سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: بازی کامپیوتری
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
من یه پروژه کار آفرینی با موضوع بازی های کامپیوتری دارم و کمکنیاز دارم چون از کار آفرینی واقعا چیزی نمیدونم.
ممنون میشو اگه قدم به قدم برای تحقیق پروژه راهنمایی کنید و اگه اطلاعاتی دارید در اختیارم بزارید.
تشکر میکنم منتظر کمک هاتون هستم
تا جایی که میدونم نمیتونی وام بگیری و طرح مهم نیست مهم طراحی هستش و اگه طراحی خوبی نداشته باشی باید یه ایده و یه طراح داشته باشی که اون هم نیاز به پول داره، پول زیاد
درود
همانطور كه جناب محمد ابادي هم اشاره كردند متاسفانه در داخل كشور تنها به طرح ساخته شده اهميت داده ميشود نه به فكر و ايده كه در ذهن داريد.

شما دوتا كار ميتونيد انجام بديد. اوليش اينكه اگر خودتان توانايي ساختش رو داريد. اقدام به ساخت فاز اوليه اون كنيد. سپس به سراغ شركت هاي به اينگونه كارها ميپردازند بريد و با اونها همكاري كنيد.

يا اينكه خودتان يك گروه تشكيل بديد حال يك بحث دوستانه يا با پرداخت هزينه افراد برنامه نويس - گرافيك كار وووو را جمع كنيد تا برايتان انجام دهند.

اما بحثي كه الان شما نوشتيد فكر ميكنم منظورتان چيز ديگري هست كه مطالب با ان يك بخش مهم از ان هست

كار افريني كه خود يك تعريف ساده و مختصري كه ميتوان براي ان ارائه كرد اين هست كه شما يك فعاليت رو راه اندازي ميكند كه بواسطه ان ابتدا خودتان يا چند نفر مشغول كار ميشنود. سپس اقدام به كسب درامد مي كنيد(حال چه مادي و چه معنوي)

اگر تحقيق دانشگاهي هست بطور حتم استاد دانشگاه كه اين تحقيق رو بهتون معرفي كرده بايد يك سري اطلاعات - سايت و يا كتابي رو معرفي كرده باشد.
معمولا اول بايد موضوع اصلي رو مشخص كنيد
مثلا مشكلات كار افريني در زمينه بازي هاي رايانه اي يا موانع پيشرفت ساخت بازي ها
يا همه اين موارد در سر فصل هاي مختلف كه بعد از جمع اوري ميشود يك تحقيق كامل.

بعد از انتخاب موضوع بايد طبق قوانين پروژه نويسي شامل چكيده - سر فصل ها - توضيحات - مشكلات - پرسشنامه ها - نتيجه گيري و در اخر راه حل هاي خودتان رو ارائه كنيد.

حال اگر بازم منظورتان هر دو مطلب بالا نيست باز دقيق تر بفرماييد تا دقيق تر راهنمايي شويد
این یه پروژه دانشجویی و من درخواست کمک کردم همین
(04-24-2014 10:09 AM)ali kiani نوشته شده توسط: [ -> ]این یه پروژه دانشجویی و من درخواست کمک کردم همین

درود
ما چيز ناراحت كننده را گفتيم كه شما ناراحت شديد؟
يا اشتباه برداشت كردم

براي تحقيق تون بهتر هست ابتدا با تعاريف كار افريني اشنا بشيد . سپس سرفصل هاي مختلف رو ليست كنيد

مطالب مختلف فراواني در نت وجود دارد نه ميتوان ادرس انهارا در اينجا ارائه نمود و نه متن انهارا. بر همين اساس هست كه ميگيم در گوگل جستجو كنيد

موفق باشيد
لینک مرجع