سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: با 10000000 تومان پول چگونه میتوانم سرمایه گذاری کنم؟
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
باسلام خدمت دوستان من10000000تومان سرمایه دارم میخواستم ببینم چه کارمیتوانم با این پول بکنم باسود بیشتر وزود بازهی ؟وبهترین جایی که میتوانم سرمایه گذاری کنم کجاست؟ به شرطی که زود بازده باشد . مچکرم
سلام چند سالتونه ؟ تحصیلات ؟ علایق ؟ شهر ؟
در ضمن برای هر کاری عجله داشته باشی و بخوای زود بازده باشه اصل سرمایه ات هم میره چه برسه به سود !!!
در ضمن برای هر کاری عجله داشته باشی و بخوای زود بازده باشه اصل سرمایه ات هم میره چه برسه به سود !!!
س. با 10000000 خیلی کارا میشه کرد همونطور دوست عزیز گفتش بستگی به علایق داره اگه هم تا حالا بش فک نکردی(یا علاقه خاصی نداری ) یه سرچ تو گوگل بزن ببین از چه کاری خوشت میاد که بتونی با راهنمایی دوستان انشالله شرو کنی
من خودم تازه عضو شدم منم همین شرایط تو رو دارم ولی من ایدم برای گیم نت با توجه به علایقی که دارم میخوام این طرح رو به امید خدا راه بندازم
باسلام خدمت دوستان وتشکر ویزه ازپیشنهادشون من 25سالمه تحصیلاتم لیسانس حسابداری هست درشهر مراغه هم زندگی میکنم . من میخواستم در بورس سرمایه گذاری کنم ولی نه وقت دارم ونه نحوه سرمایه گذاری را میدونم میخواستم به یک نفر قابل اعتماد بدم مثل کارگذار برای من سرمایه گذاری کنه وحداقل درماه دو برابر سود کنه ولی نمیدونم روش چطوری می شه چنین کسی پیدا بشه واگه می شه چطوری باید پیدا کرد >ممنون می شم اگه راهنمایی بفرمایید مچکرم.
(05-23-2014 02:54 AM)بهرام احمدي نوشته شده توسط: [ -> ]باسلام خدمت دوستان وتشکر ویزه ازپیشنهادشون من 25سالمه تحصیلاتم لیسانس حسابداری هست درشهر مراغه هم زندگی میکنم . من میخواستم در بورس سرمایه گذاری کنم ولی نه وقت دارم ونه نحوه سرمایه گذاری را میدونم میخواستم به یک نفر قابل اعتماد بدم مثل کارگذار برای من سرمایه گذاری کنه وحداقل درماه دو برابر سود کنه ولی نمیدونم روش چطوری می شه چنین کسی پیدا بشه واگه می شه چطوری باید پیدا کرد >ممنون می شم اگه راهنمایی بفرمایید مچکرم.

سلام:
من توصیه می کنم وارد بورس وقتی بشو که اطلاعاتت کامل باشه در غیر اینصورت ضرر می کنی و الان هم روزگاری است که ضرر غیر قابل جبران نباشه اقلش سخته
وضعیت بورس با توجه به شرایط گفتگوهای5+1 زیاد جالب نیست
بورس بنظرم فقط در شرایط خاص خوبه و متاسفانه توش زد و بند زیاده و نمی شه روزانه و ماهانه به سود و راندمانش امیدوار بود
می شه اقتصاد شهرت و علاعقت را برایمان تشریح کنی؟
شادزی مهر افزون10_004
(05-22-2014 05:23 PM)بهرام احمدي نوشته شده توسط: [ -> ]باسلام خدمت دوستان من10000000تومان سرمایه دارم میخواستم ببینم چه کارمیتوانم با این پول بکنم باسود بیشتر وزود بازهی ؟وبهترین جایی که میتوانم سرمایه گذاری کنم کجاست؟ به شرطی که زود بازده باشد . مچکرم

سلام حاضر به همکاری هستم زود بازده09195014479
سلام 09195014479 تماس بگیرید سرمایه از شما کار از ما زود بازده
لینک مرجع