سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: منم شروع کردم با پخش عمده قطعات جلوبندی خودروهای سبک
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام و تشکر فراوان از اساتید و دوستان گرامی.
تا یه ماه پیش بیکار بودم و اصلا با بازار آشنایی نداشتم.حدود چند ماه تویه این سایت با کمک اساتید محترم یه مقداری با اصول بازار آشنایی پیدا کردم.
نمایندگی شرکت سپاهان صنعت نوین رو گرفتم و در خرم آباد مشغول به کار شدم.چند میلیون سرمایه داشتم که صرف این کار شد و دیگه پول برای خرید وانت بار ندارم.فروشم خیلی کم هستش،چون اصلا کسی این شرکت رو نمیشناسه ولی کیفیت قطعاتش خوبه.تا حالا چندتا مشتری داشتم که چکی خرید کردن.دفتر کارم تقریبا بزرگه 30 متری هستش و انبار هم جداست.چون سرمایه ندارم فعلا خودم همه کارهاش رو انجام میدم و این خیلی برام سخته.این کار هم تا بازاریابی نکنی مشتری نداری.از اساتید گرامی میخوام راهنماییم کنید که چطور میتونم کارم رو رونق بدم و اینکه به نظر شما میتونم از یه شرکت معتبر چند نمونه قطعه موتوری که پر مصرف هم باشن رو چکی بگیرم و پخش کنم؟
نظری،پیشنهادی،هیچی نبود؟منتظر پیشنهادهای ارزشمندتون هستم.
با چندتا از مكانيك هاي خوب صحبت كنيد ، هر قطعه اي رو كه نياز داشتن با درصدي پورسانت بهشون بديد ، اينطوري كار كنيد تا اجناستون توي بازار جا بيفته .....
سلام میشه بگی محصولات شرکت سپاهان صنعت نوین چیه و چندتا رو نام ببری؟؟
قطعات جلوبندی پژو،پراید،پیکان.مثال گردگیر پلوس،گردگیر کمک،بازویی فرمان،سیبک و .... که کلا روی هم تقریبا 150 قطعه میشن.
فروش مستقیم به مکانیک ها بهترین پیشنهاد بود که آقا رسول بهتون دادند ، بالاخره هر قطعه ای توی شهر شما بخواد مصرف بشه باید از زیر دست مکانیک رد بشه ،
به نظر من یک لیست تهیه کنید ، قیمت های مصرف کننده را لیست کنید و این لیست را ببرید مکانیکی ها و خودتون به دیوارشون نصب کنید. ، پیک رایگان که جز واجباتش هست و از قیمت لیست ، برای نقدی مثلا 20 درصد و چکی ده درصد برای صاحب مکانیکی تخفیف قائل بشین

موفق باشید
ضمن آرزوی موفقیت هر چه بیشتر شما.
مهمترین مسئله در تولید, بازاریابی و فروش است. برای حرکت کاری خود نیاز به بازاریاب دارید. حتما چند بازاریاب پورسانتی برای ارائه محصولات خود در نظر بگیرید.
لینک مرجع