سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: مبعث مبارک
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
[تصویر: 1rz9uvs5hxikshennkwf.jpg]

پیامبر اکرم (صلی الله علیه و آله):
بازگشت از گناه زیباست اما در جوانی زیباتر.
مبعث پیامبر رحمت (ص) مبارکباد
سلاممممم.
عیدتون مبارکککک
تولدههه عید همه مبارک
راستی فردا ساعت 11 کلاه قرمزی ویژه عید مبعث یادتون نره
(05-26-2014 11:22 PM)MARYAR نوشته شده توسط: [ -> ]سلاممممم.
عیدتون مبارکککک
تولدههه عید همه مبارک
راستی فردا ساعت 11 کلاه قرمزی ویژه عید مبعث یادتون نره

من دوستدار شخصیت "عزیزم ببخشید "هستم. در یکی از پست هایم هم ذکر کردم که اتفاقا در کار باید مانند او رفتار کرد یعنی تا تمام جوانب کار را برای خود و کارفرما یا مشتری یا مدیر یا هرکس که با او طرف هستید مشخص نکرده باشید دست به اقدام نزنید. اگر هم نهایتا دیدید که نمی توانید از عهده کار برآیید عذرخواهی کنید و کار را انجام ندهید!
ولی اتفاقا در کلاه قرمزی پیام این هست که این شخصیت خوب نیست و نباید اینجور بود چون در نهایت همه از شما گریزان میشوند و اعتماد همه نسبت به شما سلب میشود
(05-27-2014 11:23 AM)MARYAR نوشته شده توسط: [ -> ]ولی اتفاقا در کلاه قرمزی پیام این هست که این شخصیت خوب نیست و نباید اینجور بود چون در نهایت همه از شما گریزان میشوند و اعتماد همه نسبت به شما سلب میشود

اساس کار طنز بر بزرگ نمایی و اغراق است. این که هدف سازنده مجموعه چی بوده مهم نیست. مهم این است که بفهمیم چگونه می شود از منفی ترین موضوعات هم چیزی یاد گرفت!
البته بازم بستگی به این داره که یه وقت اون چیز منفی رو یاد نگیرید به جای مثبته. لقمان بودن و از منفی ها مثبت یاد گرفتن کار ساده ای نیست.
لینک مرجع