورد طرح توضیحات بیشتری بده تا بچه های انجمن از نحوه تولید-تجهیزات-سرمایه درگردش-مواد اولیه-و بازار فروش بیشتر بدونیم تشکر

تولید ضدیخ با مواد اولیه امروزی بسیار ساده است، فقط کافیه یک بار از خدمات مشاوران فنی استفاده بشه،
تجهیزات لازمه اش هم یک مخزن پلی اتیلن، یک همزن و یک دستگاه پرکنی است.
حدود ۱۰ میلیون هزینه مواد اولیه و تجهیزاتش هست.
بازار فروش هم کلیه تعویض روغنیها
نظر من اینه که ف/ی/ل/ت/ر هوا ،ضد یخ،اسکاچ و........تمام این قبیل جنسها که تبلیغ دستگاه هاش تو روزنامه و...زیاد میشه.سود ده هستند حتی خیلی هاشون سود بالایی داره .اممممممممممممما فروش اونها بسیار سخته چون بازارش اینقدر که تولید میشه کشش نداره شاید نصف این هم حتی کشش نداره و این وقت و انرژی که قراره روی فروش این گونه محصولات گذاشته بشه روی کالای دیگه بگذارید درآمد بهتری خواهید داشت (به جز موارد خاص)
کاری که سرمایه کم بخوادمتل تولیدجوراب اسکاج صدیخ.دست داخلش زیاده وبازارش اشباع هست.
لینک مرجع