سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: دوست دارید چه چیزی را آموزش ببینید؟؟؟؟؟
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3
با سلام خدمت دوستان گل و عزیز انجمن.
امروز گفتم که یه نظر سنجی از شما عزیزان بکنم.
شما زمانی که به اینترنت می آیید دوست دارید چه آموزش هایی رو به طور رایگان دریافت کنید(تو هر زمینه ای).

لطفا نظراتتنو مطرح کنید خیلی ممنون.
آموزش پرورش کروکودیل
بيشتر از همه در مورد كامپيوتر (‌شاخه هاي مختلف )
من تا الان سايت كاملي در اين مورد نديدم

يه سايتي هم مثل جي اس ام براي كامپيوتر واقعا لازمه !‌
كمبودش به شدت حس ميشه
عالیه.دیگه چه موضوعاتی رو دوست دارید یاد بگیرید؟؟؟؟
تو زمینه های دیگه هم بگید.
خودتونو جای مخاطب بزارید بنظرتون تو اینترنت چه آموزشی کمه یا اصلا نیست؟
من دوست دارم فتو شاپ را یاد بگیرم.ولی انگیزه ندارم.
تعجب کردید؟
نه آقای فربانیان خوشحالم شدم.برای شما که میدونم طبیعیه.

خیلی ممنون که نظراتتونو مطرح می کنید.

از دوستان خواهش می کنم که هر چیزی که دوست دارند از اینترنت آموزش ببینند،مطرح کنند.
فكر كنم قبلا هم توي مباحث قبلي اين سوال مطرح شده بود. سايتهاي خارجي رو بگرديد خدماتي كه اونا به شكل اينترنتي ارائه مي كنن و توي كشور ما نيست رو اگه پيدا كنيد بهتره. من كه خودم نتيجه گرفتم و دارم روش كار ميكنم.حالا چقدر جواب بده خدا ميدونه.ولي فكر ميكنم با كمي تغييرات تو فرهنگ ما هم جواب ميده.
يا اينكه بيايد از يه قشر خاص مثلا دانش آموزان‘ دانشجوهاي رشته هاي مختلف مثلا فيلم سازي‘پرستاران‘ كارمندان‘مهندسين ‘ خانم هاي خانه دار و ..... يه نظر سنجي بكنيد (بريد توي انجمن هايي كه تو اين زمينه ها هست). به شكل كلي سخت ميشه به نتيجه رسيد.
يه ايده كه به ذهن خودم ميرسه(قشر زنان شاغل) اينكه يه سايتي داشته باشيد و توي اون بگيد از چه ماركي چي بهتره.
مثلا من چند مدت پيش يه سير خورد كن خريدم 4000 تومان با تمام تعاريفي كه فروشنده ميداد حتي يكبار هم نتونستم ازش استفاده كنم و به اشغال تبديل شد .وقت هم نكردم برم پيش فروشنده .البته ميدونم جوابش چيه چون قبلا هم از اين اشتباهها كردم. لابد ميگه خانوم اين كه مثل كار دست نميشه خيلي ازش توقع نداشته باش.
چند مدت پيش دنبال يه پياز خورد كن ميگشتم نتونستم كسي رو پيدا كنم تجربه خوبي داشته باشه تو اينترنت هم سوالات بي جوابي مطرح شده بود.
اگه كسي بتونه به خانومها توي خريد راهنمايي كنه خيلي خوبه. البته يه راهنمايي واقعي مثل اينكه خودش تجربه كرده باشه يا اينكه واقعا نحوه كاركرد اون وسيله رو بدونه.توي ني ني سايت اينجور انجمنهايي هست ولي من چند تا از راهنمايي ها رو استفاده كردم خوب جواب نداد. اونهايي كه راهنمايي ميكنن تخصص كافي ندارند.
كدوم دستگاه چند كاره رو بخريم كه هم استفادش راحتتر باشه هم واقعا كارايي رو داشته باشه.و از اين قبيل....
(11-17-2011 12:51 AM)jahanagahi نوشته شده توسط: [ -> ]من دوست دارم فتو شاپ را یاد بگیرم.ولی انگیزه ندارم.
تعجب کردید؟

من كه حسابي تعجب كردم !!!!‌
چرا اخه ؟
(11-17-2011 02:11 PM)aaftaab24 نوشته شده توسط: [ -> ]يه ايده كه به ذهن خودم ميرسه(قشر زنان شاغل) اينكه يه سايتي داشته باشيد و توي اون بگيد از چه ماركي چي بهتره.
مثلا من چند مدت پيش يه سير خورد كن خريدم 4000 تومان با تمام تعاريفي كه فروشنده ميداد حتي يكبار هم نتونستم ازش استفاده كنم و به اشغال تبديل شد .وقت هم نكردم برم پيش فروشنده .البته ميدونم جوابش چيه چون قبلا هم از اين اشتباهها كردم. لابد ميگه خانوم اين كه مثل كار دست نميشه خيلي ازش توقع نداشته باش.
چند مدت پيش دنبال يه پياز خورد كن ميگشتم نتونستم كسي رو پيدا كنم تجربه خوبي داشته باشه تو اينترنت هم سوالات بي جوابي مطرح شده بود.
اگه كسي بتونه به خانومها توي خريد راهنمايي كنه خيلي خوبه. البته يه راهنمايي واقعي مثل اينكه خودش تجربه كرده باشه يا اينكه واقعا نحوه كاركرد اون وسيله رو بدونه.توي ني ني سايت اينجور انجمنهايي هست ولي من چند تا از راهنمايي ها رو استفاده كردم خوب جواب نداد. اونهايي كه راهنمايي ميكنن تخصص كافي ندارند.
كدوم دستگاه چند كاره رو بخريم كه هم استفادش راحتتر باشه هم واقعا كارايي رو داشته باشه.و از اين قبيل....

عجب ایده فوق العاده ای!
چند ماه پیش ایده ایجاد یک سایت را برای رستوران ها و غذاخوری ها داشتم اما متاسفانه سریعا این ایده توسط کسی دیگر اجرا شد!
صفحه ها: 1 2 3
لینک مرجع