سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: نظرات و پیشنهادات برای کلاس دوبرابر کردن پول
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5
.

دوستان عزیز لطفا نظرات و پیشنهادات خود را در مورد

کلاس اموزشی "ثروتمندی با دوبرابر کردن پول"

در این تاپیک مرقوم بفرمایید

این تاپیک فقط برای نظرات و پیشنهادات است.

سوالات خود در مورد درس را در پیام خصوصی مطرح کنید تا در جلسه بعد پاسخ بگیرید
خیلی عالی بود مهیار جان
بنظرم فایل های صوتی خیلی تاثیر گذار بودند. حتی شاید برای کسانی که نمی خوان از روش خاص دوبرابری هم استفاده کنند فایل ها حکم انرژی مثبت را دارن.
عالی بود از روندت خیلی ممنونم.
(04-28-2014 11:27 AM)MARYAR نوشته شده توسط: [ -> ]خیلی عالی بود مهیار جان
بنظرم فایل های صوتی خیلی تاثیر گذار بودند. حتی شاید برای کسانی که نمی خوان از روش خاص دوبرابری هم استفاده کنند فایل ها حکم انرژی مثبت را دارن.
عالی بود از روندت خیلی ممنونم.

خیلی ممنون

تموم تلاشم رو برای بهبود هر چه بیشتر اون فایل های صوتی و ارائه اونها در تمامی زمینه ها می کنم
سلام استاد ...
کارت حرف نداشت ..
ادامه بده که شدید مشتاقم
خیلی ارادت
(04-28-2014 06:53 PM)DelavarIQ76 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام استاد ...
کارت حرف نداشت ..
ادامه بده که شدید مشتاقم
خیلی ارادت

خیلی ممنون دوست من

تموم تلاشم رو می کنم تا هر بار دروس پر بارتر و با کیفیت تری رو به دوستان ارائه بدم
سلام من میخواستم قسمت سوم رو خریداری کنم ولی فقط درگاه بانک ملت هست.که من حسابی از اون ندارم باید چی کارکنم؟
(05-12-2014 12:45 PM)eliza2025 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام من میخواستم قسمت سوم رو خریداری کنم ولی فقط درگاه بانک ملت هست.که من حسابی از اون ندارم باید چی کارکنم؟

سلام
از هر کارت عضو شتابی میتوانید خرید کنید درگاه انجمن بانک ملت است که کافی است از همان درگاه و کارت خود اقدام کنید.
مهیار جان شما نمونه موفق آموزش های انجمن را پیاده کرده اید و خوشحال هستیم که اولین دوره با این کیفیت عالی ارائه شده است تا نمونه موفق تمام دوره های آنلاین انجمن باشد.
این جلسه هم از همیشه بهتر و عالی تر
آفرین
پیروز باشید
مهیار عزیز :
بینهایت عالی و زیبا با صدایی واضح و مطالبی تاثیر گذار

من از شنیدن اینهمه شیوایی کلامت به وجد آمدم

فقط یک نکته اینکه کمی بین دیالوگ ها ی بلند فاصله و مکث بیشتری داشته باشی کامل کامل می شود

موفق باشی
(05-29-2014 03:46 PM)کامیار کاظمی نوشته شده توسط: [ -> ]مهیار جان شما نمونه موفق آموزش های انجمن را پیاده کرده اید و خوشحال هستیم که اولین دوره با این کیفیت عالی ارائه شده است تا نمونه موفق تمام دوره های آنلاین انجمن باشد.
این جلسه هم از همیشه بهتر و عالی تر
آفرین
پیروز باشید

ممنون جناب اقای کاظمی

ممنونم

تموم تلاشم رو برای ارائه بهتر و بهتر اموزش ها می کنم
صفحه ها: 1 2 3 4 5
لینک مرجع