سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: تولید ظروف یکبار مصرف
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
دوستان ممنون میشم راهنمایی کنید

در شهرستان محل زندگیم جدیدا فروشگاههایی با کارایی جدید شروع به کار کردن ولی به طرز عجیبی کاملا مشابه و با چند متر فاصله از هم مثلا فروشگاه ظروف یکبار مصرف یا لباس
حتی مشاوره املاک آخه مگه یه شهرستان کوچیک چه مقدار به ظروف یکبار مصرف میتونه نیاز داشته باشه؟

شاید بیکاری زیاد شده و مردم ریسک هم نمیکنن برن به سمت تولید اکثرا به فروشندگی اونهم کاملا تقلیدی در این شهرهای کوچیک رو میارن ...
دوستان من به این فکر افتادم به جای فروش ظروف یکبار مصرف وارد تولید بشم راستش فقط 20 میلیون موجودی دارم از دوستان خواهش میکنم راهنمایی کنن که با این مقدار میتونم شروع کنم ؟ کلا بازار فروش این کالاها به چه شکلی هست؟ ممنون
این پول که به یه دستگاه درست حسابی هم نمیرسه باید بزاری بانک روش وام بگیری
ممنون جناب کاظمی

دوستان یه تخمین کلی میتونین بزنین ؟ مسئله سرمایه شروع کار رو میتونم یه کاریش کنم به قول شما وام یا از دوستان و آشنایان قرض کنم , مسئله اصلی من اینه که به زبان خودمانی آینده داره ؟ پول خودم هیچ وامی از بقیه میگیرم میتونم در مدت زمان کوتاه برگردونم؟
از نظر صرفه اقتصادی تولید ظروف یکبار مصرف گیاهی بهتره یا معمولیا؟ممنون
درود دوست عزیز

تولید کار سرمایه بر و پر دردسری هستش.

برفرض مثال دستگاه تزریق پلاستیک حدود صد میلیون سرمایه و حدود 30-40 میلیون سرمایه در حال گردش میخاهد و اجاره سوله و.... نهایتا 150 میلیونی باید داشته باشید که البته من در حد بالا گرفتم..
بعدش میماند خرید مواد اولیه و شروع تولید و بعدش که مهمترین کار است بازاریابی که در اوایل سخت میباشد.

مهمترین و مهمترین نکته این است که باید تحقیق کنید ببینید از تولیدی که شما میخاهید ایجاد کنید چند عدد رقیب در سطح منطقه وجود دارد! این نکته رو حتما بیادداشته باشید که متاسفانه خیلیها بدون تحقیق به ایجاد تولیدی اقدام میکنند بدون در نظر گرفتن تعداد رقبا و خیلی زود به شکست منجر میشود..
و صد البته کار تولید اگر به قول معروف روی غلطک بیوفتد سود بسیار خوبی خاهد داشت.
البته اینها را نگفتم که انرژی منفی بگیرید چون روزی رسان خداست و سماجت و پشتکار خودتان..امیداورم همه در کارشان موفق و هر روز پیروز باشند.
لینک مرجع