سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: راههای بالا بردن فروش فروشگاه کامپیوتر چیست ؟ لطفا راهنمایی کنند اساتید
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3
با سلام خدمت همه دوستان
قبلا گفتم که من فروشگاه کامپیوتر دارم حومه تهران
می خواستم از دوستان خواهش کنم در زمینه بالا بردن فروش و درآمد فروشگاه راهنماییم کنند
با تشکر
24 تا بازدید دریغ از 1 نظر !
دوست عزیز سلام 10_004
بنظرم با توجه به اینکه در تهران ساکن هستید بهترینکاری که میتونید بکنید خرید از بنکداران و واردکنندگان هستش...
(فروش ارزان تر از سایر رقبا )
ضمنا شما نگفتید فروشگاه کامپیوتر دقیقا یعنی چی؟ بیشتر توضیح بدید لطفا خیلی کلی گفتید
سلام حمید جان
خرید که من نسبتا قیمت هام خوبه چون از خود واردکننده ها تو بازار خرید می کنم رو جنس هام هم زیاد نمیکشم
و نسبت به رقبا اگه قیمتم پایین تر نباشه بالاتر نیست
فروشگاه کامپیوتر خوب یعنی من تو مغازم هم کامکپیوتر کامل میفروشم هم لوازم جانبی و غیره جدا جدا مثل موس کیبورد کیس اسپیکر و نرم افزار و ... و در ضمن کارهای عیب یابی سیستم ارتقاء قطعات و ... اینا رو هم انجام میدیم دیگه ... همین
برخورد خوب و مشاوره رايگان .... گاهي بعضي مشكلات كامپيوتري براي مبتدي ها با يه مشاوره كوتاه و راهنمايي خوب قابل حله..... اينطوري افراد جذب فروشگاه ميشن ....تبلت هم واسه فروش بذاريد ، بازارش خوبه
مشاوره رایگان میدم . برخوردم خیلی خوبه با مشتری . جنسام نسبتا جوره . تبلت ندارم چون بغلم موبایل فروشیه .
(04-15-2014 05:46 PM)کاظم... نوشته شده توسط: [ -> ]سلام حمید جان
خرید که من نسبتا قیمت هام خوبه چون از خود واردکننده ها تو بازار خرید می کنم رو جنس هام هم زیاد نمیکشم
و نسبت به رقبا اگه قیمتم پایین تر نباشه بالاتر نیست
فروشگاه کامپیوتر خوب یعنی من تو مغازم هم کامکپیوتر کامل میفروشم هم لوازم جانبی و غیره جدا جدا مثل موس کیبورد کیس اسپیکر و نرم افزار و ... و در ضمن کارهای عیب یابی سیستم ارتقاء قطعات و ... اینا رو هم انجام میدیم دیگه ... همین

شرمنده رک میگم
ولی...
" قیمت نسبتا خوب " و اگه پایین تر نباشه بالتر نیست فایده ای نداره!
باید قیمت خیلی پایین تر باشه (مثه چی صدا کنه همه بهم معرفی کنن شمارو)
تبلیغات هدقمند خیلی خیلی مهمه مخصوصا وقتی یه فرقی با سایر همکارات داری میتونی رو اون بیشتر مانور بدی...

طبق اطلاعات ناقصی که دارم وتجربیاتی که سایر دوستان لطف کردن در اختیارم گذاشتن اینجوری میگن : برای شروع کار اگر بطور تخصصی و روی یک محصول کار کنی خیلی بهتره
مثلا فقط لوازم جانبی لپتاپ و کامپیوتر
یا مثلا فقط عیب یابی سیستم....
امیدوارم منظورمو درست رسونده باشم و شما هم متوجه شده باشی
باز با اساتید انجمن و سایر دوستانی که تجربه و دستی در این زمینه کاری داشتن یا دارن صحبت و مشورت کنی خیلی بهتره

موفق باشی10_004
دوست عزیز من تجربه فروشگاه کامپیوتر رو داشتم و سعی میکنم تجربیاتم رو در اختیارتون قرار بدم . اول اینکه به سمت تک محصولی و تخصصی کار کردن نرین چون موقعیت شما طوری نیست که یک محصول رو به کل ایران ارائه بدین . پس سعی کنین همه چی داشته باشین حتی شده از هر کدوم دوتا .
متاسفانه مشتری ها اکثرا از جنس های ارزان استقبال میکنن پس شما هم برین سراغ جنسهای چینی ارزان که هم فروش خوبی داره و هم سود خوبی . سوم اینکه الکی قیمت رو پایین نیارین و سعی کنین در هر فروش سود خوبی بدست بیارین . سعی کنین به جای پایین اوردن قیمت تبلیغات زیاد انجام بدین حتی کم ارزشترین جنستون رو هم تبلیغ کنین با تراکت و پوستر . مواظب چک ها باشین و به هیچ عنوان از غریبه چک نگیرین و از آشناها هم فقط کسایی که خیلی معتبر هستن چک قبول کنین .
برین سراغ شرکتهای pap ( ارائه دهنده اینترنت ) و سعی کنین پنل فروش و نمایندگی بگیرین و مشتری جمع کنین (سود خوبی داره و پایدار )
ممنون حمید جان و ممنون حسن جان.
مطالبتون واقعا مفید بود.
شما می تونی با ارسال ایمیل گروهی تبلیغات هدفمند کنید البته نه به این ایمیلهای گروهی قدیمی که در بازار هستند بلکه مجموعه ایمیل هدف برای خودتون پیدا کنید.
صفحه ها: 1 2 3
لینک مرجع