سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: راه اندازی کارگاه بسته بندی میوه خشک
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2
سلام
من هم میخام میوه خشک تولید کنم .توی خراسان قیمت میوه مناسبه...ولی در مورد بازار فروشش مرددم.لدفا منو راهنمایی کنید
ایده راه اندازی کارخانه چیپس خانگی

✅ مقدمه :

✅ مقدمه :
(07-13-2016 07:23 PM)mahancompany نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
من هم میخام میوه خشک تولید کنم .توی خراسان قیمت میوه مناسبه...ولی در مورد بازار فروشش مرددم.لدفا منو راهنمایی کنید

✅ مقدمه :
(04-06-2014 02:35 PM)هیلی نوشته شده توسط: [ -> ]سلام من می خوام کارگاه بسته بندی میوه خشک راه بیاندازم اما تجربه ای در این زمینه ندارم میشه راهنماییم کنیید؟؟؟؟؟[/[/size]

EYD

------------------------------
ایده خیلی خوبیه. کار سازنده و مفید. من که خوشم اومد.
(07-16-2015 03:55 PM)mohammadgodsi نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان من قبلا این نوع کارها را تجربه کردم مدتی هم در کار ساخت دستگاههای بسته بندی بودم میوه خشک کنی جلو آفتاب نمیشه میوه خشک کنی یک صنعت پر هزینه و البته پر بازده با امکان صادرات بسیار خوبه میوه ای که در کارخانه میوه خشک کنی خشک میشه تحت شرایط خاص خشک میشه که یکی از این شرایط خلا هست از شرایط دیگه این کار سرعت خشک شدن میوه است که به فرم میوه آسیبی نرسه فشار رطوبت وکیوم برحسب زمان خشک شدن وخلاصه یک پروسه پیچیده فنی که برای قدم اول اصلا مناسب نیست اما این که فقط بخواهید بسته بندی کنید باید بدون مجوز بفروشید چون بهداشت چنین مجوزی نمیده و اصولا کار مقرون به صرفه ای نیست در مورد دستگاه ها هم مونده چه نوع بسته بکنی حجمی وزنی عمودی افقی پاکتی و.... که هر کدوم قیمت خودش رو داره اما پیشنهاد من یافتن راهیه که دیگران نرفته اند چون من همین کار رو کردم با یک ایده ساده بسته بندی خاصی کردم و شکر خدا جواب هم داد البته الان دیگه این کار رو نمیکنم اما اگه خواستین میتونم کمکتون بکنم الان کار من لوازم خانگیه اینم سایت ماست www.....ir
میشه منو راهنمایی کنین ۰۹۳۸۹۵۳۱۴۵۱
صفحه ها: 1 2
لینک مرجع