سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: جلسه آنلاین شماره 93-1: جمعه 22فروردین
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7
سلامممم صد سلام به دوستای گلممممم
حالتون چطوره؟؟؟؟؟
با انرژی جواب بدید.... شله شلههههه محکمتررررر

خب بنا به قولی که بهتون داده بودم اولین جلسه آنلاین در انجمن در سال 93 از جمعه این هفته استارت می خوره. این هفته ساعت 9 تا 11 شب منتظر همتون هستم.

موضوع این جلسه: ایده ها و ترفندهای هدف گذاری سال 93

به دو ترفند برای رسیدن و پایبندی هدف 93 دو هدیه اهدا می شود.
اسپانسر این جلسه: خانم شهرزاد صدفی مدیر شرکت راستین و یکی از مدیران بخش انجمن

363636363636
فرصت را از دست ندهید...
IdeaIdeaIdeaIdea
ای ول عالیه
خانوم معاون ممنون میشم موضوعشو یکم باز تر کنید.
یعنی بگین دقیقا چطوری باید عنوان کرد روش ها رو اگر بشه با مثال که دیگه بچه ها بدونن قراره چی بگن.

و این که مثل اون سری قبل اجرا میشه یا روش اجرا فرق کرده ؟
با تشکر
بله روال به همون شکل جلسه قبله ولی این جلسه طوفان ذهنی نیست یعنی به این شکله که هر کس کل ایده ش را در یک ارسال می فرسته و البته تا روز قبل جلسه یعنی 5 شنبه مشخص شده که کیا شرکت می کنند و اسم نهایی شرکت کننده های جلسه تا یه ساعت قبل شروع جلسه توی تاپیک زده می شه و هر کدوم از شرکت کننده گان در جلسه میان ایده شون را ارانه می دن در یک ارسال بعد از اینکه همه ارائه دادند هر کس می تونه از ایده دیگران سوال کنه و پاسخ ها شنیده بشه. در نهایت هم بعد از پایان یک ساعت و نیم رای گیری ها شروع می شه و جوایز

مثلا یه ایده که ما پارسال داشتیم ایده سر رسید اهداف بود که هر کس اهداف سال 93 را میاد در یک سر رسید می نویسه و بعد تاریخ شروع و پایان را با یه رنگ خودکار توی همون تاریخ مشخص می کنه و بعد وقتی به تاریخ شروع مفلا 12 اردیبهشت می رسه با یه رنگ دیگه خودکار شروع را می نویسه و در روزهای بعدی کارها و قدم هایی که برای اون هدف انجام می ده را یادداشت می کنه و اگر سر موقع به نتیجه رسید هدیه برای خودش تعیین می کنه.

خوب این هم یه ایده....

منتظر ایده ها و هدف های شما در جمعه شب این هفته هستیم
خيلي كار خوبي هست ،‌لطفا جلسات طوفان ذهني رو بيشتر كنيد ،‌هفته اي يك بار اگه بشه كه طوفان فكري برگزار كرد خيلي عالي مي شه ،‌ مخصوصا اگر ايده ها به صورت كارهاي آنلاين و اينترنتي باشه مثل طوفان فكري قبلي
تشكر
حتما این جلسات به یاری خدا و استقبال شما دوستان مرتب تشکیل خواهد شد. و در مسیر موفقیت های سال 93 مون کمک خواهد بود.
(04-07-2014 09:49 PM)MARYAR نوشته شده توسط: [ -> ]حتما این جلسات به یاری خدا و استقبال شما دوستان مرتب تشکیل خواهد شد. و در مسیر موفقیت های سال 93 مون کمک خواهد بود.

با سلام و تبریک سال نو
من تازه واردم و دوست دارم بدونم اینجا چه خبره؟ من چطور میتونم در جلسه باشم؟ با تشکر10_004
دوست گرامی خوش آمدید.
جمعه شب ساعت 9 شب جلسه ای در همین تاپیک با موضوع اهداف سال 93 داریم. شما هم می تونید در این تایم به جلسه و تاپیک تشریف بیارید...
منتظر شما هستیم
منم با کله مییییییییییییییییییییییییییییییییییییام
هر کس در جلسه امشب شرکت میکنه اعلام کنه تا اسمش را وارد اشخاص شرکت کننده کنم.
1. آقای کاظمی
2. معاونت
3. آقا مهیار
4.سبحان
5. خانم صدفی اسپانسر امشب
6. آقا یا خانم آرنا
خانوم معاونت منم هستم با اجازتون

7 : hamid.h
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7
لینک مرجع