سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: چی تولید کنم ؟؟؟
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
درود

دوستان من حدود یک ساله روی تولید مواد شیمیایی کار میکنم ولی متاسفانه هنوز نتونستم تولید رو از تئوری به فاز اجرایی برسونمش به دلایل زیر :

یا پولم کم بوده برای تولید اون محصول یا یه محصولی مواد اولیه اش توی ایران گیر نمیومد - یا فروشش سخت بوده و رقیب زیاد بوده

از شما خواهشی دارم که اگر در صنعت و حرفه ای هستین و توی اون صنعت ماده شیمیایی هست که از خارج وارد میشه و مشتری راحت براش پیدا میشه بگین تا من روش کار کنم و ببینم میشه تولیدش کرد یا نه
پس اگر اطلاعاتت خوبه یه اماری در مورد تولید اسید کلریدریک بهم بده . در فاز کوچیک امکان تولید هست ؟ سود دهی و مشتری در چه وضعیه ؟
داداش اسید کلریدریک رو نمیدونم البته قبلا پروسه تولیدش رو مطالعه کردم ولی یادم نیست شما از گوگل پتنت کمک بگیر

ولی با توجه به این که موادی نظیر کلر و هیدروژن تامینش سخته بعیده توی فاز کوچیک بصرفه
ضمن این که تولید داخلی نیاز داخل رو تامین میکنه و یک و خورده میلیون دلار هم صادر میکنه

روی مواد ساده تر کار کنی بهتره به نظرم
سلام مجدد .
داداش فرمول خیلی سختی نداره .... اسید سولفوریک و نمک رو قاطی میکنند منتها بیشتر در مورد تجهیزات و ... دوس داشتم بدونم . چون جدیدا خودم دارم توی کارخانه تولید جوهر نمک کار میکنم و تجهیزات خیلی پیشرفته ای نمیبینم واسه همین سوال کردم . خواستم بیشتر اطلاعات کسب کنم ...

در هر صورت ممنون .
یادمه جز نیازهای صنایع آهنرباها نئودونیوم بود که تولید داخلی هم تا جایی که می دونم نداره .شاید بشه کارهایی روش انجام داد به شرطی که معدنش تو ایران باشه

راستی چه کاری می خواستید شروع کنید که از سود دهیش اطمینان داشتید اما سرمایه شما نرسیده؟؟؟؟؟؟چقدر سرمایه نیاز داشته؟؟؟؟؟؟؟اگر واقعا به سود دهی و فروشش ایمان دارید چرا از سرمایه گذار و وام استفاده نمی کنید؟؟؟؟؟؟؟
داداش شرمنده فکر کردم اسید کلریدریک واسه صعت میخوای اون که شما مد نظرته خیلی رقیق هست درصدش و میصرفه به روشی که گفتی جزئیتاشو نمیدونم ولی اینجور که شما میگی طبق واکنش زیر باید باشه

NaCl + H2SO4 = NaHSO4 + HCl

اون سدیم بی سولفاتش هم اینجور که من سرچ کردم خریدار داره hcl اش هم به صورت گازه که تو خودت توی همون کارخونه کار کردی میدونی چی کار باید کرد اگر دماش بالا نیست میشه با یه لوله پلی اتیلنی هدایتش کرد به مخزن و سردش کرد
نئودنیوم احتمالا خاک نادر باشه و معدن خاک نادر بعیده داشته باشیم و کار کردن روش کار یکی دو ماه نیست یکی دو سال تحقیق میخواد

من استخراج نیکل - کبالت - مس - روی رو روش کار کردم خب شما خودت میدونی که اگه مثلا موفق بشی مس تولید کنی فروشش کاری نداره و ...

تولید اکسید منیزیم رو روش کار کرد و خود منیزیم

مشتقات فلزی اینارو که گفتم روش کار کردم و ...

از توی اینا نیکل - کبالت رو مواد اولیه اش توی ایران نیست و باید وارد بشه
مس سرمایه ام کم بود
اکسید منیزیم نتونستم خط تولیدشو طراحی کنم ولی با پول و چند ماه زمان میشه درستش کرد
منیزیم فلزی سرمایه نسبتا بالایی میخواد

سرمایه گذار کجا بود داداش توی این مملکت من سرمایه گذار ریسک پذیر نیاز دارم که توی ایران نیست
سند ندارم وام بگیرم

ولی بازم درستش میکنم اگر محصولی بشه که به بودجه ام بخوره و سودش بالا باشه
لطفا به من پیام بده من پول دارم اگر ایده تو منطقی باشد راضی به همکاری هستم.mohamady1351@gmail.com
اولین حرکت تولید افکار مثبت است.
(04-25-2014 03:08 PM)theboy نوشته شده توسط: [ -> ]درود

دوستان من حدود یک ساله روی تولید مواد شیمیایی کار میکنم ولی متاسفانه هنوز نتونستم تولید رو از تئوری به فاز اجرایی برسونمش به دلایل زیر :

یا پولم کم بوده برای تولید اون محصول یا یه محصولی مواد اولیه اش توی ایران گیر نمیومد - یا فروشش سخت بوده و رقیب زیاد بوده

از شما خواهشی دارم که اگر در صنعت و حرفه ای هستین و توی اون صنعت ماده شیمیایی هست که از خارج وارد میشه و مشتری راحت براش پیدا میشه بگین تا من روش کار کنم و ببینم میشه تولیدش کرد یا نه
سلام.... فکر می کنی بتونی روکش تفلون تولید کنی برای ظروف آشپزخونه؟ اگر بتونی تولید کنی من حاضرم سرمایه گذاری کنم خودم هم مصرف کننده هستم و تا مقداریش رو هم می تونم بفروشم... باهام تماس بگیر تلگرام... 09388387125
لینک مرجع