سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: شروع کار راه اندازی مجتمع زرین خیز در 3 ماه
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام
طبق وعده ای که قرار شد به یاری خدا وتلاش مجموعه هر 15 روز گزارش کار داده شود طی چند جلسه صحبت در ابتدای امر بدلیل اینکه مجموعه داخل یک شهرک صنعتی واقع شده و همچنین شهرک صنعتی صفادشت در فاصله 5 کیلومتری قرار دارد قسمت غذا پزی را راه اندازی کرده با دوسیستم غذای کارگران و غذای مدیران با کیفیت قابل قبول و قیمت مناسب این قسمت را فعال کنیم و در ماه رمضان به مسافران کارخانه ها سرویس دهی انجام دهیم و طی صحبتی که با یکی از بچه ها از همدان داشتیم قرار شد برای کارتن سازی کار جور کند اگر بجه های انجمن برای این دو مورد در رابطه با بهتر شدن کار و تنوع نظری دارند میتوانند هم توسط تلفن هم توسط تاپیک علام کنند با لطف خدا و انشااله دعای خیر شما برای موفقیت مجموعه 15 روز دیگر در خدمت برای گزارش کار هستم موفق باشید
خیلی عالیههههه.
تبریک می گم آقای دکتر
عذاهای فانتزی و ارزون فراموش نشه
استفاده از ظرفیت های مکان شما برای سود دهی سریع بسیار خوبست و ایده غذای آماده هم فکر خوبی است ، فقط زمان بسیار کم برای راه اندازی ، تبلیغ و جا افتادن پروسه عرضه ،کمی انتظار رشد سریع را از شما می گیرد .

دو توصیه اگر جسارت نباشد:

اگر قصد انجام کارهای مختلف را دارید ، برندهای مختلف را با اسامی مختلف انتخاب کنید تا تداعی همه کاره بودن را پیش نیاورد .

بهترین راهکار عرضه غذای سریع ، استفاده از تبلیغات گسترده با شماره رزرو تلفنی و ارسال رایگان است .

موفق باشید
با سلام خدمت آقا احمد
من با عرض معذرت دقیقا متوجه بخشی که فرمودید" برندهای مختلف را با اسامی مختلف انتخاب کنید "نشدم با توجه به اینکه شما متخصص تبلیغات محیطی هستید خواهش می کنم این اطلاعات را کامل تر توضیح دهید ممنون میشوم
(06-23-2014 05:49 AM)زرین خیز نوشته شده توسط: [ -> ]با سلام خدمت آقا احمد
من با عرض معذرت دقیقا متوجه بخشی که فرمودید" برندهای مختلف را با اسامی مختلف انتخاب کنید "نشدم با توجه به اینکه شما متخصص تبلیغات محیطی هستید خواهش می کنم این اطلاعات را کامل تر توضیح دهید ممنون میشوم

آقای زرین خیز عزیز :

آنطور که متوجه شدم قرار است محصولات و خدمات مختلفی در این واحد تولیدی به انجام برسد ، یکی از مهمترین تکنیکهای برند سازی چند وجهی آنست که برای هر محصول و یا خدمت مانند شرکتی مستقل عمل کنید ، یعنی نامی بخصوص و متفاوت و تبلیغات متمرکز .

کارخانه نوشابه سازی کوکاکولا برندهای مختلفی به ارزش های میلیاردی دارد که اصلاً در تبلیغات به نام کوکاکولا اشاره نمی شود .

اگر مشتریان بدانند که مثلاً کارخانه تولیدی محصولات پتروشیمی در کار مواد غذایی فعالیت می کند ، بازخورد بسیار منفی ایجاد می کند .

سعی کنید با نام های متفاوت و مجزا و روند کاری متمایز به انجام امور مختلف بپردازید .
ما در زمینه عرضه صبحانه گرم فعالیت داریم. تقاضا توی این بخش خیلی زیاده مخصوصا بین قشر کارگر و کارمند(با قیمت مناسب).
با درود و تبریک بابت اجرایی شدن اولین فاز

البته نظر و سیاست کاری بنده با شما کاملا متفاوت هست ، من نظرم بر این هست که کار تخصصی همیشه و همه جا بیشتر و بهتر جواب می ده . برای توسعه کار هم سعی کردم ، به جای وارد شدن به حیطه کارهای جدید ، پروسه های قبل و بعد از کار فعلی را توسعه بدم و به قولی 0 تا 100 یک کار را تکمیل کنم. چون تجربه در تمام دنیا ثابت کرده این روش کار موفق تره .

اما روش کاری شما (سرمایه گزاری در مشاغل بی ربط مختلف ) هم با اینکه آدم موفق توش کمتره ولی موفق ها هم کم نیستند و می شه با فکر و تدبیر و جذب انسانهای خوش فکر توش موفق بود ،و اگر بگیره نسبت به کارهای تخصصی درامد چندین برابری خواهد داشت. ولی همانطور که این چند مدت خودتون هم فرمودید باید آدم اینکاره بالای سر هر یکی از این کارها باشه و وظیفه شخص شما صرفا به نظارت کلی و سیاست گزاری محدود بشه ، در غیر اینصورت باشه هر روز جنگ اعصاب و مشکلات فراوانی خواهید داشت. انشالله که دوستانی که دنبال شغل می گردند و امکان سرمایه گزاری شخصی را ندارند از این فرصت به دست اومده استفاده لازم را ببرند و با همکاری هم بتوانید هر دو طرف به هدف دلخواه برسید.
با سلام
اول خدمت آقا احمد با توجه به اینکه شما متخصص تبلیغات محیطی هستید تلاشم را میکنم که با ایده های ارزشمند شما هماهنگ باشم
دوم خانم آفتاب ایده قشنگی دارید امیدوارم بتوانیم در این رابطه برنامه ریزی کنیم
سوم خدمت آقا مهدی اتفاقا من هم با شما در این رابطه موافق هستم من یک استاد کار حرفه ای نجاری داشتم که یکسال ونیم آنجا فعالیت میکرد (حدود ده ماه بدون کار حقوق میگرفت )ولی مشکلات شخصیتی خاصی داشت که من تحمل میکردم ولی تیم را تشکیل دادم متعسفانه آن را در ابتدا تحمل نکردنند و بدون در میان گذاشتن با من او را به دلیل همان مشکلات بدون سعی در درست کردن او اخراج کردنند به این امید و خوشبینی که راحت جایگزین پیدا میکنند
که همانطور که پیشبینی کرده بودم امکان پذیر نشد و دوباره اوردن شخص اصلا درست نبود بدین خاطر مجبور شدیم در ابتدا از امکانات استفاده کرده غذا پذی را بخاطر زود بازده بودن تست کنیم تا بتوانیم حداقل هزینه های روزمره آنجا را در بیاوریم اگر هم نتوانستیم حداقل سرمایه زیادی را از دست ندادیم واقعا باید هدفمند حرکت کنیم و فکر میکنم باید در
این زمان کمتر ریسک کنیم ولی مطمئن باشید این در کوتاه مدت می باشد همگی موفق باشید
لینک مرجع