سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: کلاس چگونه آهنربای پول و خوشبختی باشید
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3
سلام دوستان عزیز و همراهان انجمن

مریم هستم دبیر تدریس دوره آهنربای پول و خوشبختی با تمرین های قانون جذب

من اولین بار با قانون جذب و راز، 12سال پیش آشنا شدم و می تونم بگم که خیلی از کتاب ها، کلاسها و همایش های مربوط به راز و قانون جذب را رفتم و مطالعه کردم.
و تا الان ادامه داده ام و البته خیلی از دوستان و اطرافیان و دانشجویانم را مشاوره و راهنمایی کرده ام.

و تمرینات بسیاری را در این زمینه انجام داده ام و نتیجه گرفته ام.

حالا قصد دارم با هم در این کلاس و یا بهتر بگم گروه و جمع با هم این تمرینات را با انرژی جمعی انجام بدهیم و به نتیجه ایده آل و عالی برسیم.
تمریناتی که خوندم و یا انجام دادم و در سمینارها به صورت عملی مشاهده کردم و ... را در سر فصل های دروس در اختیار شما میزارم باشد که با هم مسیر را طی کرده و در قله های موفقیت و میلیاردری با هم باشیم.
........................................................................

ساختار های این کلاس اموزشی

در هر جلسه اموزش هایی به صورت فایل نوشتاری و اسلاید و صوتی و عکس در اختیارتان گذاشته می شود
که دوستان باید انها را مطالعه کنند و در مورد ان بررسی های خود را انجام دهند و نکات ان را مورد توجه قرار دهند و تمرینات را به صورت منظم انجام دهند و نتایج ذهنی و وافعی را عنوان کنند.
در نهایت شما در پایان هر هفته و اجرای تمرین ها به یک آهنربا برای جذب پول تبدیل خواهید شد و ذهنی آرام و بدور از هرگونه دغدغه و استرس خواهید داشت.
در تمامی جلسات تمریناتی عملی وجود دارد که برای پیشرفت هر چه بهتر خود و گروه باید ان را انجام دهید
(انجام تمرینات باعث محک زدن خود و پیشرفتی برای شما می باشد)

جلسات این کلاس در روز های 5شنبه برگزار می شود

و امکان اضافه شدن و جابجا شدن بعضی سرفصل ها وجود دارد
...........................................................................

این کلاس در 21 هفته به صورت منظم برگزار می گردد و تمرینات به صورت فردی و گروهی ست.
10_00410_004
پولیه یا مجانی؟
(05-22-2014 12:47 PM)رها آزاد نوشته شده توسط: [ -> ]پولیه یا مجانی؟

بر اساس قانون آموزشگاه انجمن جلسه اول تدریس رایگان ولی از جلسات بعد هر کلاس بین 500تومان تا 2000 تومان هزینه دارد. البته مطالب رایگان انجمن در دیگر تاپیک ها و زیر انجمن ها موجود می باشد و شما دوست عزیز می توانید از آنها بهره مند گردیددHeart
سر فصل های کلاس آهنربای پول شوید:

1- قوانین جذب و آهنربا شدن

2- تمرین اول: دفترچه آرزوها

3- تمرین دوم: جعبه جذب آرزوها (جعبه خلاقیت)

4- تمرین سوم: ساخت مستند فیلم آرزوهایتان(نمایشنامه نویسی)

5- تمرین چهارم: سپاسگذاری

6- تمرین پنجم: بازی چرخ تمرکز

7- تمرین ششم: بازی ثروت

8- تمرین هفتم: تمرین زیر بشقابی

9- تمرین هشتم: نامه به مدیر

10- تمرین نهم : روش چرخش ناگهانی

11- تمرین دهم: بازی چرا

12- تمرین 11: بازی 17 و 68 ثانیه

13-تمرین 12: تمرین رسم نمودار

14- تمرین 13: چرحه واقعیت مجازی

15- تمرین 14- ماشین تایپ جادویی

16- تمرین 15- پولدار نمایی

17- تمرین 16- تمرین آلفا

18- تمرین 17- مدیتیشن

19- تمرین 18- قانون توانگری

20- تمرین 19- قانون عشق

21- تمرین 20- خانه تکانی یا تولد دوبار

البته دوستان این سرفصل ها امکان جابجایی دارند. و اینکه این سرفصل ها و تمرینات در دل خودشون شامل چندین شیوه و روش بزرگان قانون جذب و میلیاردرها هست که حتما با ذکر مثال افرادی که از این روش ها استفاده کردند ویا اونها را آموزش دادند عنوان می شه.

این دوره تا چند لول ادامه خواهد داشت که این تمرینات لول 1 آن هست با این پیشفرض که همه ما با قاندن جذب و راز آشنایی ابتدایی داریم. در دوره بعدی هم از ترکیب این تمرینات برای بدست آوردن ... مقدار پول استفاده خواهیم کرد.

موفق و شاد باشید.
لبخند یادتون نره (این یه دستوره Yosef.gif)
(05-22-2014 03:42 PM)MARYAR نوشته شده توسط: [ -> ]سر فصل های کلاس آهنربای پول شوید:

1- قوانین جذب و آهنربا شدن

2- تمرین اول: دفترچه آرزوها

3- تمرین دوم: جعبه جذب آرزوها (جعبه خلاقیت)

4- تمرین سوم: ساخت مستند فیلم آرزوهایتان(نمایشنامه نویسی)

5- تمرین چهارم: سپاسگذاری

6- تمرین پنجم: بازی چرخ تمرکز

7- تمرین ششم: بازی ثروت

8- تمرین هفتم: تمرین زیر بشقابی

9- تمرین هشتم: نامه به مدیر

10- تمرین نهم : روش چرخش ناگهانی

11- تمرین دهم: بازی چرا

12- تمرین 11: بازی 17 و 68 ثانیه

13-تمرین 12: تمرین رسم نمودار

14- تمرین 13: چرحه واقعیت مجازی

15- تمرین 14- ماشین تایپ جادویی

16- تمرین 15- پولدار نمایی

17- تمرین 16- تمرین آلفا

18- تمرین 17- مدیتیشن

19- تمرین 18- قانون توانگری

20- تمرین 19- قانون عشق

21- تمرین 20- خانه تکانی یا تولد دوبار

البته دوستان این سرفصل ها امکان جابجایی دارند. و اینکه این سرفصل ها و تمرینات در دل خودشون شامل چندین شیوه و روش بزرگان قانون جذب و میلیاردرها هست که حتما با ذکر مثال افرادی که از این روش ها استفاده کردند ویا اونها را آموزش دادند عنوان می شه.

این دوره تا چند لول ادامه خواهد داشت که این تمرینات لول 1 آن هست با این پیشفرض که همه ما با قاندن جذب و راز آشنایی ابتدایی داریم. در دوره بعدی هم از ترکیب این تمرینات برای بدست آوردن ... مقدار پول استفاده خواهیم کرد.

موفق و شاد باشید.
لبخند یادتون نره (این یه دستوره Yosef.gif)

Smile
مطااب جلسه اول + یک تمرین هفته آینده به محض آماده شدن به صورت رایگان در این کلاس قرار خواهد گرفت.
بیاین با خودمون قول بدیم که با انجام این تمرینات و انرری های گروهی به هدف بزرگ خودمون برسیم.
مثل همیشه عالی.
استاد عزیزم موفقتر باشی.
سلام. حرکت خوبی رو آعازکردید و انشالاکه مستدام باشه.
حضور جناب قربانیان هم موجب دلگرمیه. امیدوارم بیشتر از حضورشون استفاده کنیم.
قربونه چشمای زاغت استاد. خیلی دوست دارم.
خواهر خوب ما مريم خانوم ما در انتظار ايده طلايي شما هستيم پس چرا ادامه نميدهيد ما دوست داريم كلاسها شروع بشه
چشم حتما آقای بابایی. الان یه خورده درگیر طرح سوالات دانشگاه و یه پروژه هستم ولی حتما فردا اگر دفتر تعطیل باشه شروع می کنم به تایپ و درست کردن فایل ها. خوشحالم می بینم بزرگانی چون شما پیگیر هستید
ممنون از توجهتون
صفحه ها: 1 2 3
لینک مرجع