سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: شغلی برای نوجوانان
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام و درود.

من اصفهانی هستم.14 ساله ام.میخواستم بدونم چه شغلی به من پیشنهاد میشه.
میخام در خانه کارم صورت بگیرد.حقوقش برایم مهم نیست و میخام از الان پس انداز کنم.و به بسکتبال و دنیای دیجیتال علاقه مندم و اطلاعات بالایی در این زمینه ها دارم.میخام زیاد برای کارم هزینه ای ندهم.چه شغلی به من پیشنهاد میکنید.

مرسی.
(07-18-2014 05:19 PM)omid.a4323 نوشته شده توسط: [ -> ]با سلام و درود.

من اصفهانی هستم.14 ساله ام.میخواستم بدونم چه شغلی به من پیشنهاد میشه.
میخام در خانه کارم صورت بگیرد.حقوقش برایم مهم نیست و میخام از الان پس انداز کنم.و به بسکتبال و دنیای دیجیتال علاقه مندم و اطلاعات بالایی در این زمینه ها دارم.میخام زیاد برای کارم هزینه ای ندهم.چه شغلی به من پیشنهاد میکنید.

مرسی.

با توجه به شهری که هستی و علاقه ای که داری یه دوره دیجیتال (عکاسی) برو بعد کم کم شروع کن هم خودت حرفه ای میشی هم کاری هست که همه نون آوره و حلال10_004
سه چهار ماه کار کنم برنامه نویسی موبایل نظیر اندروید یاد بگیر ..
یا اینکه تخصصی روی بانک اطلاعاتی کار کن یه سال دیگه پول که پارو میکنی ..
اینکه تخصصی روی بانک اطلاعاتی کار کن یه سال دیگه پول که پارو میکنی

یعنی چی؟؟؟!!! بیشتر راهنمایی کنید.
دوست عزیز مطالب آقا مهیار (sir-mahyar)عزیز را بعنوان الگو انتخاب کرده و مطالعه فرمائید.
(07-20-2014 10:46 PM)omid.a4323 نوشته شده توسط: [ -> ]اینکه تخصصی روی بانک اطلاعاتی کار کن یه سال دیگه پول که پارو میکنی

یعنی چی؟؟؟!!! بیشتر راهنمایی کنید.

منظرو ایشون احتمالا مباحثی مثل tuning و improve performance در بانک های اطلاعاتی مثل sql هستش...
(07-18-2014 09:14 PM)davaran نوشته شده توسط: [ -> ]سه چهار ماه کار کنم برنامه نویسی موبایل نظیر اندروید یاد بگیر ..
یا اینکه تخصصی روی بانک اطلاعاتی کار کن یه سال دیگه پول که پارو میکنی ..

سلام دوست عزیز. من 14 سالمه و تهران زندگی میکنم. دنبال یه کار درآمدزا میگردم. البته درآمدش اصلا مهم نیست ولی بالاخره دنبال یه کارم. میشه در رابطه با برنامه نویسی که معرفی کردی، راهنماییم کنی؟ یا جایی رو معرفی کنی که بتونم برنامه نویسی یاد بگیرم؟
دوستان عزیز هر کاری که مرتبط هست با علوم کامپیوتر . حداقل باید دو سه سال زمان بذارید تا تخصصی کار کنید ولی بعدش میتونید روی اینده شغلی حساب باز کنید.
رشته کامپیوتر دومین رشته ی هست که فارغ التحصیل ها بیکار هستند. ولی این وقتی هست که دوستان با لیسانس نرم افزار هم نمیتون یه ویندوز عوض کنن یه شبکه کوچیک راه بندازند بعد انتظار دارند توی گوگل هم استخدام بشن !!
سلام . حسن ده دار هستم 16 ساله . من میخوام عکاسی رو شروع کنم و به صورت جدی یاد بگیرم ولی متاسفانه به دلیل وضعیت مالی خانوادم باید خودم پول جمع کنم و دوربین بخرم و اینم بگم که به خاطر مریضیم نمیتونم کارهای فیزیکی خسته کننده که مثل جا به جا کردن و ...هست ، انجام بدم . چه کاری رو بریا من پیشنهاد می کنید . راستی برنامه نویسی وب رو متوسط بلدم
سلام دوستان...
ببخشید من تازه کارم فعلا نمیدونم چیو کجا باید بنویسم.
یه راهنمایی ازتون میخواستم.
من یه مغازه خریدم.حدود 30 متر... ولی تمام پولم رفت.الان حدود 6-7 میلیون سرمایه دارم.
نمیخوام برای شب عید خالی بمونه... به نظرتون چکار کنم.
جاش بد نیست ولی جای خیلی پر رفت و آمدی هم نیست.
لینک مرجع