سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: نظرتون در مورد خط تولید دونات در شهرستان؟؟؟
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام به دوستان عزیز. دوستان من تصمیم دارم خط تواید دونات توی شهرستان راه بندازم به نظرتون سود اوره؟ و اینکه مجوز میخواد؟ کسی تجربه ای داره؟ اگر هست لطفا از هزینه دستگاه دونات و بسته بندیش و کلا همه چیزش یه راهنمایی کنه خیلی خیلی ممنون میشم10_004 Huh Huh Huh
من تجربه ای درباره راه اندازیش ندارم. اما فروش و محبوبیتش تو تهران که خیلی زیاده. در میدان آریاشهر هر روز یک مینی کامیون توی یه انبار کوچیک خالی می کنن و چند تا دستفروش تا شب تموم میشه
به نظرتون شهرستان هم فروخته میشه. منم تهران خوردم و خیلی خوشم اومده. مثلا به بوفه مدرسه ها سوپرمارکت ها؟؟؟ کاش کسی تجربش رو داشته باشه راهنماییم کنه
دونات به دلیل تاریخ مصرف کم بهتره به صورت سفارشی تولید بشه که یعد به مشکل نخورید!
اصولا در کارگاه های بدون مجوز تولید ، تولید می شه ، ولی خود کارگرهای کارگاه کارت بهداشت را دارند و خود کارگاه هاشون هم رعایت همه جوانب بهداشت را حتی شده ظاهری رعایت می کنند ، به همین دلیل زیاد بهشون گیر نمی دن .
اگر اسم بسته بندی بیاد کارتون خیلی سخت می شه ، مثل اکثر تولید کننده ها ، پس از تولید توی سینی های پلاستیکی 50 تا می چینند و توسط پخش کننده هر سینی روزانه به یک سوپرمارکت با آبمیوه فروشی تحویل داده می شه ، اینطور هم که من دیدم آخر هفته می رن حساب هاش را می کنند.

سودش به نظر خوب می یاد ولی دقیقش را باید بشینید طرح توجیهی برای خودتون بنویسید و حساب کنید

من در کل کار مثبتی می بینم و پیشنهاد می کنم انجامش بدید.
مهدی 1 : خیلی ممنون از راهنماییتون ولی اگر بسته بندی بشه بهتر نیست؟؟؟؟ اخه با بسته بندی میتونی به بوفه مدرسه یا سوپر راحتر بدی نه/؟ یعنی میگین اگر بسته بندی شه سخت میگیرن؟؟؟ و اینکه اینم هست برای بسته بندی باید دستگاه بسته بندیم بگیری...
بسته بندی مجوز تولید و مجوز بهداشت نیاز داره ، گرفتن این دو و ملزومات مورد نیاز برای این دو شما را به طور کلی از مسیر تولید دور می کنه،

برفرض که مجوزها را هم گرفتی دستگاه بسته بندی + گراورهای چاپش و حداقل تولید بالای 20 30 میلیون حداقل نیاز هست واسش
یکدونه خط تولیدش داخل خیابان بیست متری شمشیری هست ( سمت مهر اباد جنوبی )
ادمهای خوشرویی هم هستن اگه بری و ازشون سوال کنی مطمئن باش راهنماییت میکنن
مجوزو احتمالا بشه در قالب مشاغل خانگی گرفت
لینک مرجع