سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: راه اندازی سایت بانک اطلاعات
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان
قصد راه اندازی یک سایت رو دارم که بیشتر شبیه بانک اطلاعاتیه و شامل مثلا" آدرس فروشگاههای شهر رو مربوط به هر صنفی بطور مجزا یا آدرس مراکز توریستی و معرفی اونهایا درج آگهی رایگان و...
البته این برای شروعه و می خوام طوری باشه که بعد به کسب درآمد از اون برسه
از دوستان تقاضا دارم هر مطلبی درمورد تکمیل شدن این ایده دارن و هزینه های اون و روشهای کسب درآمد یا هر راهکار دیگه ای عنوان بفرمائید
پیشاپیش از توجه و لطف شما متشکرم[/size]
یعنی یه چیزی شبیه سایت دابی؟؟؟
یه سری پیج های فیسبوق هم هستن که بانک این اطلاعاتن
خوب ببینید خانم /آقای م.ع شما ابتدا باید یه دامنه برای این سایت انتخاب کنید که خیلی مهمه چی باشه چون سایت رو اسمش میتونه خیلی معروف بشه یا نشه بعد نیاز به یه هاست مناسب دارید که سایت روش بارگذاری بشه و اگه قراره از اسکریپتهای نال شده استفاده بشه باشید از هاست های وارز استفاده کنید و این هاست باید روی سروری باشه که پشتیبانیش خحوب باشه و همیشه سایت بالا بیاد و به عبارت تخصصی آپ باشه 100 درصد. و این که اول کار باید همه چی اعم از تبلیغات آگهی و ... باید رایگان باشند و حتی 500 تومان هم نگیری واسه آگهی چرا ؟
چون سایتت بیننده نداره
رتبه نداره
مشتری نداره برا چی باید طرف بیاد تو یه سایتی به این شکل وقت بذاره پول هم بده پس ورشکست میشی
بعد که رتبه رفت بالا بازدید زیاد شد کمکم نه یکدفه بعضی قسمتهارو نه همرو پولی میکنی بقیه هم رایگان و در این خصوص نمیتونی تنهایی کار کنی چرا ؟
چون خیلی سخته باید همه تخصص هارو از برنامه نویسی سئو بازاریابی تبلیغات و ... همه رو داشته باشی که معمولا ندارن و اگر هم داشته بای مستلزم زمان زیادی هست که اغلب یا آدم دلسرد میشه یا زمان کم میاره و....پس نیاز به تشکیل یک تیم کاری داری و انشاالله موفق و پیروز باشی و خداوند ازت راضی باشه و این داستان ادامه دارد
(06-06-2014 03:23 PM)MARYAR نوشته شده توسط: [ -> ]یعنی یه چیزی شبیه سایت دابی؟؟؟
یه سری پیج های فیسبوق هم هستن که بانک این اطلاعاتن

نه یک سایت که شامل آگهی رایگان ولیست و آدرس فروشگاهها و نیازمندی ها باشه و فقط برای یک شهر که من ساکن باشه نه استانی ونه کشوریست و بعد از این که اسم سایت معروف شد بشه ازش کسب در آمد کرد
راههای کسب درآمد چیه?
هزینه های راه اندازی چقدر?
چون فعلا'' درآمدی نداره من تنها هستم شدنیه?
طراحی سایت بلد نیستم ولی اگه سایت بزنم حتما'' یاد میگیرم تا یه سری کارهاشون خودم انجام بدم
منتظر نظرات شما عزیزان هستم
متشکر
لینک مرجع