سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: نیاز به شروع کسب کار سریع با تنها 40 میلیون
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام من تازه وارد هستم. حدود 40 میلیون دارم اما چون همسرم از کار سابقش بیرون اومده نیاز داریم تا یه کسب کار برای خودمون راه اندازی کنیم.
ما در کرج هستیم لطفا راهنمایی کنید.
همسرم پانزده سال در بازار لوازم یدکی ماشین سنگین پیش پدرشون بودن. الان میخواهیم اگه بشه یه مغازه بگیریم ولی دقیقا نمیدونیم چی میشه توش بفروشیم.

لطفا راهنمایی کنید. ممنون میشم.
خوب یه چای دیگه همون کار لوازم یدکی را شروع کنید قطعا بردش بیشتره . بازار را م شناسید .. اعتبار دارید .. مسلما خیلی موفق تر خواهید بود
با سلام
اگر 40 میلیون دارید حتما و حتما با 10 میلیون آن برنامه ریزی کنید توی آگهی روزنامه ها بگردید بعضی ها مغازه از خودشان هست مقدری سرمایه و کار از دیگران میخواهند تاریخچه آنها را در بیاورید اگر دیدید آدمهای سالمی هستند ( واقعا حساسیت بخرج دهید چون بعدا جبرانش سخت میشود)با آنها با کمک مشاوران حقوقی که در میدان نبوت کرج با 50 هزار تومان قرارداد مینویسند قرار داد شفاف و محکم و سالم بنویسد آنگاه توکل بخدا کرده و کمر حمت بسته به یاری خدا هم شما و هم شریکتان را پولدار کنید موفق باشید
(07-19-2014 08:57 AM)زرین خیز نوشته شده توسط: [ -> ]با سلام
اگر 40 میلیون دارید حتما و حتما با 10 میلیون آن برنامه ریزی کنید توی آگهی روزنامه ها بگردید بعضی ها مغازه از خودشان هست مقدری سرمایه و کار از دیگران میخواهند تاریخچه آنها را در بیاورید اگر دیدید آدمهای سالمی هستند ( واقعا حساسیت بخرج دهید چون بعدا جبرانش سخت میشود)با آنها با کمک مشاوران حقوقی که در میدان نبوت کرج با 50 هزار تومان قرارداد مینویسند قرار داد شفاف و محکم و سالم بنویسد آنگاه توکل بخدا کرده و کمر حمت بسته به یاری خدا هم شما و هم شریکتان را پولدار کنید موفق باشید

سلام ممنون از راهنماییتون در ضمن میخواستم یه نظر بگیرم که چی بزارم تو مغازه نظر همسرم اینه که مغازه لوازم بهداشتی و شوینده یا عمده فروشی خوراکی باشد. چطوری میتونم بازار سنجی کنم که کدومم بهتره و تو کدوم منطقه
بازهم ازکمک همه سپاسگذارم
سلام به همگی من مغازه رو باز کردم و لوازم شوینده بهداشتی توش ریختم الان حدود ۲۵ روز میشه میخواست بدونم تو چند ماه اول در امد به چه صورت باید باشه من تو این مدت حدود ۳ و نیم فروش داشتم و ۷۰۰ سود بوده است است خوبه یا نه در ضمن ماهی ۱ و نیم باید اجاره بدم. لطفا راهنمایی کنید
سلام به همگی من مغازه رو باز کردم و لوازم شوینده بهداشتی توش ریختم الان حدود ۲۵ روز میشه میخواست بدونم تو چند ماه اول در امد به چه صورت باید باشه من تو این مدت حدود ۳ و نیم فروش داشتم و ۷۰۰ سود بوده است است خوبه یا نه در ضمن ماهی ۱ و نیم باید اجاره بدم. لطفا راهنمایی کنید
(10-20-2014 01:04 PM)beharad نوشته شده توسط: [ -> ]سلام به همگی من مغازه رو باز کردم و لوازم شوینده بهداشتی توش ریختم الان حدود ۲۵ روز میشه میخواست بدونم تو چند ماه اول در امد به چه صورت باید باشه من تو این مدت حدود ۳ و نیم فروش داشتم و ۷۰۰ سود بوده است است خوبه یا نه در ضمن ماهی ۱ و نیم باید اجاره بدم. لطفا راهنمایی کنید

ایشالله که کسبتون با برکت باشه ولی لوازم یدکی ماشین سنگین سود خیلی بیشتری داره
سلام

انشاالله که سودتون 10 برابر بشه

اما مشکل خیلی ها همینه که میرن دنبال کاری که شاید هیچی ازش ندونن

شوهر شما وقتی تو کار لوازم یدکی بود چرا همین کارو ادامه نداد که سودش خیلی بیشتر از این کار الانتون هست ؟

حتی به جای این لوازم میتونستید برید سراغ آرایش و بهداشتی که تو این دوره فوق العاده سودش بالاست

من شوهر خالم با اینکه کارش خوب بود رفت سمت لوازم آرایشی که الآن تو 1 سال از 206 رسید به bmw

توی هرکاری باید اول نیاز جامعرو سنجید و بعد واردش شد
خواهر محترم کافیه که اینو بدونید که باید مشتری داشته باشید و مشتری مشکلی داره و اون اینه 1مشتری مشکلی داشته باشد که بهتر از هر کس دیگه بتونی حل کنی دوم اینه که بدونه که شما اساسا کی و کجا و دارای چی اخلاقیات هستید و در کل تعداد مشتری قدم اول کسب و کاره با این تفاصیل دردسرت نمیدم یه تاجر اگر زرنگ نباشه زود پدرشو در میارن باید علایق زیادی داشته باشی ودر باره ریسک یه آدم عاقل که ریاضی رومیدونه اصلا ریسک نمیکه نه روی وقتش نه پولش من نمیدونم چند ساله ای مخارجت چطوره دارایی داری یا بدهی اصلا مهارتت چیه ولی فقط برات میخوام بگم خیلی به خودت و فامیلت و مردمت مهربون باش خیلی خیلی دنبال کمک به دیگران باش فرقی نمی کنه که کی هستی چطور بگم جامعه جورییه که اگر یه خورده اشتباه کنی کارت تمومه تو رو خدا یه کمی فکر کن نمیشد یه مدتی شوهرت کار ماشین رو ادامه میداد شوهرت و شما مثلا از داخل خانه لوازم آرایشی میفروختی در نهایت به سایت http://g5line.com/ سر بزن مشکلت حل حله
لینک مرجع