سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: مشاوره برای مغازه برنج فروشی
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2
سلام دوستان گلم

از شما دوستان و اساتید عزیزم دو سوال داشتم:
نظرتون در مورد برنج فروشی چیه؛ حالا در کنارش هم روغن و رب بیارم؟
به نظر شما یه مغازه که انتهای بازار عمده فروش ها باشه (البته با کمی فاصله از بازار اصلی عمده فروشی) برای کار برنج فروشی چطوره؟

لازم به ذکره که میخوام از کم شروع کنم، مثلا با 30 تومن برنج بیارم که ریسک کار رو بیارم پایین...
بینهایت سپاسگذار میشم که نظرات سازنده و عالیتون رو با گوش جان بشنوم.

همواره موفق و میلیاردر باشید
کار تخصصی همیشه خوب جواب داده و می ده ، اگر ملک از خودتون هست بسته به موقعیت مغازه می تونید فروش خوبی در بلند مدت داشته باشید. بهتره روی عرضه با قیمت مناسب (کمی از عمده بالاتر) به مصرف کننده فعالیت کنید.
سلام
استراتژی اولیه را مشخص کن
برنج ایرانی یا خارحی
نیم دانه یا تمام قد
نسیه یا بی نسیه
چند میتونی بخری چند میتونی بفروشی
ووووو
سپاس بزرگواران

متاسفانه مغازه از خودم نیست و برای اجاره پیدا کردم.
اما در مورد استراتژی باید عرض کنم که: بیشتر تمرکزم روی هندی هاست اما ایرانی مثل محسن رو هم اگر شد میخوام در برنامه بزارم اما مشکل در استارت اینه که قصد ندارم کارم رو با مبلغ هنگفت (چند صد میلیونی) شروع کنم بلکه قصدم روی حدود 30 تومن هستش.
حالا با این تفاسیر فکر میکنید میشه روی بازده حساب کرد.
دیشب برادر خانمم پیشنها داد که بجای این کار یه غذا بیرون بر بزنم؛ نظر شما بزرگواران و اساتید عزیر در این مورد چیه؛ کدوم بازده بهتری داره؟

بینهایت از راهنمایی های بی دریغ و مفیدتون سپاسگذارم
سلام ذوست عزیز
من قبلا برنج فروشی کار کردم دوسالی
این کار هم معایب داره هم مزایا
مرایاش میشه رو کلی فروشیش و کمتر جانه زدن با مشتریهاست
مغایبشم سزمیایه بالا خواستن - سود پایین و یدلیل نداشتن ثبات بازار بالا پایین شدن قیمت ها که اگه زرنگ باشی خودش مزایاست
در کل شغل خوبیه ولی کناز کاسب کارای قدیمی کار سخت
اگر تو زمینه برتح محلی بحای فعالیت کنی باید تجربه داشته باشی Smile
امیدوارم موفق بشی Smile
دوست عزیز اگه خواستی برنج هاشمی و طارم هم تو مغازت بفروشی منمیتونم یکی از همسایه هامونو معرفی کنم انسان بسیار درست و حلالی هستش و خودشون برنج رو میخرن و الک میکنن و بسته بندی و بعد میفروشن و عمده فروشی هم میکنن
دوست گرانمایه با 30 تومن میشه برای شروع کرد؟
(05-15-2014 11:22 AM)saeed_9_12 نوشته شده توسط: [ -> ]دوست گرانمایه با 30 تومن میشه برای شروع کرد؟
دوست عزیز حتما میپرسم و بهتون اطلاع میدم فقط اینکه کدوم استان هستید؟ و اینکه برنج هاشمی و طارم مصرف داره؟
یک بار برنج فروشی داشت حرف میزد منم به حرفهاشون داشتم گوش میدادم تو حرفهاش گفت برنج از شمال میخره کیلویی 4000تومن اصفهان می فروشه کیلویی 7500.کلا سود این کارها تو اینه که بتونید ارزون ترین قیمت پیدا کنید برنج خارجی هم از وارد کننده باید بخرید .برسه دست سوم و چهارم و.......سودش کم میشه و چه بسا ضرر بدید .یادتون نره سود بانک سالی 22درصده
(05-15-2014 11:50 AM)afshin67 نوشته شده توسط: [ -> ]
(05-15-2014 11:22 AM)saeed_9_12 نوشته شده توسط: [ -> ]دوست گرانمایه با 30 تومن میشه برای شروع کرد؟
دوست عزیز حتما میپرسم و بهتون اطلاع میدم فقط اینکه کدوم استان هستید؟ و اینکه برنج هاشمی و طارم مصرف داره؟

خوزستان هستم
آره اینجا فروش داره اما بیشتر کیسه ای میخرن
صفحه ها: 1 2
لینک مرجع