سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: هزینه ساخت سوله
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2
سلام
از دوستان کسی میدونه هزینه ساخت سوله کامل متری چند تمام میشه حدودا؟
تو شهرک صنعتی می خوام بزنم ایا برای ساختش میشه وام گرفت حمایت میشه ؟
تا یه چند ماه پیش که ما حساب کردیم متری 300 حتی با صرفه جویی 250 هم میشد

سوله آماده هم میتونی بخری که مثلا توی اصفهان 288 متری اند و 30 تومن نقد میگیرن بقیه رو قسطی از شرکت شهرک های صنعتی باید بپرسی شرایطو یادمه متری 470 - 480 حساب کرده بودن
می تونی سوله دست دوم بگیری که تقریبا نصف قیمت میوفته
این سوله ها را باز می کنن و دوباره مونتاژ میکنن
(05-16-2014 11:42 PM)theboy نوشته شده توسط: [ -> ]تا یه چند ماه پیش که ما حساب کردیم متری 300 حتی با صرفه جویی 250 هم میشد

سوله آماده هم میتونی بخری که مثلا توی اصفهان 288 متری اند و 30 تومن نقد میگیرن بقیه رو قسطی از شرکت شهرک های صنعتی باید بپرسی شرایطو یادمه متری 470 - 480 حساب کرده بودن

سوله اماده چجوری هست؟خیلی زیاد هست متری 300
(05-17-2014 04:12 AM)mortezaon نوشته شده توسط: [ -> ]می تونی سوله دست دوم بگیری که تقریبا نصف قیمت میوفته
این سوله ها را باز می کنن و دوباره مونتاژ میکنن

از کجا باید بپرسم؟
در کل تولید تو شهرک صنعتی چه مزیتی داره تو کارگاهی که داخل شهر هست ؟اما کارگاه بدیش اینه که متراژ پایین هست
سلام
فقط قیمت اسکلت یک سوله ۱۰ د ۱۰۰ با ارتفاعات چقدر میشه? من فقط اسکلتشو می خوام
ممنون میشم راهنمایی کنید
تو شهرک صنعتی زمین بخرم و بخوام یک کاری راه بندازم وام میدن ؟
من یک شرکتی می شناسم سوله متری 350 هزار تومان می سازند البته تخفیف هم می دند که اگه ابعاد سوله بزرگ باشه فکر کنم 300 هم بسازند و تکمیل می کنند و تحویل می دند .تو کدوم شهر هستی
(05-16-2014 11:42 PM)theboy نوشته شده توسط: [ -> ]تا یه چند ماه پیش که ما حساب کردیم متری 300 حتی با صرفه جویی 250 هم میشد

هزینه یه سوله دست دوم اطلاع دارین در اصفها چنده به کجا مراجعه کنیم
نه داداش شرمنده اطلاعی ندارم توی اصفهان ولی توی تهران که آگهی زیاد هست
اگر میخواهید که اطلاع قیمی پیدا کنید می تونم بهتون کمک کنم !
یه سری به سایت زیر بزنید توی اون قیمت ساخت سوله نو ، هزینه ساخت سوله دست دوم ، و لیست قیمت های بسیاری از شرکت هایی که در حال فعالیت در این زمینه هستند رو بهتون معرفی کنم .
به(نیازمندیها دات نت برید برای رفتنش هم باید همین نام رو توی گوگل سرچ کنید و بعد ساخت سوله یا سوله دست دوم رو تو سایتشون سرچ کنید)بعدش میتونید کلی مرکز رو مشاهده کنید که در حال فعالیت تو زمینه سوله هستند و ببینید ازشون سوالاتتون و قیمت هاتون رو بپرسید .
خیلیییییییییی شرکت ها وجود داره اصلا مثل یه بانک اطلاعاتی از سوله و شرکت های این زمینه هست .
واقعا که توی ساخت سوله خوب فعالیت کردن و سفارش زیادی گرفتن و خوبیش اینه که کسی بخواد مثل شما بره و سوال بپرسه با حتی باهاشون همکاری کنه میتونه از این سایت کمک بگیره .امیدوارم منم تونسته باشم بهتون کمک کنم . این عکس صفحه سولشونه ادرس صفحه اصلیشو بردارید و از این طریق هم شرکت های مختلف ساخت سوله رو پیدا کنید . http://www.niazmandiha.net/firekey/7efae...61bbf0.gif
صفحه ها: 1 2
لینک مرجع