سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: 400 میلیون بدهی دارم و دنبال ایده برای حرکت مجدد
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5
با سلام
من به تازگی با این سایت اشنا شدم و این اولین پست من در این سایت هست تا امروز فقط در حال مطالعه تک تک قسمت های سایت بودم و واقعا از ایده هایی که داده شده بود لذت بردم
حال از خودم و اتفاقاتی که برام افتاده می گم تا بهتر بتونید راهنماییم کنید ، من طی 4 سال گذشته به خاطر یک اشتباه که شریکم ازم کلاهبرداری کرد و من برای جبران یک خسارت چند اشتباه دیگه مرتکب شدم الان حدود 400 میلیون بدهی دارم و واقعا در شرایط سختی هستم آخرین کاری هم که کردم یک کارگاه تولید دستمال کاغذی زدم که در ان هم ضرر کردم و الان واقعا نمیدونم چکار کنم
من لیسانس مهندسی مکانیک (طراحی جامدات) هستم البته مدرکم رو نگرفتم و دیگه دنبالشم نرفتم و علاقه زیادی به کامپیوتر دارم و مهارت بالایی هم دارم تمام نرم افزار های مهندسی مکانیک مثل کتیا و... رو کامل بلدم ، بازاریابی شبکه ای هم چند سال کار کردم (همینی که اون بالا بهش میگن هرمی و تا 10 سال دیگه متوجه به شدت مفید بودنش نمیشن) و ادم اهل ریسک و نترسی هستم و اگر ایده جدی باشه حاضرم براش تو این اوضاع ریسک بکنم و انجام بدم . با این اوضاع من باید حدود 10 تومن در ماه داشته باشم تا بتونم از پس این مسائل بر بیام .
به تولید علاقه دارم ولی با تجربه ای که ازش کسب کردم فایده ای نداره و اصل سود با عمده فروش و دلال هست
اگر اطلاعات بیشتری هم لازم داشتید بگید تا توضیح بدم خدمت دوستان
منتظر ایده های نابتون هستم
به نظر من با شرایط فعلی شما تغییر شغل و وارد شدن در حیطه کاری جدید ، اشتباه اندر اشتباه هست .
بهترین کاری که می تونید بکنید همون کارهای قبلی را اینبار با برنامه ریزی بهتر و ایده هایی نوتر انجام بدید خیلی سریعتر به درامد مورد نظر می رسید
(06-13-2014 09:20 AM)مهدی 1 نوشته شده توسط: [ -> ]به نظر من با شرایط فعلی شما تغییر شغل و وارد شدن در حیطه کاری جدید ، اشتباه اندر اشتباه هست .
بهترین کاری که می تونید بکنید همون کارهای قبلی را اینبار با برنامه ریزی بهتر و ایده هایی نوتر انجام بدید خیلی سریعتر به درامد مورد نظر می رسید
ممنون بابت راهنمایی مهدی جان اما در حال حاضر نمیتونم بنا به دلایلی کار قبلی رو انجام بدم و به خاطر همین هم به مشکل خوردم. یعنی هیچ راهی نیست که من بتونم ازش پول در بیارم؟ حالا مسلما انتظار ندارم که از ماه اول 10 تومن داشته باشم ولی باید کاری باشه که پتانسیل 10 تومن در ماه را داشته باشه.
ممنون بابت راهنمایی مهدی جان اما در حال حاضر نمیتونم بنا به دلایلی کار قبلی رو انجام بدم و به خاطر همین هم به مشکل خوردم. یعنی هیچ راهی نیست که من بتونم ازش پول در بیارم؟ حالا مسلما انتظار ندارم که از ماه اول 10 تومن داشته باشم ولی باید کاری باشه که پتانسیل 10 تومن در ماه را داشته باشه.
[/quote]سلام بدون سرمایه نمیشه کاری کرد
(06-13-2014 11:56 AM)لئوپارد نوشته شده توسط: [ -> ]ممنون بابت راهنمایی مهدی جان اما در حال حاضر نمیتونم بنا به دلایلی کار قبلی رو انجام بدم و به خاطر همین هم به مشکل خوردم. یعنی هیچ راهی نیست که من بتونم ازش پول در بیارم؟ حالا مسلما انتظار ندارم که از ماه اول 10 تومن داشته باشم ولی باید کاری باشه که پتانسیل 10 تومن در ماه را داشته باشه.
سلام بدون سرمایه نمیشه کاری کرد

[/quote]

من مشکلی با این مسىله ندارم کاری باشه که بتوتم از پسش بر بیام و ضرر نکنم به خاطر وارد نبودنم سرمایه رو ردیف میکنم
من مشکلی با این مسىله ندارم کاری باشه که بتوتم از پسش بر بیام و ضرر نکنم به خاطر وارد نبودنم سرمایه رو ردیف میکنم
[/quote]
اهل کجا هستید؟
من اراک زندگی میکنم
(06-13-2014 12:17 PM)payamlover نوشته شده توسط: [ -> ]من اراک زندگی میکنم
سلام
خسته نباشید
شما چه طوری میتونید سرمایه ردیف کنید در صورتی که 400 تومان بدهکارید
؟
یقینا دلالی توش پول هست . و شما مجبورید بدهیتون رو بپردازید .

مکانیک هم بعید می دونم بتونید ازش پول در بیارید اگه خیلی خوب باشید توی مکانیک شاید بتونید ماهی 5 تومان دربیارید . مگه اینکه یه طرح خاصی داشته باشید که اگه اون رو هم مطرح کنید سریع از شما دزدیده میشه یعنی سود واقعیه طرح می ره توی جیب کسی که سرمایه میکنه .

من شنیدم که یه سری کشاورز یک ساله تونستن نزدیک به یه میلیارد درامد کسب کنند حتی شنیدم بعضی هاشون هم کشاورز نبوده اند و فقط زمین و کرایه کردند و یک محصول خاص رو کاشتند یا دادن براشون بکارند . البته اینها رو فقط توی اینترنت خونده ام نمیدونم چقدر صحت داره . ولی خوب شما مجبورید تحقیق کنید شاید هم راست بوده باشه .

به نظر من اگه شما بتونید سالیانه سالی 150 تومان هم دربیارید خوبه اونطوری میتونید سه ساله بدهی تون رو بپردازید و یه چیزی هم واسه خودتون بمونه .

من خیلی دوست دارم به شما کمک کنم ولی خودمم بیکارم خودمم دارم فکر میکنم که چه طوری شروع کنم . از چیزهایی که بهش فکر کردم خرید خرماست توی این فصلی که نزدیکه . ولی سخت میدونم خرما بتونه مشکل شما رو برطرف کنه .
ممنونم از راهنماییتون حتما در موردش تحقیق میکنم
کسی از دامپروری و پرواربندی گویفند اطلاعی نداره؟ من الان میتونم حدود 50 تا بره بگیرم پروار ببندم سودش چطوره؟ بازه سود دهی چقدره؟ ریسک کار چجوریه؟ هزینه هاش چقدره؟
چه امکاناتی در اختبار دارید ، از وسیله نقلیه تا انبار و کارگاه و نیرو ؟!
چقدر سرمایه نقد می تونید فراهم کنید ؟
در صورت نیاز مجدد آیا توانایی جذب اعتبار دارید ؟

مبلغ بدهی به چه صورت باید پرداخت بشه ؟
صفحه ها: 1 2 3 4 5
لینک مرجع