سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: استرس قبل از ازدواج
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2
دارم ازدواج میکنم و استرس زیادی دارم که منشا اونرو نمیدونم . همش فکر میکنم قراره اتفاقی بیوفته و تو این مسیر با مشکل مواجه بشم . نماز میخونم اما ذهن و فکرم هزار جای مختلفه . نمیدونم این حس واسه سنگین شدن مسولیته یا جیز دیگه . شما هم قبل ازدواج این تجربه رو داشتید؟؟ help me plz
بله ... استرس داره خیلی هم زیاد در حدی که بعضیا در دم جا میزنند ! واقعیتش من چند بار رفتم خواستگاری اصلا اونقدری استرس بهم وارد میشد که بعدش دعا میکردم دختره بگه نه یا خانوادش مخالفت کنند ! وقتی میگفتند نه وایمیستادم اونقدر خدا رو شکر می کردم که نگووو !
مونده بودم من که نمیخوام مگه مرض دارم خانواده خودم و یکی دیگه رو علاف کنم هر دفعه هم 50 تومن پیاده شم !
دوست عزیز من تازه عقد کردم و دقیقا میفهممچه حالی دارید. طبیعیه و خود به خود رد میشه. فقط لذتشو ببر که بعد حسرت نخوری
(04-15-2014 09:37 PM)Kaseb نوشته شده توسط: [ -> ]دوست عزیز من تازه عقد کردم و دقیقا میفهممچه حالی دارید. طبیعیه و خود به خود رد میشه. فقط لذتشو ببر که بعد حسرت نخوری
راستش قبلا حس خوبی داشتم تو تخیلاتم حالت عاشقانه دلچسبی در مورد ازدواج داشتم اما وقتی قضیه جدی شد و بخودم اومدم که دارم ازدواج میکنم این استرس لعنتی اومد سراغم !! حقیقتا تغییر و اتفاق بزرگیه تو زندگی هر کسی . من در واقع نمیفهمم چرا حالت دلتنگی قشنگتر از حالت وصاله .. ( خودمم نمیفهمم چی میگم اصلا ) !!!
هه هه هه
من که هنوز تجربه نکردم....
ولی داداشمو یادمه... یادش بخیر دو شب قبل از ازدواجش انقدر استرس داشــــت کـــــه نگـــــــو...
میدونید چی شده بود؟؟؟؟ داشت نماز میخوند...اونوقت پشت به قبله 25r30wi25r30wi25r30wi
یه دفعه بهش گفتم داداش قبله رو اشتباه گرفتی...
خودش مونده بود....
گفتم بسوزه پدر عاشقی... HeartHeart
نترس شجاع باش برو جلو امیدی به خدا باشه قبلش تحقیق کن احساسی نباش همه جوانب رو در نظر بگیر اگه شناخت بیشتری از طرف مقابلت داشته باشی این استرسه کمتر میشه شاد باشی خوشبخت بشین
با ارزوی خوشبختی برای تمام جوانان زمین12_002[/code][/php]
منظورم ایران زمین بود10_004
الحمدا.. دیشب رفتیم بله برون همه چی بخیر و خوشی تموم شد و تا حد زیادی از استرسم کم شد . خداروشکر خانواده طرف مقابل آدمای پر توقعی نبودن و شرایط منو درک کردن . به امید خدا فردا عقد کنان و جشنی مختصر داریم.
به مبارکی انشالله بقیه مراحل هم به همین خوبی و خوشی ختم به خیر می شه.
بسلامتی مبارکه حالا مهریه چقدر شد؟؟ Smile
صفحه ها: 1 2
لینک مرجع