سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: درخواست راهنمایی از دوستان
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2
دوستان، به نظر شما خرید و فروش میوه های تابستونی از قبیل هلو، آلو و زرد آلو نیازمند چه تمهیداتی هست؟ من شمالی هستم و به منابع تولید این محصولات دسترسی دارم. طوری که می تونم امانت فروشی کنم. یعنی محصول رو بگیرم و پول رو بعد از فروش بدم. از طرفی در میدان مرکزی میوه و تره بار تهران هم آشنایی دارم که غرفه دار هست و به من اعلام آمادگی کرده. اما هنوز مردد هستم و نمی دونم که آیا این کار رو بکنم یا نه؟!! قدرت خرید 1 عدد نیسان رو هم دارم برای حمل و نقل محصولات، اما خودم نمی خوام رانندگی کنم.
لطفا دوستانی که با این حوزه ی کاری آشنا هستن یا اطلاعاتی دارن،راهنمایی بفرمایند.
متشکرم.
همه چی جووووره شکر خدا....
منتظر چی هستید ؟

یه بسم الله بگید و شروع.....
با سلام
کار بسیار خوبی میباشد اگر آدم قوی توی بازار دارید تعمل نکنید ولی فعلا فکر خریدن نیسان را اگر راننده خودتان نیستید نکنید مطمئن باشید راننده با نیسان که
با انصاف باشد را در همین بازار میوه تهران پیدا میکنید امیدوارم موفق باشید
از راهنمایی شما ممنونم. توصیه شما رو هم جدی می گیرم. ضمنا می خوام اگر خودتون با این حوزه کار آشنایی دارین یا از طریق دوستان اطلاعاتی دارید لطفا در اختیار قرار بدین تا چشم و گوش بسته وارد نشم.
گویا شرایط مناسب فعالیت برای شما هست
ولی در انتخاب فروشنده در میدان تره بار و راننده خیلی دقت کنید
بیشتر تحقیق کنید و از تمامی موارد بیشتر مطمئن شوید
موفق باشید
با سلام
آقای جعفری اینجانب چون گلخانه دارم تا حدودی به بازار کرج مشرف هستم اصولا کشاورزی کار نقدی میباشد شما باید تلاش کنید میوه های مجلسی صبح خیلی زود (چهارشنبه پنجشنبه) روزهای قبل از اعیاد در بازار باشد بهتر است ولی کلا میوه و صیفیجات در ایران خیلی بالا پایین از نظر قیمت میرود (گوجه و سیب
زمینی امسال)ولی مثلا موز چون وارداتی میباشد قیمت نسبتا ثابتی نسبت با دلار دارد امیدوارم موفق باشید
(04-27-2014 12:08 PM)m.jafari.iribu نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان، به نظر شما خرید و فروش میوه های تابستونی از قبیل هلو، آلو و زرد آلو نیازمند چه تمهیداتی هست؟ من شمالی هستم و به منابع تولید این محصولات دسترسی دارم. طوری که می تونم امانت فروشی کنم. یعنی محصول رو بگیرم و پول رو بعد از فروش بدم. از طرفی در میدان مرکزی میوه و تره بار تهران هم آشنایی دارم که غرفه دار هست و به من اعلام آمادگی کرده. اما هنوز مردد هستم و نمی دونم که آیا این کار رو بکنم یا نه؟!! قدرت خرید 1 عدد نیسان رو هم دارم برای حمل و نقل محصولات، اما خودم نمی خوام رانندگی کنم.
لطفا دوستانی که با این حوزه ی کاری آشنا هستن یا اطلاعاتی دارن،راهنمایی بفرمایند.
متشکرم.
با سلام
شما در ابتدای کار بزرگترین سرمایه یعنی اعتماد را داری و باید خیلی مراقب باشی و این سرمایه را تحت هیچ شرایطی از دست ندی و در قدم بعدی ابتدا با پیش فروش قطعی و تنظیم قراردا واگذاری محصول به خریدار از صحت معامله اطمینان پیدا کن و بعد از ان اقدام به تحویل محصول بکن و با پیشنهاد قیمت مناسب و سود کم تیراژ کار را بالا ببر و در این صورت هستش که می تونی به سود تضمین شده و بدون ریسک برسی
با سلام به دوستان
من دانشجوی رشته حقوق هستم و در صورتی که مشکلات و سئوالات حقوقی داشتید می تونم تا اندازه ای خدمتگزار شما عزیزان باشم و به این خدمت افتخار کنم چون به این ترتیب مطالب ارزنده ای رو میشه از شما یاد بگیرم .ممنون
(05-31-2014 04:53 AM)harati1351 نوشته شده توسط: [ -> ]با سلام به دوستان
من دانشجوی رشته حقوق هستم و در صورتی که مشکلات و سئوالات حقوقی داشتید می تونم تا اندازه ای خدمتگزار شما عزیزان باشم و به این خدمت افتخار کنم چون به این ترتیب مطالب ارزنده ای رو میشه از شما یاد بگیرم .ممنون

با سلام
دوست عزیز سپاس از راهنمایی های ارزشمند شما

اگر تمایل دارید یک تاپیک در خصوص راهنمایی ها و پرسش و پاسخ های حقیقی ایجاد کنید و به دوستان راهنمایی های لازم را بدهید سپاسگذار می شوم.
از طرف تیم مدیریت انحمن میلیاردرها10_004
فدای همه دوستان گلم بشم من
دوست عزیز تموم این میوه هایی ک شما فرمودید بسیار آسیب پذیر هستن و در کمترین زمان ممکن(یک روز) نهایت 2 روز ) خراب میشن
شما وقتی بار نیسان میکنید از یک تناژ خاص معمولا 1/200 بیشتر نمیتونی بار بزنی و باید تا اتاق و جعبه های فقط یک ردیفه بچینی.باید ببینی براتون مقرون ب صرفه هست یا نه؟
ما دیروز ی نیسان هلو تهران فرستادم اما خب داداش بزرگ اینکارو انجام و میدونم ک چقدر سخته.ب هر حال حتی اگه بار هم بخوای من حاضر ب همکاری هستم اما خودتون باید جوانب کار رو بسنجید و بدونید کار بسیار سختیه
صفحه ها: 1 2
لینک مرجع