سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: درخواست راهنمایی در مورد کارگاه نبات سازی
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان. من قصد دارم وارد کار تولید نبات بشم. آیا کسی نظر یا اطلاعات کاملی در این زمینه داره؟
سلام لطفا اگر اطلاعاتی در مورد تولید آبنبات یا نقل داشتید انتقال دهید متشکر می شم چون من به فکر هستم
اما در مورد نبات میگن در مناطق شرجی درست کردنش بسیار سخت و تا حدودی غیر ممکن است حدودا 70 تا 80 متر زیر بنا کارگاه باید باشد 6 تا 7 میلیون هم خرید ابزار کار می خواد چون شکر را باید نقدی بخری سرمایه خرید آن را باید داشته باشید اگر تلفن سازنده وسایل آن را خواستی می تونم به شما بدهم
(07-04-2015 11:38 AM)جواد فاضلان نوشته شده توسط: [ -> ]سلام لطفا اگر اطلاعاتی در مورد تولید آبنبات یا نقل داشتید انتقال دهید متشکر می شم چون من به فکر هستم
اما در مورد نبات میگن در مناطق شرجی درست کردنش بسیار سخت و تا حدودی غیر ممکن است حدودا 70 تا 80 متر زیر بنا کارگاه باید باشد 6 تا 7 میلیون هم خرید ابزار کار می خواد چون شکر را باید نقدی بخری سرمایه خرید آن را باید داشته باشید اگر تلفن سازنده وسایل آن را خواستی می تونم به شما بدهم

سلام دوست عزیز میخواستم بدونم مکان و هزینه کارگاه رو اعلام کردین ولی نیروی متخصص رو چیکار کنیم؟خودمون که اطلاعاتمون تقریبا صفر هست آموزشی چیزی نداره؟تقریبا بعد کسر هزینه ها چقد سود دهی داره؟
در صورت امکان اطلاعت بیشتری بدین ممنونتون میشم چون میخوام اولین تولید کننده در شهرمون بشم و ...
لینک مرجع