سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: راهنمائی در مورد راه اندازی پمپ بنزین
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2
سلام دوستان لطفا اگر کسی آشنائی به مراحل اخذ مجوز و گرفتن دوام و... درباره راه اندازی پمپ بنزین داره لطفا منو راهنمائی کنه

من زمینی سر جاده دارم حدود سی کیلو متری شیراز که به نظرم واسه این کار مناسب میاد.
به شركت ملي پخش فراورده هاي نفتي شيراز مراجعه كنيد كامل راهنمايي ميكنن ، اگر محل زمين خوب باشه و بشه مجتمع ساخت ، بانك گردشگري وام با كارمزد پايين از محل صندوق توسعه ملي به شما ميده.
یکی دو هفته پیش بود تو یه سایت خبری دیدم که دیگه مجوز پمپ بنزین داده نمیشه
سی ان جی داده میشه
سی ان جی هم خوبه ، کلا هر مجوزی را تونستید مستقیم از دولت بگیرید ، معطلش نکنید که ضرر توش نیست
(07-05-2014 04:19 PM)rasoul.es1989 نوشته شده توسط: [ -> ]به شركت ملي پخش فراورده هاي نفتي شيراز مراجعه كنيد كامل راهنمايي ميكنن ، اگر محل زمين خوب باشه و بشه مجتمع ساخت ، بانك گردشگري وام با كارمزد پايين از محل صندوق توسعه ملي به شما ميده.

دوست عزیز براساس راهنمائیهای آقا رسول عزیز اقدام فرمائید.
ممنون دوستان خیلی لطف کردید امروز برم اونجا نتایج رو با شما دوستانم در میون یزارم
نمیخوام نامیدتون کنم که ناامید شیطانه
ولی چند سال پیش برادر من تحقیق کرد حدود 1میلیارد سرمایه و تجهیزات میخواد که دولت وام خوبی هم میده اما نسبت سرمایه به سودش کمه چون دو سه سال پیش ماهی حدود 10 تا 20میلیون سود ماهیانه اش بود و هزینه کارگر را هم کسر کنید
دوست عزیز کارت رو با جدیت پیگیری کن من هم دنبالش بودم سودش هم خوبه هراما باید پمپ بنزینت با استانداردهای بالا تراز پمپبنزینهای قدیمی تر باشه وبتونی بنزین یرو 4 رو هم بارگیری کنی تا درصد کارمزدی روکه بابت بنزین بهت میدن بیشتر بشه موفق باشی همچنین باید درباره ساختش هم خیلی اطلاعات داشته باشی تاپیمانکار نتونه بالا تر از حقش بگیره موفق باشی.
مرسی از توضیحات
موفق باشی .کاربسیار خوبیه وپرسود
صفحه ها: 1 2
لینک مرجع