سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: خرید و فروش قراضه آهن خوبه ؟
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
درود

دوستان عزیز با یک نیسان و راه افتادن توی مکانیکی ها و گاراژها و کارگاه ها در 8 ساعت کاری چقدر ضایعات آهن میشه جمع آوری کرد و آیا این کار به نظر شما سود داره ؟

چقدر روی هر کیلو میشه سود کرد ؟
تا اونجایی که من می دونم ، اصل سود ضایعات از فروش کالاهایی هست که به کوره نمی ره. یعنی چی ؟!

یعنی اینکه شما یک گاراژ می زنی و اقدام به خرید همه نوع وسایل آهنی می کنی ، از تیرآهن دست دوم گرفته تا در و پنجره و براده آهن. همه را هم چند ده درصدی زیر قیمتی که کارخونه از شما برمی داره(ذوبی)
اما بسیاری از این وسایل توسط مراجعه کنندگان به قیمتی بسیار بالاتر از کارخونه ذوب آهن خریداری می شه.

مثلا اینکه شما یک حیاطی می خری کیلویی 900 تومان ، و قاعدتا باید خردش کنی و بدی کارخونه کیلویی 1100 تومان ولی یک نفر میاد می بینه به دردش می خوره کیلویی 1800 تومان ازتون می خره ، اصل سود کار توی همین هست. ولی از مکانیک جمعات فکر کنم همون ذوبی هم به زور می شه جمع کرد.
در هر حال اگر نیسان از خودتون باشه من کار مثبتی می بینم و می شه انتظار داشت شب به شب نیسان را تا ماکزیموم توانایی اش بارگیری کرده باشید

موفق باشید
سلام دوستان
اگه کسی میدونه مراحل فروش ضایعاتو دقیق بگه.باید مستقیم به کارخونه ذوب اهن بفروشی یا به عمده فروشی ها.
من الان 5 تن ضایعات اهن گیرم اومده کیلو 650.
دوستان لطفا هرچه سریعتر راهنماییم کنین تا از دستم نرفته.
باید برم اصفهان یا اهواز با کارخونه قرارداد ببندم؟
کیلو چند ازم میخره کارخونه یا عمده فروشی؟؟؟؟
لینک مرجع