سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: فروشگاه پوشاک
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
مدتیه که بیکارم و تو فکر اینم که یه فروشگاه کوچیک لباس زنانه و در ادامه بچه گانه هم بهش اضافه کنم اما موندم که اولا چطوری شروع کنم و اینکه این کار جواب میده؟چون پول ندارم و میخوام وام اشتغال زایی از کمیته امداد بگیرم
خوشحال میشم اگر دوستان نظر و پیشنهادی دارند منو بی نصیب نزارن
سلام:
من چند سال توی صنف پوشاک بودم و از نزدیک با هاش آشنا هستم
صنف پوشاک شغل سخت و پر قلقیه و اوضاع اقتصادی جامعه ما هم ریسک کار را بالا برده و من کلا" به دوستام توصیه نمی کنم
تنوع کار زیاد ،بلکه وحشتناکه
بنجل داره-بار جور کردن توش سخته-هر چقدر بار داشته باشی باز هم بارت ناقصه و با توجه به اینکه منابع مالیت را می خواهی از وام تامین کنی من توصیه می کنم اکیدا" انجامش ندی
اگر تصمیم گرفتی بر این کار حتما" تحقیقات میدانی کن و از سابقه دارهای این صنف توی شهرت نظر خواهی کن بعد شروع کن-هر کاری به شاگردی نیاز داره و این شغل بیشتر این کار را می طلبد و بدون شاگردی احتمال موفقیت اگر بعید نباشد بسیار سخت است.
موفق باشی-شاد زی مهر افزون10_004
سلام .من به تازه وارد کار پوشاک شدم ومغازه کوچکی دارم در منطقه ای که رفت وامد کمی داره به همین دلیل دنبال تولیدکنندگان پوشاک با ارزانترین قیمت میگردم تا بتوانم جذب مشتری کنم ممنون میشم راهنمایی کنید یا در صورت اطلاع معرفی کنید
لینک مرجع