سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: قیمت ضایعات پت و پرک پت
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3
سلام
قیمت ضایعات پت چنده و مخصوصا قیمت پرک پت که نتونستم قیمت پرک رو هنوز به دست بیارم
توی سایتهای خارجی که قیمت پت پرک شده یکدست سفید به پول خودمون میشه کیلویی 3 تومن به بالا

الان قیمت ضایعات پت به من کیلویی 1200 دادن - قیمتش همینه ؟
ضمن این که یه هیچ وجه افت بار نمیزدن البته مایعات درونشون رو خالی کرده بودن
خرید یه همچین باری بدون افت بار زدن و با این قیمت درسته ؟
اگه کسی را توی کارخونه های موکت سازی داری ، ازش بپرس اونها مصرف پت پرک زیادی دارند و با همه شرایط خرید و فروشش آشنا هستند
سلام دوست گرامی،
قیمتش تقریبا همین است اما افت بار از قبیل موادیکه داخل بطری ها هستن،
برچسب های اونها و در بطری را شامل میشن که معمولا بین 5-7 درصد درنظر میگیرن.

این بطریها بعد از جمع اوری، شتشو، جدا کردن لیبل و درب ها به الیاف تبدیل میشن و در صنایع موکت سازی، ایزوگام و کاربردهای دیگه مصرف میشن.

با سپاس
10_004
قیمت پرکش چند هست ؟ هات واش شده بدون درب و لیبل ؟

پرکش با مشخصات بالا راحت فروش میره ؟ چون من سرمایه ام زیاد نیست باید سریع بفروشم تا سرمایه در گردشم بالا بره تا بتونم دوباره تولید کنم
خب قیمت پرک هم در آوردم درجه یک کیلویی 2000 - 2100 ولی قیمت جهانیش توی علی بابا تنی 800 دلاره

بچه ها کسی میدونه این پی وی سی پرک رو چی جوری مقدارش رو متوجه میشن ؟
اصلا این کارگاه ها برای این که پی وی سی داخل پرک پت شون نشه چی کار میکنن ؟
جناب سعادتی
من به شما پیشنهاد می کنم خیلی روی پلاستیک های مختلف متفرق نشین
هر چه تنوع بیشتر شوید سرمایه شما بیشتر متفرق می شوید و اگر مقدار کافی سرمایه نداشته باشید با مشکل روبرو می شود.
با سپاس
سلام
پرک پت با درب و لیبل رو به چه کسانی میفروشن ؟ آیا پرک با درب و لیبل مقدار پی وی سیش مهمه ؟

توی اصفهان اکثر کسانی که توی کار پت هستن با درب و لیبل آسیاب میکنن و نمیدونم به کیا میفروشن و با توجه به این که از نزدیک دیدم بعید میدونم تفکیک خاصی برای جداسازی پی وی سی بکنن چون تجهیزاتی غیر از آسیاب ندارن
با سلام خدمت دوستان
کسانی که میخوان در زمینه ضایعات پت کارکنند به نظرم بهتره با جناب شفیعی یا مهندس گودرزی یه مشورتی بکنند ایشان فارغ التحصیل دانشگاه شریف هستند و میتونید از نظراتشون استفاده کنید
شماره های تماس:
09132691450
09124546671
سلام دوستان
از تمام کسانی که میخوان در زمینه ضایعات پلیمری بویژه پت سرمایه گزاری کنن میخوام هدفمند جلو برن و از کارشناسان این امر نظر بخوان من توصیه میکنم از نظر آقایان شفیعی و گودرزی استفاده کنید ضمناً میتونید باهاشون همکاری کنید ایشان از فارغ التحصیلان دانشگاه شریف هستند و تجربه بالایی در این زمینه دارند
شماره های تماس این عزیزان
09132691450
09124546672
لطفا دوستان آموزه های خودشون رو در همین تاپیک قرار بدن تا دیگران هم استفاده کنن.
ممنون
صفحه ها: 1 2 3
لینک مرجع