سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: میخوام تزیینات ساختمان رو یاد بگیرم؟
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان خوبید این اولین پست منه
راستش میخوام شغل تزیننات ساختمان را یاد بگیرم خیلی علاقه دارم ولی نه جایی اموزش و یاد میدن
اینم لیست فعالیتهاشونه :
کاغد دیواری-پارکت-لمینت-کف پوش-دیوارپوش-دیوار کوب-پوشش های ابریشمی -پتینه-سقف کاذب-پتینه-بلکا-مولتی کالر-کابینت-کنتیکس-رولکس-سنگهای تزیینی-پرده های تزیینی-پرده لور دراپه-شیدرول-پرده تصویری-کرکره ای -بامبو
این ها را چه جوری میشه یاد گرفت هرکسی توی این صنفه کمکم کنه
این همه موارد یک نفر میتونه یاد بگیره یا یک گروه هستند ؟
از نحوه نصب و درامد این کارها و نحوه یادگیری و اموزش و تهیه مواد اولیه این کارها و یا حتی نمایندگی فروش گرفتن کمکم کنید.
چه جوری میشه کاتالوگ نمونه کارهاش رو گیر اورد
سپاس بیپایان
سلام دوست عزیز . من در مورد سقف کاذب و کاغذ دیواری اطلاع دارم که شما باید یک استاد کار توی هر کدوم که علاقه بیشتری داری پیدا بکنی که کار سختی نیست میتونی بری توی ساختمانهای نیمه ساخت که مثلا سقف کاذب کار میکنند بری و به استاد بگی که من میخوام این کارو یاد بگیرم و اگه شاگرد خواست روزی بهت 25 الی 30 هزار تومن پول میده و اگه خوب توی کار دقت کنی یک یا دو ماهه کارو یاد میگری و بعد لوازم این کارو باید تهیه بکنی که فکر کنم با 2 تا 3 میلون تومن میتونی تهیه بکنی و دنبال کار برای خودت توی ساختمانهای که نیاز به سقف کاذب دارن بگردی که حدودا روزی 100 هزار تومان استاد کارها درآمد دارن البته باید بگم توی سقف کاذب دست زیاد شده و لی فکر کنم کاغذ دیواری هنوز جا داره و کار راحتتری هستش که باید چسب مخصوص و کاغذ دیواری و یک چیچی مخصوص این کار برای برش کاغذ تهیه بکنی البته بعد از یاد گرفتن کار پیش یک استاد و در کل سرمایه زیادی نمی خواد و یاد گرفتنش کار سختی نیست که باید یکی دو ماه زیر نظر یک استاد باشی تا بتونی توی این کار به موفقیت برسی.
امیدوارم موفق باشی
دوست عزيز هيچكس به شما كار رو ياد نميده ، شما خودت بايد ياد بگيري ! كافيه شاگردي كني ، كمي هم زبر زرنگ باشي زود متوجه ميشي......
حالا همه اینها را یه نفر میتونه یاد بگیرها یا نه
لینک مرجع