سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: بابا کمکم کنید اییی خداااا
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
من قصد راه اندازی عطاری دارم اما نه مث این عطاری های قدیمی میخوام یه چیز شیک و جدید باشه یه خلاقیت مثلا در ارائه جنس یا دکور، حالا شما کمکم کنید ایده ای برای دکور یا کلا عطاری دارید که جذب مشتری کنه!؟ تورو خدا نظر بدید
دوست عزیز و بزرگوار که ظاهرا جدیدا هم به این انجمن پیوستین (خیلی هم خوش اووومدین)؛ سلااااااام 10_004
فکر میکنم چند بار دیگه هم چنین تاپیکی رو دیده بودم که دوستان استقبال نکردن(که البته 100% حق هم داشتن)
بابا بخدا باور کنید شما هر چی هی بپرسید هی بپرسید به جواب نمی رسید میدووونید چرا ؟
چون تازه اومدید میخواید دوستان و اساتید یه فرمول به شما بدن و برید میلیاردر بشید واسه خودتون(واقعا عذر میخوام انقد رک گفتم)
پیشنهادی واستون دارم: خواهشا خواهشا لطفا تاپیک های مختلف این انجمن رو که انصافا گنجینه ان تو این دوره و زمونه مطالعه بفرمائید (مخصوصا تاپیک های روانشناسی استاد عزیز قربانیان و خانم معاونت محترم) حتما حتما قول میدم بهتون که کمک بزرگی بهتون میکنه.

زمانی که یه چرخی تو تاپیکهای دیگه هم زدید قول میدم همه چی دستتون میاد بخدخواهش میکنم اینکارو بکنید فقط واسه خودتون چون ذهنتون رو حتما بازتر میکنه

از صمیم قلب آرزوی موفقیت دارم براتون 10_00436
دوست عزیز. چند بار این تاپیک را زدید و کسانی که ایده یا اطلاعاتی داشتند از جمله خود من بهتون جواب دادیم. ده بار دیگه هم که تاپیک جدید بزنید منوال همونه. شما بجای زدن هر روزه تاپیک بهتره همون تاپیکتون را ادامه بدهید
دوست عزیز الان اکثر علاری ها شیک و مدرن هستند.
در زمینه عطاری بنظر من اطلاعات داروئیتون بیشتر باید باشه تا اینکه دکور و مردن بودن
چون بایستی نیاز مشتری رو بسنجید تا بتوانید راهنمائیشون کنید
لینک مرجع