سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: به چه نرم افزاری روی گوشی خود نیاز دارید ؟
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان
به نظرتون جای چه برنامه ای روی گوشیتون خالیه ؟
چه برنامه ای به نظرتون می رسه که اگر روی گوشیتون نصب باشه خیلی از کارهاتون رو راه می اندازه ؟
اگر برنامه ای به نظرتون میرسه که کاربردی هست و به درد بقیه ی دوستان هم می خوره اینجا معرفی کنید

منتظر نظراتتون هستم
با تشکر 10_004
برنامه ای که بشه برنامه ریزی هر ساعت و هر روزمون را توش داشته باشیم و ضمن اینکه بهمون زمان شروع و پایان هر تسک را یادآوری میکنه بتونه در پایان هر روز راندمان کاریمون را با توجه به اطلاعات گرفته شده از هر تسک بهمون بگه
(06-06-2014 02:44 PM)MARYAR نوشته شده توسط: [ -> ]برنامه ای که بشه برنامه ریزی هر ساعت و هر روزمون را توش داشته باشیم و ضمن اینکه بهمون زمان شروع و پایان هر تسک را یادآوری میکنه بتونه در پایان هر روز راندمان کاریمون را با توجه به اطلاعات گرفته شده از هر تسک بهمون بگه

می تونید از برنامه تقویم گوشی استفاده کنید.
تقویم گوشی از اون اولای تولید گوشی موجود بوده اما متاسفانه ماها کمتر باهاش کار کردیم و خیلی ها اصلا استفاده ای ازش ندارن.
من خودم برنامه Business Calender رو استفاده می کنم و ازش راضیم. نسبت به تقویم خود گوشی (اندروید) امکانات بیشتری داره
(06-06-2014 02:44 PM)MARYAR نوشته شده توسط: [ -> ]برنامه ای که بشه برنامه ریزی هر ساعت و هر روزمون را توش داشته باشیم و ضمن اینکه بهمون زمان شروع و پایان هر تسک را یادآوری میکنه بتونه در پایان هر روز راندمان کاریمون را با توجه به اطلاعات گرفته شده از هر تسک بهمون بگه

ممنون از نظرتون خانم معاونت اما همانطور که دوستمون گفتند این دست نرم افزارها زیاد هست و حتی به صورت دیفالت روی خود گوشی نصب شده، نظر بنده بیشتر روی نرم افزارهایی هست که یا هنوز تولید نشده اند و یا نمونه ی فارسی آنها در دسترس نیست

منتظر نظرات دوستان هستم
برنامه ای که فکر می کنند جاش خالی هست و با داشتن اون برنامه روی گوشیشون خیلی توی کارهاشون می تونند استفاده کنند ازش
دوستان فکر کنم دقیق نخوندین متن منو...
من میخوام مث یه برنامه نرم افزاری راندمان کاری هر روزتو حساب کنه و اعلام کنه. وگرنه خودم نرم افزارهای این دست را میشناسم دیگه
برنامه های مختلفی برای اندروید هستش که دو تا از اونها را دارم استفاده می کنم

1- Goal Tracker
2- Any do

با اولی هدفی را تعین می کنید و هر روز میزان پیشرفت قابل مشاهده است و دومی برای تنظیم تمامی کارهای روزمره هستش
لینک مرجع