سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: نرم افزار مدیریت ...
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام بر همراهان همیشگی و اساتید

بنده به صورت اختصاصی اقدام به تولید نرم افزاری مدیریتی برای مطب پزشکان کردم و تا الان 7 حلقه فروش رفته.

از دوستان کسی ایده ای داره که برای چه شغل های دیگه ای چنین نرم افزاری جواب میده. یعنی چه شغل هایی تعدادشون زیاده و احتمال اینکه به نرم افزار مدیریتی نیاز داشته باشن زیاده؟

چه راهکارهایی پیشنهاد میدین برای اینکه این مجموعه در سطح کلان و کشوری به فروش برسه؟

سپاس بی کران
درود بر شما

من قبلا در یه شرکت بزرگ که در کار نرم افزارهای بیمارستانی بود به عنوان مدیر فنی مشغول کار بودم (برنامه های بسیار بزرگ مثل HIS رو تولید و توسعه میدادن) که نفوذی بسیار زیاد و در حد وزارتی داشت. چیزی که در کار ما وجود داشت دست داشتن در بین مدیران رده بالا استان و ... بود که باعث میشد شرکت بتونه مشتری (که بیمارستان ها، شبکه های بهداشت و داروخانه ها بودن) رو جذب کنه.
اگر میتونید روی نرم افزارهایی بزرگ در حد HIS کار کرده و با پیدا کردن یه نفر که در شبکه بهداشت و درمان نفوذ داشته باشه کار رو ........................
تشکر دوست عزیز.

دیگه تا اون حد نه. چون کاری که با نفوذ انجام بشه رو دوست ندارم. یعنی کار درستی نمیدونم.

دوستان در مورد شغل های دیگه ای که به همین سبک میشه براشون نرم افزار مدیریتی طراحی کرد رو نام ببرن ممنون میشم. شغل هایی که مستعد نیازمندی به این نرم افزار باشن
یه نرم افزار من دارم مینویسم که خوبه یعنی سفارش داشتم برای یکی بنویسم گفتم که به چندنفر دیگه هم بدم
واسه بنگاه خونست ( ولی ساده که همه بنگاه دار ها بتونن کار کنن حتی پیر مردها
کارش :
ثبت ملک و ...(کرایه - فروش - رهن و .....)
وجستجو آسان که محدوده مبلغ رو میدم و اون محدوده جستجو میکنه به مشتری میده ...
قیمتش هم گذاشتم 100 تومن مشتریش رو داشتم و 6 تا فعلا پیش فروش کردم
(05-19-2014 11:12 AM)somesarah018 نوشته شده توسط: [ -> ]یه نرم افزار من دارم مینویسم که خوبه یعنی سفارش داشتم برای یکی بنویسم گفتم که به چندنفر دیگه هم بدم
واسه بنگاه خونست ( ولی ساده که همه بنگاه دار ها بتونن کار کنن حتی پیر مردها
کارش :
ثبت ملک و ...(کرایه - فروش - رهن و .....)
وجستجو آسان که محدوده مبلغ رو میدم و اون محدوده جستجو میکنه به مشتری میده ...
قیمتش هم گذاشتم 100 تومن مشتریش رو داشتم و 6 تا فعلا پیش فروش کردم

عالیه دوست عزیز. حتما نتیجه خواهید گرفت یا تلاش خودتون و همراهی پروردگار
لینک مرجع