سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: شماره 31 ماهنامه سایت - تیر 1393 منتشر شد
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2
سلام دوستان
شماره تیر 1393 ماهنامه با تاخیر منتشر شد, مطلبی بود که منتظر بودم برای این شماره برسد و علت این فاصله زمانی هم این موضوع بود.
تشکر ویژه از جناب دهنوی عزیز برای زحمات همیشگی ایشان.
دیگر عرض نمیکنم برای همکاری دوستان لطف فرمایند چون احتمالا کسانی که تمایل داشته باشند خود اقدام خواهند کرد.
پیروز باشید

[تصویر: No_31.jpg]

دانلود شماره 31
این شماره عالی بوددددد. ممنون و دستمریزاد به مدیریت و آقای دهنوی عزیز.
بچه ها متشکریم.
من عاشق عکس های یادگاریم سفر اصفهان و تنگه واشی و همایش خواجه نصیر. میبینم که این بار تصویر آقای دهنوی هم هست.
نهایت تشکر از عزیزانی که در تهیه این نشریه زحمت کشیده اند.
وقتی این عکسها را میبینم فکر میکنم که خواب میبینم. می شود این صحنه ها تکرار شود؟
(07-06-2014 12:15 AM)jahanagahi نوشته شده توسط: [ -> ] نهایت تشکر از عزیزانی که در تهیه این نشریه زحمت کشیده اند.
وقتی این عکسها را میبینم فکر میکنم که خواب میبینم. می شود این صحنه ها تکرار شود؟

عمو هوشنگ من که فکر نمیکنم دیگه تکرار بشن.
یاد روزای خوب بخیرررر چقدر زود گذشتن در کنار دوستان
(07-06-2014 12:19 AM)MARYAR نوشته شده توسط: [ -> ]
(07-06-2014 12:15 AM)jahanagahi نوشته شده توسط: [ -> ] نهایت تشکر از عزیزانی که در تهیه این نشریه زحمت کشیده اند.

عمو هوشنگ من که فکر نمیکنم دیگه تکرار بشن.
یاد روزای خوب بخیرررر چقدر زود گذشتن در کنار دوستان

این انجمن . این نشریه . این مسافرتها در سایه برکت بودن ادمین عزیزم و دختر گلم
و صدها اعضای وفادار و پرمعلومات ریشه دوانده و تکرار خواهد شد . شاید من نباشم یا دیگری. ولی هستند جایگزینهای عضو عزیزان انجمن که بسرعت اضافه می شوند و مسافرتها را ادامه می دهند نشریه را پر بار تر میکنند و...
چقدر شیرین است اشکی که بخاطر خاطرات این سفرها از چشمان زاغم25r30wi جاری شده است .
با سلام و تشکر از ماهنامه عالی تون
مشتاقانه منتظر شماره های 32 و 33 هستیم
با تشکر
پوزش بابت وقفه ای که در انتشار دو شماره تابستان به دلیل کمبود قت رخ داده
خواشمند است از دوستانی که توانایی همکاری در انتشار ماهنامه دارند اعلام آمادگی کنن
من می تونم تو جمع آوری و ترجمه مطالب از سایتای خارجی باهاتون همکاری کنم
ممنون مارال جان از زحمتی که قراره واسه شماره های بعدی ماهنامه بکشی
اگر تصمیمت برای کمک قطعیه مطالب هر ماه تا 15 اای 18 ماه حمع می شه و برای چیدمان به سردبیر ارسال میشه. شما هم مطلالبی که با موضوعات ماهنامه هماهنگی داره و براتون زحمی نداره تا 15 الی 18 ماه بفرستید. تا با نام خودتون منتشر کنیم. اگر بتونید مطالب دنباله داری هم از سخنرانان بزرگ برای هر ماه داشته باشید که دیگه عالیه.
از دیگر دوستان هم تقاضا دارم که مطالبشون را تا 15 الی 18 هر ماه به ایمیل unc.iran@yahoo.com یا برای آقای کامیار کاظمی پیعام خصوصی بگذارند.
منتظرممممم برای شماره آبان مطالبتون را تا 18 مهر برام بفرستید تا بترکونیماااااااااااااااااا
صفحه ها: 1 2
لینک مرجع