سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: درآمد سایت های خبری دیجیتالی مثل نارنجی از کجاست ؟
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2
سلام دوستان میلیاردر گرامی
یه سوال دارم
سایت های خبری که اخبار دیجیتال و تکنولوژی رو میزارن مثل سایت نارنجی ، در آمدشون از کجاست ؟
فقط از تبلیغات در آمد دارند یا راه های کسب درآمد دیگه ای هم هست ؟
کلا نظرتون در مورد سایت های خبری این چنینی چی هست ؟ آیا می صرفه که هزینه کنیم و یک سایت مثل نارنجی بزنیم یا نه ؟
دوستان عزیز لطفا همه شرکت کنید و نظر بدید

با تشکر
(05-21-2014 08:23 PM)phoenix021 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان میلیاردر گرامی
یه سوال دارم
سایت های خبری که اخبار دیجیتال و تکنولوژی رو میزارن مثل سایت نارنجی ، در آمدشون از کجاست ؟
فقط از تبلیغات در آمد دارند یا راه های کسب درآمد دیگه ای هم هست ؟
کلا نظرتون در مورد سایت های خبری این چنینی چی هست ؟ آیا می صرفه که هزینه کنیم و یک سایت مثل نارنجی بزنیم یا نه ؟
دوستان عزیز لطفا همه شرکت کنید و نظر بدید

با تشکر
تنها سود این نوع سایت ها فقط تبلیغاتی هستش که بر روی سایت قرار می گیره
اگه می خوای سایتی بزنی باید یه مدت طولانی از جیب هزینه کنی تا سایت پربازدید بشه بعدش خوش شانس باشی برات تبلیغی سفارش بیاد
تا اونجایی که من می دونم و با چند تا سایت کار کرده دارم این سایت ها زمانی سودشون خوبه که محصولی رو به فروش بزارن
درود
با كاربر قبلي موافقم
سودي كه اين سايت ها در ماه بين 2 تا 6 ميليون(و شايدم بيشتر) دارند در قبال هزينه اي هست كه ميكند.
حالا اين هزينه چگونه هست
يك هزينه براي تبليغات- يك هزينه براي هاست - يك هزينه براي نويسنده- يك هزينه براي سئو - يك هزينه براي امنيت-

هرچي سايت درامد بيشتري داشته باشد هزينه بيشتري هم خواهد داشت.
البته فقط تبلیغات نیست.
این موضوع قبلا بین سایت های خارجی بوده و الان هم کم کم در ایران داره به وجود میاد.
سایت های اینچنینی، از معرفی و نقد و بررسی محصولات و خدمات دیگر شرکت ها هم سود می برند.
مثلا من یه محصولی دارم میام و پول می دم که برام تبلیغ بشه، بهتر از تبلیغ به صورت بنر و ... تبلیغ محتوی ای هست. یعنی بیان محصول من رو بررسی کنن و دربارش حرف بزنن.
یا مثلا فروشگاهی احداث کردم میام برای تبلیغات به اینجور سایت ها می گم و اون ها می نویسن که در این فروشگاه ...
(05-22-2014 12:39 AM)EhsanETS نوشته شده توسط: [ -> ]البته فقط تبلیغات نیست.
این موضوع قبلا بین سایت های خارجی بوده و الان هم کم کم در ایران داره به وجود میاد.
سایت های اینچنینی، از معرفی و نقد و بررسی محصولات و خدمات دیگر شرکت ها هم سود می برند.
مثلا من یه محصولی دارم میام و پول می دم که برام تبلیغ بشه، بهتر از تبلیغ به صورت بنر و ... تبلیغ محتوی ای هست. یعنی بیان محصول من رو بررسی کنن و دربارش حرف بزنن.
یا مثلا فروشگاهی احداث کردم میام برای تبلیغات به اینجور سایت ها می گم و اون ها می نویسن که در این فروشگاه ...

تو ایران در این زمینه مثالی دارید ؟؟؟؟؟؟؟

من تا می دونم تو ایران مجلات چاپی تخصصی حوزه دیجیتال می روند ناز وارد کننده را می کشند شاید یدونه قطعه امانتی بهشون بده تا تست کنند و ریویو بنویسند سایتها که دیگه تکلیفشون مشخصه
الان بیشتر سایت های این حوزه مشابه سایت های خارجی خودشون
به نقد و بررسی محصولات می پردازند
سایت نارجی قبلا پیشگام این حرکت در ایران شد که الان نویسنده هاش سایت:digiato.com رو راه اندازی کردن
سایت های دیگری هم هستند مانند 1pezeshk یا zoomit یا itresan
که همشون اخبار فناوری و نقد و بررسی محصولات دارن و تبلیغات خوبی هم عایدشون میشه
بنظرم هم برای تبلیغات شاید خیلی خفن باشید تا بیان بهتون پیشنهاد بدن
من اگه سایت داشته باشم اگه بازدید مطلوبی داشته باشم برای تبلیغات بازاریاب استخدام میکنم
که بره با بخش فروش و تبلیغات اون شرکت ها قرار داد بنویسه و کار چندان عجیبی هم نیست بیشتر شرکت ها بخشی بودجه برای تبلیغات اختصاص می دهند که اگه شما نرید یکی دیگه میره مخشونو میزنه و استفاده میکنه و من این رو توی واقعیت و کاربردی دیدم.
(05-22-2014 11:53 AM)dbdbdb نوشته شده توسط: [ -> ]الان بیشتر سایت های این حوزه مشابه سایت های خارجی خودشون
سایت نارجی قبلا پیشگام این حرکت در ایران شد که الان نویسنده هاش سایت:digiato.com رو راه اندازی کردن
من اگه سایت داشته باشم اگه بازدید مطلوبی داشته باشم برای تبلیغات بازاریاب استخدام میکنم
که بره با بخش فروش و تبلیغات اون شرکت ها قرار داد بنویسه و کار چندان عجیبی هم نیست بیشتر شرکت ها بخشی بودجه برای تبلیغات اختصاص می دهند که اگه شما نرید یکی دیگه میره مخشونو میزنه و استفاده میکنه و من این رو توی واقعیت و کاربردی دیدم.
شما انگار با شرایط کار تو سایت های ایرانی اشنایی ندارین
این مطلب هایی که بر روی سایت ها قرار می گیره از منبع های خارجی گرفته و ترجمه می شه و در سایت خودشون قرار می دن
تبلیغات کجا بود اخه برادر من:|
الان منظورت شرکت های ایرانی؟ مگه ایرانی ها هم چیزی در زمینه دیجیتال تولید می کنن!!!
این تبلیغاتی هم که گوشه کنار سایت می بینی کفاف هزینه سایت و نویسنده رو نمی ده
تو سایت های ایرانی در صورتی فقط سود می کنی که محصولی رو به فروش بزاری
(05-22-2014 08:55 AM)moele نوشته شده توسط: [ -> ]
(05-22-2014 12:39 AM)EhsanETS نوشته شده توسط: [ -> ]البته فقط تبلیغات نیست.

تو ایران در این زمینه مثالی دارید ؟؟؟؟؟؟؟

من تا می دونم تو ایران مجلات چاپی تخصصی حوزه دیجیتال می روند ناز وارد کننده را می کشند شاید یدونه قطعه امانتی بهشون بده تا تست کنند و ریویو بنویسند سایتها که دیگه تکلیفشون مشخصه

الان لینک مطلب رو ندارم اما میتونی با یه جستجو ساده پیدا کنی.
زومیت، مطلب مربوط به فروشگاه هایپرتاچ
بازم زومیت، جلسات رایتل
و...

خوبی این تبلیغات برای شرکتها خیلی بیشتر از بنر و... هست
(05-23-2014 12:41 AM)Tik_Taak11 نوشته شده توسط: [ -> ]
(05-22-2014 11:53 AM)dbdbdb نوشته شده توسط: [ -> ]الان بیشتر سایت های این حوزه مشابه سایت های خارجی خودشون
شما انگار با شرایط کار تو سایت های ایرانی اشنایی ندارین
این مطلب هایی که بر روی سایت ها قرار می گیره از منبع های خارجی گرفته و ترجمه می شه و در سایت خودشون قرار می دن
تبلیغات کجا بود اخه برادر من:|
الان منظورت شرکت های ایرانی؟ مگه ایرانی ها هم چیزی در زمینه دیجیتال تولید می کنن!!!
این تبلیغاتی هم که گوشه کنار سایت می بینی کفاف هزینه سایت و نویسنده رو نمی ده
تو سایت های ایرانی در صورتی فقط سود می کنی که محصولی رو به فروش بزاری
1-من اصلا بحثی در مورد مطلب ترجمه ای یا تولیدی بودنش نکردم
2-تبلیغات کفاف میده.
3-اگه من آشنایی ندارم شما اصلا تو باغ نیستی
دوستان رعايت احترام پيش شرط گفتگو هست.
لطفا به جاي كلمات نا مناسب بهتر از كلمات مناسب تري استفاده كنيد.

در مورد هزينه ها يك نكته اي رو اضافه كنم.
سايت هرچه بزرگتر شود هزينه ان سرسام اور تر ميشود.متاسفانه در دنيايي زندگي ميكنيم كه عده اي درحال كار براي نابودي سايت ها مي باشند(هك كردن) براي همين موضوع اگر قرار هست سايتي داشته باشيد بايد كلي هزينه امنيت انرا بپردازيد.

حداقل تا مدتي هم بايد از جيب خودتان هزينه كنيد.

يك موردي هم در مورد اون بحث شركت ها.
دوستان ماهم در كشورمان محصولاتي داريم كه توليد و صادر ميشود. بهتر هست ابتدا تحقيق و بررسي نماييد. سپس با اطلاعات كامل مطلبي را ارائه نماييد.
بطور مثال بنده در گذشته نميدونستم كه در كشور شركتي داريم كه خط توليد هر محصولي را ميتواند راه اندازي كنند.تصور ميكردم بايد از دستگاه هاي خارجي استفاده شود و طراحان خارجي ساخت رو برعهده بگيريند.

موفق باشيد
صفحه ها: 1 2
لینک مرجع