سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: پیام تصویری و صوتی ، تولد انجمن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
دوستان عزیزی که در شهرهای دیگر هستند حتما جای شما در مراسم تولد خالی خواهد بود.
پیشنهاد میکنم همه دوستان بخصوص دوستان شهرهای دیگر یک پیغام تصویری (فیلم کوتاه با موبایل از خود گرفته) و یا صوتی (صدای خود را که پیغامشان بر روی آن ضبط شده) به رسم یادگاری برای انجمن ارسال کنند ما سعی میکنیم همه این پیغام ها را بصورت یک کلیپ تصویری درآورده و در جلسه حضوری با اجرای آن برای اعضای حاضر ، یاد همه دوستانی که دلشان پیش ما بود و حاضر نبودند را گرامی بداریم!

دوستان اگر مایل به ارسال متن هم هستند لطفا در قالب یک فایل ورد با اسم خود برای من ارسال کنند تا در تابلوی یادگاری که به همین مناسبت تهیه و توسط اعضا به عنوان یادبود امضا میشود قرار داده شود.

ایمیل : Kamiar3712@yahoo.com

البته دوستان حاضر در جلسه هم در صورت تمایل میتوانند در این کلیپ با ارسال فیلم و پیغام صوتی خود حاضر باشند.

و صد البته هیچ چیز جای حضور گرم و صمیمی شما عزیزان را نخواهد گرفت و امید حضورتان را داریم!
یه پیشنهاد فوق العاده

یه دوربین فیلم برداری جور کنیم و از کل مراسم روز تولد فیلم بگیریم و برای اعضای عزیز و گل ارسال کنیم.

من حتما یه کلیپ آمده می کنم و براتون ارسال می کنم
پیشنهاد بسیار خوبی است.
اگه بتونن تو این فیلم ظرفیتای شهر خودشون از لحاظ سرمایه گذاری (تو بخشای مختلف)به طور خلاصه تبیین کنند خوبه.
دیوار ذهنی:SmileSmileSmile
فکر نکنم عزیزان اینکار را بکنند.SmileSmileSmile
مثلاً کاشان درعید نوروز پذیرای 2 میلیون مسافر نوروزی است . و همین ماجرا در اواخر اردیبهشت تکرار می شود . این ظرفیت گردشگری آنهم به فاصله سه ماه واقعاً جای سرمایه گذاری دارد . در زمینه های تبلیغاتی . خود گردشگری . برگزاری تورهای یک یا چند روزه و .... .
طرح بسیار عالیه
ممنون از ادمین عزیز به خاطر پیشنهادات فوق العاده
خیلی حیف شد جای منو هم خالی کنید من به دلیل امتحاناتم نمیتونم حضور داشته باشم ولی حتما پیامی متنی میفرستم.تولد مبارک
لینک مرجع