سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: نیازمند شریک سرمایه گذار در قم
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
باسلام خدمت همه عزیزان
به یه نفر از قم برای سرمایه گذاری برای یه کار سودآور نیاز دارم.
اگر از عزیزان کسی هست لطفا برام پیام بذاره.
بی زحمت شماره تماس ، سن ، محدوده محل اقامت و رشته تحصیلی خودش رو هم اعلام کنه
متشکرم
دوست عزیز اینجا سایت آگهی نیست که
بیشتر از کار مد نظرتون توضیج بدید و شفاف عمل کنید تا انشالله به نتیجه مطلوب برسید
بله درست می فرمایید
من در نظر دارم یه مغازه کامپیوتری بزنم هم سخت افزار هم نرم افزار از اونجا که متاسفانه توی قم با اینکه همکارهای دیگه هستن ولی اون توانایی و علم کافی رو برای این کار کم پیدا میکنیم.متاسفانه خیلی هاشون حتی اونایی که ادعا هم دارند کاملا مسلط به کارشون نیستند هم از نظر سخت افزار خرید و وفروش و تعمیرات و هم خدمات نرم افزاری
به این فکر افتادم که یه مکان برای اینجور کارها که بصورت جامع و حرفه ای تر خدمات میده راه اندازی کنم.هر شخصی مشکلاتی داره ولی من فکر میکنم بعد از چندسال تجربه توی این کارا بتونم بهتر از بقیه کارکنم
اگر کسی مایل به سرمایه گذاری هست لطفا اعلام بکنه.محدودیتی هم نداره همونظورکه میدونید کار کامپیوتری جدا از تخصصی که نیاز داره سرمایه هرچقدر بیشتر واردش بشه جا داره و بهتر جواب میده
(05-23-2014 07:08 PM)yusefjahan نوشته شده توسط: [ -> ]بله درست می فرمایید
من در نظر دارم یه مغازه کامپیوتری بزنم هم سخت افزار هم نرم افزار از اونجا که متاسفانه توی قم با اینکه همکارهای دیگه هستن ولی اون توانایی و علم کافی رو برای این کار کم پیدا میکنیم.متاسفانه خیلی هاشون حتی اونایی که ادعا هم دارند کاملا مسلط به کارشون نیستند هم از نظر سخت افزار خرید و وفروش و تعمیرات و هم خدمات نرم افزاری
به این فکر افتادم که یه مکان برای اینجور کارها که بصورت جامع و حرفه ای تر خدمات میده راه اندازی کنم.هر شخصی مشکلاتی داره ولی من فکر میکنم بعد از چندسال تجربه توی این کارا بتونم بهتر از بقیه کارکنم
اگر کسی مایل به سرمایه گذاری هست لطفا اعلام بکنه.محدودیتی هم نداره همونظورکه میدونید کار کامپیوتری جدا از تخصصی که نیاز داره سرمایه هرچقدر بیشتر واردش بشه جا داره و بهتر جواب میده
من از تهرانم میتوانم به شرطی که خودم هم کار کنم تا 50 میلیون تومان شریک بشم من خودم هم مغازه خدمات کامپیوتری رو داشتم و تو کار خرید و فروش لپ تاب و کامپیوترو تب لت و موبایل هم تخصص دارم هم نرم افزاری هم سخت افزاری
همکاری با شما موجب کسب تجربیات و افتخار برای ماست ولی شما در تهران هستید براتون سخت نیست بیایید قم؟
دوستان دیگه هم اگر در مورد این کار در شهر قم نظری دارند خوشحال میشیم استفاده کنیم
اساتید عزیزم در مورد تجربیات یا نیاز به این کار در محل زندگی یا جایی که میدونن نیاز بهش هست لطفا نظر بدند
سلام
مقدار سرمایه رو اعلام کنید بنده ساکن قم هستم
لینک مرجع