سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: آموزش قرار دادن لوگو بر روی تیشرت
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام

چند روز پیش یکی از دوستانم ازم خواست که آموزش قرار دادن لوگو بر روی تیشرت رو بهش بدم. امروز فرصتی پیدا شد که این آموزش رو آماده کنم و برای بقیه طراحان عزیز هم قرار بدم.

1- برای اینکار من از تصویر زیر استفاده کردم.

[تصویر: qkfbapgpi819k71abj29.jpg]

2- دومین قدم انتخاب یک لوگو مناسب و با کیفیت هست که من در این مرحله از لوگو زیر استفاده میکنم.

[تصویر: trv7pf8uz6sg70i7o4k.jpg]

3- بعد از آماده کردن تصاویر (و در صورت لزوم بُرش دادن آن) لوگو را بر روی تصویر تیشرت بر روی محل مورد نظر قرار میدهیم و سایز لوگو را نسبت به تصویر تیشرت و زاویه آن تنظیم میکنیم.

[تصویر: txp0kerepiji4alks6kg.jpg]

4- در مرحله بالا تقریبا کار ما تمام شده هست ولی همانطور که میبینید تصویر لوگو ما نسبت به تصویر تیشرت، خام و غیر حرفه ای هست. برای اینکه بین تیشرت و لوگو از نظر رنگ و حالت های چروک شده تیشرت یک همخوانی ایجاد کنیم باید طبق تصویر زیر مُد تصویر لوگو را از Normal به Multiply تغییر بدیم.

[تصویر: yjmov1ghtg7buw934p2.jpg]

5- کار ما در این مرحله تمام شد. در پایان میتوانیم طبق سلیقه و مهارت خودمان این تصویر را به یک طرح گرافیکی ماندگار تبدیل کنیم.

[تصویر: chtcho7c3efrnxfoohg.jpg]

موفق باشید.
منبع: http://shamosi.blogfa.com
آموزش قرار دادن لوگو بر روی تیشرت خیلی خوب بود، من خودم یک تیشرت مردانه از سایت دایان شاپ خریدم میخوام روش لوگو پرسپولیسو بزنم...
لینک مرجع