سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: درخواست راهنمایی وام مسکن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
من خونه ای خریدم که بدلیل اینکه وام بانک پارسیان روش بود و من خودم وام اماده بانک مسکن داشتم اونو نخواستم فروشنده نامردمم با اینکه موقع نوشتن مبایعه نامه 1.5 ماه وقت گذاشته بودیم برای فک رهن اون و طی مراحل وام من بعد از فک رهن، همین امروز فک رهنش انجام شد و فردا قرار محضر داریم و حاضر نیست زمان محضرو بندازیم عقب برای من، اگر فردا من سند رو بنام بزنم دیگه بانک مسکن واممو نمی ده، در عین حالم اگر بخوایم وکالتی خونه رو بزنیم (چون باید فردا همه پولو بهش بدم) از این آدم نا مرد بعید نیست بازم برام دردسر درست نکنه
حالا من یه فکری دارم میتونم فردا خونه رو بنام خانومم کنم بعد به بانک مسکن بگم حالا خودم می خوام بخرم؟
یا کسی راه حلی دیگه ای به ذهنش می رسه؟
بخواهی سند را بنام خانمت کنی و دوباره از اون بخری مشکلی نیست ولی هزینه سند حدودا تا یک میلیون تومان است.ولی چون با ایشان قرار داد 15 ماهه داری و کد رهگیری هم گرفته شده شما بهیچ وجه زیر بار پرداخت نباید بروی و به ایشان بگوئید سر همان 15 ماه من در محضر حاضر می شوم.
(10-31-2011 10:24 PM)jahanagahi نوشته شده توسط: [ -> ]بخواهی سند را بنام خانمت کنی و دوباره از اون بخری مشکلی نیست ولی هزینه سند حدودا تا یک میلیون تومان است.ولی چون با ایشان قرار داد 15 ماهه داری و کد رهگیری هم گرفته شده شما بهیچ وجه زیر بار پرداخت نباید بروی و به ایشان بگوئید سر همان 15 ماه من در محضر حاضر می شوم.

قرارداد ١٥ ماهه نه، قرار يك و نيم ماه بعد رو براي محضر زمان نوشتن مبايعه نامه يعني يك و نيم ماه پيش گذاشته بوديم ، يعني فردا بايد برم.
اگر اشتباه نکنم طبق قوانین جدید بانک مسکن در صورتی که سند از اقوام درجه یک به نام شما بخوره نمی تونید وام بگیرید
لینک مرجع