سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: هدیه روز معلم
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2
سلام 10_004

اجازه بدید این دفعه اینجوری شروع کنیم.

دوستان جمعه 12 اردیبهشت 1393 مصادف با شهادت استاد مطهری ، همزمان می شه با شروع هفته معلم ، هفته معلم از شنبه 13 اردیبهشت شروع می شه تا پنج شنبه 18 اردیبهشت ، در این هفته انواع مراسم ها و .. برای تجلیل از معلیمن و اساتید برگزار می شه و محصیلین هم در این روز از روی عشق ، شایدم اجبار ! هدیه ای را برای معلمینشون تهیه می کنند. دانشجوها هم بنا به فراخور وضعیت کلاس و نمره هاشون! از این فرصت استفاده می کنند و ... دی:

و اما تهیه هدیه برای هز کس و هر قشری که باشه ، می شه مشکل و دغدغه اعصاب ! چی بخرم و از کجا بخرم و .. صحبت هایی هست که همیشه قبل از تهیه هر نوع هدیه ای دو سه روزی ذهن خریدار را به خودش مشغول می کنه ، حالا واسه روز پدر و مادر و تولد ، باز در بازار می شه هدایایی پیدا کرد و هدیه گرون قیمت هم باشه جای دوری نمی ره ، ولی روزهای خاص تری مثل روز معلم ، تهیه هدیه ای که در کنار ارزشمند بودن ، ارزون هم باشه ، قابل استفاده و ماندگار هم باشه دیگه خیلی مشکل می شه.

کافیه همین الان مراجعه کنید به کتاب فروشی ها ، لوازم دکوری و کادویی فروشی ها یا هر جای دیگه که خودتون صلاح می دونید و بفرمایید یک هدیه می خوام برای روز معلم با قیمت زیر 10 هزار تومان ، ببینید چه پیشنهاداتی دریافت می کنید. متاسفانه پیشنهادات اینقدر سبک هست که نخریدنش بهتره ، نهایتا می شه دو سه شاخه از ارزونترین گلها تهیه کرد و تقدیم کرد. که عمرش می شه دو سه روز .

همه مواردی که گفتم ، موجب شد که به دنبال تهیه و تولید هدیه ای واسه این روز باشیم که
1- ارزش معنوی داشته باشه
2- ماندگار باشه
3- نفیس باشه
4- پر فروش باشه
5- سود خوبی برای توزیع کنندگان و فروشندگان داشته باشه
6- مبلغی که خریدار براش پرداخت می کنه از مبلغی که به چشم دریافت کننده هدیه میاد به مراتب پایینتر باشه
7- جدید ، تک و خاص باشه تا سریع هر خریداری را جذب کنه
8- قابل استفاده برای همه باشه از بچه ای که به مربی مهدش می خواد هدیه بده ، تا مدیری که می خواد به معلمین دبیرستانش هدیه بده
9- قدیمی نشه و اگر ده سال هم رفت توی کمد ، بعد از ده سال باز کاربردی باشه و یاد و خاطره اون روز را زنده کنه

و چندین و چند مورد دیگه که برای انتخاب چنین هدیه ای جز اولویت های انتخاب بود.
تاپیک را باز می زارم تا دوستان پیشنهاداتشون را بدن !

10_004
(04-17-2014 11:18 AM)مهدی 1 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام 10_004

اجازه بدید این دفعه اینجوری شروع کنیم.

دوستان جمعه 12 اردیبهشت 1393 مصادف با شهادت استاد مطهری ، همزمان می شه با شروع هفته معلم ، هفته معلم از شنبه 13 اردیبهشت شروع می شه تا پنج شنبه 18 اردیبهشت ، در این هفته انواع مراسم ها و .. برای تجلیل از معلیمن و اساتید برگزار می شه و محصیلین هم در این روز از روی عشق ، شایدم اجبار ! هدیه ای را برای معلمینشون تهیه می کنند. دانشجوها هم بنا به فراخور وضعیت کلاس و نمره هاشون! از این فرصت استفاده می کنند و ... دی:

و اما تهیه هدیه برای هز کس و هر قشری که باشه ، می شه مشکل و دغدغه اعصاب ! چی بخرم و از کجا بخرم و .. صحبت هایی هست که همیشه قبل از تهیه هر نوع هدیه ای دو سه روزی ذهن خریدار را به خودش مشغول می کنه ، حالا واسه روز پدر و مادر و تولد ، باز در بازار می شه هدایایی پیدا کرد و هدیه گرون قیمت هم باشه جای دوری نمی ره ، ولی روزهای خاص تری مثل روز معلم ، تهیه هدیه ای که در کنار ارزشمند بودن ، ارزون هم باشه ، قابل استفاده و ماندگار هم باشه دیگه خیلی مشکل می شه.

کافیه همین الان مراجعه کنید به کتاب فروشی ها ، لوازم دکوری و کادویی فروشی ها یا هر جای دیگه که خودتون صلاح می دونید و بفرمایید یک هدیه می خوام برای روز معلم با قیمت زیر 10 هزار تومان ، ببینید چه پیشنهاداتی دریافت می کنید. متاسفانه پیشنهادات اینقدر سبک هست که نخریدنش بهتره ، نهایتا می شه دو سه شاخه از ارزونترین گلها تهیه کرد و تقدیم کرد. که عمرش می شه دو سه روز .

همه مواردی که گفتم ، موجب شد که به دنبال تهیه و تولید هدیه ای واسه این روز باشیم که
1- ارزش معنوی داشته باشه
2- ماندگار باشه
3- نفیس باشه
4- پر فروش باشه
5- سود خوبی برای توزیع کنندگان و فروشندگان داشته باشه
6- مبلغی که خریدار براش پرداخت می کنه از مبلغی که به چشم دریافت کننده هدیه میاد به مراتب پایینتر باشه
7- جدید ، تک و خاص باشه تا سریع هر خریداری را جذب کنه
8- قابل استفاده برای همه باشه از بچه ای که به مربی مهدش می خواد هدیه بده ، تا مدیری که می خواد به معلمین دبیرستانش هدیه بده
9- قدیمی نشه و اگر ده سال هم رفت توی کمد ، بعد از ده سال باز کاربردی باشه و یاد و خاطره اون روز را زنده کنه

و چندین و چند مورد دیگه که برای انتخاب چنین هدیه ای جز اولویت های انتخاب بود.
تاپیک را باز می زارم تا دوستان پیشنهاداتشون را بدن !

10_004

نمیگم ایده ی بدیه ها، ولی مقطعیه
باید یه چیزایی بخری که حتما بدونی فروش میره...یه جاهایی بری که بتونی راحت جنساتو بفروشی...کسی هم بهت گیر نده و چیزی هم رو دستت نمونه...مهم تر از همه بتونی یه سود "خوب" بکنی
ولی چون گفتی پیشنهاد بدیم اینم بگم من همیشه برا معلمم عطر و اسپری و ساعت مچی میگرفتم
سلام مهدی جان
فقط این دفعه سعی کنید که کارها با شتاب بیشتری انجام بشه
هرچه زود تر محصول معرفی و به دست بچه های بازاریاب برسه
با تشکر
10_004
سلام و خدا قوت
واقعاً اگه همه این ویژگیهایی که گفتین رو داشته باشه ، معرکه است .
فکر کنم من اولین نفری بودم که تاپیک رو خوندم چون بی صبرانه منتظر اینکارتون بودم ولی باور کنین هرچی فکر کردم نتونستم به نتیجه ای برسم که این محصول ممکنه چی باشه همه گزینه هایی که بهشون فکر کدم حداکثر 4تا از این ویژگیها رو داشت .
مطمئنم بازم مثل کار قبلی با کیفیت و جالب و کاربردی هست.

مرسی به خاطر زحمتاتون ، خلاقیتتون و روح بزرگی که دارین و نتیجه فکرتون رو با بقیه سهیم میشین .10_004

منتظر معرفی محصول و همکاری هستم.

شاد و پیروز باشد.
محصول که مشخصه ، می خواهیم قبل از معرفی ببینیم دوستان ایده ای دارن یا نه و آیا انتخاب بهتری هم وجود داشته که ازش غافل بودیم یا همین گزینه بهترین انتخاب بوده
منتظریم داداش مهدی اون هم بی صبرانه.
(04-17-2014 07:54 PM)سیدمهدی هاشمی نوشته شده توسط: [ -> ]منتظریم داداش مهدی اون هم بی صبرانه.

سید جون بزار تا صبح هم تاپیک باز باشه ببینیم کسی ایده ای داره یا نه ،
فعلا که خبری نیست ، فقط نمی دونم چرا زمانی که همه چی رو می شه همه هزارتا فکر و ایده بهتر داشتن ! 35

دوستان منتظریم
سلام به همگی دوستان10_004
به نظرم یه کتاب بخصوص با ظاهر شیک و نفیس مثل دیوان حافظ، قرآن یا موضوعات دیگه که به مناسبت روز معلم طراحی شده باشه میتونه هدیه خوبی باشه.

یا یه تابلو کوچیک با ایده جدید که سالها بعد هم جذابیت خودش رو داشته باشه و تو این مورد هم طراحی مهمترین مورد هست. (مثلا توی قم یه تابلو کوچیک تقریبا 13*18 دیدم که روی سنگ عکس ،آیه یا صلوات و کلا متن های مذهبی چاپ شده بود. بارزترین ویژگیش طراحی عالی اون بود. واقعا معلوم بود کار یه گرافیست ماهر بوده. جوری بود که آدم دوست داشت از هر نمونه یه دونه بخرهSmile.)
حالا تصور کنین اگه این تابلو رو به مناسبت روز معلم طراحی بکنیم. مثلا یه بیت شعر از حافظ با طراحی گرافیکی عالی به نظرم فروش خوبی خواهد داشت.

به هر حال ما منتظر و آماده رونمایی از محصول جدیدت هستیم اقا مهدی!
10_004
با سلام

میتونه ی دفترچه یادگاری با دلنوشته های شاگردان بصورت دست نویس با خط خود شاگردان باشه که روی جلد یا صفحات اول اون عکس شاگردای اون کلاس باشه....همراه با ی لوح سپاس.....

ک ما می تونیم یه دفتر شیک و جمع جور تهیه کنیم همراه با ی لوح شیک و در اختیار دانش آموزان و دانشجوها قرار بدیم......
سلام مجدد

بچه ها من در یکی از مغازه ها یه قاب دو شیشه برا روز مادر دیدم بنظر من قشنگ بود قیمت تکی 15 تومن الی 20 تومن

گفت:اگه تعداد 100 تا بخوای میتونم 10تا 12 تومن بزنم برای روز معلم،15 تا 20 هم فروشش هست بسته به محلش

اینم عکسش:36

[تصویر: 32147979034257547601.jpg]
[تصویر: 35091024285088044965.jpg]
صفحه ها: 1 2
لینک مرجع