سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: راه اندازی کارخانه آب معدنی
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام خسته نباشید

می خواستم بدونم کسی از دوستان از خرج و توجیه اقتصادی کارخانه آب معدنی خبر داره ؟ طرح های توجیهی همه قدیمی هستند به اطلاعاتشون نمیشه استناد کرد ؟

سوال های دارم که یکیش اینه حتما باید کنار چشمه باشه یا مثل خیلی شرکت های دگه به عنوان اب آشامیدنی میشه راه اندازی کرد .

تخصص هم سابقه داشتن کارخانه رو داشتیم ولی کارخانه پلاستوفوم نه آب معدنی .
سرمایه هم قابل تامین هست و اگرم وامی به اینجور صنعت تعلق میگیره لطفا ذکر کنید که چجوری هست و تا چقدر هست .

مکان مورد نظرم هم یا استان اصفهان یا استان خوزستان هست .
** اگر هم کسب و کاری سراغ دارید که پر سود و در آمد هست خوشحال میشم پیشنهاد هاتون رو بدونم تخصص کامپیوتر هم دارم ولی شغلی نیست که خیلی در آمد زا باشه تو این زمینه یا من سراغ ندارم .
برای شروع به هر کاری باید در رابطه با آن مطالعه کرد. هزینه کرد. مسافرت کرد. بازدید کرد. و......
شرکتهائی هستند که در مورد معرفی شغلها و توجیهه اقتصادی آن می توانند به شما اطلاعات بسیار کامل و قابل قبولی بدهند. استفاده کنید.
در سرچ از جستجوگرها می توان چنین شرکتها را پیدا کنید.
اگر اب از سرچشمه ها گرفته بشه كه اب معدنيه ، ولي خب اب اشاميدني اسمش روشِ ..... اشاميدني ، يعني همين اب معموليه فقط تصفيه ميكنن و بسته بندي ، البته بعضي شركتها مواد معدني هم جدا گانه به اب اضافه ميكنن، مثلا ً در اهواز شهرك صنعتي ( جاده انديمشك ) اب رو فقط تصفيه ميكنه و فروش خوبي هم داره ،
وام كه همه جوره هست شما بايد ببيني از چه محلي و چه نوع وامي ميخواي بگيري ، بهتره در ابتدا يه هزينه بكنيد و طرح توجيهي به روز تهيه كنيد.....
سوال از اداره صنايع شهرستان فراموش نشه ، هم راهنمايي ميكنن و هم جواب سوالاتون رو ميگيريد
موفق باشيد
سلام دوست عزیز
در رابطه با مجوزات و نحوه توزیع و تبلیغات یک سیکل کلی هست که همه کارخانه های تولید آب معدنی از اون تبعیت میکنن.
و به نظرم اطلاعات خودتون هم جامع هست در ارتباط با وام هم میتونید از طریق مصوبه اقدام کنید که وام هایی از 400 میلیون تا چند میلیارد تومان از طریق بانک در اختیارتون قرار بگیره در این زمینه اگر سوالی داشتید بفرمائید تا خدمتتون عرض کنم.
موفق باشید
دوست من یکی از مسائلی که در رابطه با آب معدنی و یا آشامیدنی باید در نظر گرفت موقعیت مکانی آن و نزدیکی به بازار های فروش می باشد بعلت وجود وزن آن حمل آن به نقاط بیش از 300 تا 400کیلومتر دارای توجیه اقتصادی نیست مگر اینکه تولید بسیار بالا باشد که هزینه های ثابت را بشدت کاهش دهد که نیاز مند دستگا های خارجی 24 نازله است که قیمت های آن چندین برابر دستگاه های تولید ایران است(بعلت تغییر قیمت ها نمی توانم قیمت حدودی عرض کنم)
آب هایی ک اسم چشمه معدنی رو میزنند مانند بسیاری دیگر از محصولاتمون چیزی جز دروغ و فریب نیست
در حقیقت گرفتن آب چشمه و پرداخت مبالغ گزاف ب سازمان های ذیربط چندان ب صرفه برای کارخانه داران عزیز نیست
بلکه آنها با لوله کشی آب های زیرزمینی رو بالا میکشند ک در ابتدا بسیار گل آلود و بدبوست و تصفیه میکنند
حتی آب معدنی .... آبی ک از زیر یکی از بیمارستانها جریان داشت رو مصرف میکرد ک ب همین دلیل اون شرکت و فعلا محروم کردند!!
لینک مرجع