سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: برای خرید یک ایده چقدر حاضرید پرداخت کنید؟(مهم)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
از عنوان معلومه.دوستان فرض کنید یک ایده رو میخواین خریداری کنید.مبلغ این ایده چقدر باشه راضی میشین بخریدش؟
لطفا هر کس یک رقمی که به نظرش مناسب میاد رو اعلام کنه.
مثلا ایده هایی در زمینه کسب وکار اینترنتی
ایده برای داستان
ایده برای برنامه نویسی
ایده ساخت گیم
ایده برای تبلیغات خلاقانه
و کلا ایده در هر زمینه ای
آخه بستگی داره . ایده بسط داده شده باشه با جزئیات یا نه فقط در حد یک موضوع .
بعضی ایده ها رو تا میلیونها تومن ارزش داره .
من برای ایده کسب و کار اینترنتی تو ایران زیاد پول خرج نمیکنم چون بگیر نگیر داره . ولی برنامه نویسی در صورتی که ناب باشه جای کار زیاد داره .
این سوالو برای قیمت گذاری روی ایده ها تو http://shop.....ir/ مطرح کردم.میخوام ببینم روی ایده ها چه قیمتی گذاشته بشه؟مثلا قیمت پایین باشه تا عده زیادی بتونن ایده رو دانلود کنن یا قیمت بالا باشه تا تعداد کمی بتونن ایده رو دریافت کنن.
در واقع میخوام به یه حداقل و حداکثر مبلغ برای قیمت گذاری روی ایده برسم
(05-04-2014 06:34 PM)sina babazadeh نوشته شده توسط: [ -> ]این سوالو برای قیمت گذاری روی ایده ها تو http://shop.....ir/ مطرح کردم.میخوام ببینم روی ایده ها چه قیمتی گذاشته بشه؟مثلا قیمت پایین باشه تا عده زیادی بتونن ایده رو دانلود کنن یا قیمت بالا باشه تا تعداد کمی بتونن ایده رو دریافت کنن.
در واقع میخوام به یه حداقل و حداکثر مبلغ برای قیمت گذاری روی ایده برسم

سلام ایده همانطور که دوست عزیمان فرمودند:
ایده بسط داده شده باشه با جزئیات یا نه فقط در حد یک موضوع ؟
و همچنین باید دید چقدر برای مخاطب شما ارزش دارد و چقدر می تواند در رشد و گسترش وضعیت مادی وی موثر باشد:
من خودم اگر ایده ای برایم موثر و خوب باشد حاضرم پول خوبی براش بپردازم
هر چند پرداخت پول برای ایده در ایران آنطور باید و شاید باب نیست.
اما می شه جاانداخت10_004

شخصی در شمال از سویا چسب MDFدر ست کرد زار می زد کارخانه هاازش نمی خریدندو می خواستند فرمولش را ازش بگیرند
رفته فرانسه به نام کشور فرانسه ثبتش کرده حالا شرکتهای ما باید زار بزنند و چندین برابر از فرانسه بخرند
لینک مرجع