سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: اینجا کسی آشنا به حرفه آبکاری هست ؟ چند تا سوال داشتم
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
درود

بنده قصد دارم یک شرکت بازیافت فلزات راه اندازی کنم و یک سالی هست که در این مورد دارم تحقیق میکنم

میخواستم بدونم آیا توی ایران از آبکاری ها پساب آبکاری رو خریداری میکنند ؟ یا پساب رو وارد فاضلاب می کنید ؟

اگر پساب خرید و فروش میشه به چه قیمتی از کارگاه آبکاری خریداری میشه ؟
میزان تولید پساب نیکل و کروم به ازای هر کارگاه به طور میانگین در ماه چقدر هست ؟

ما فعلا میخوایم با پساب نیکل - کروم شروع کنیم اگر اطلاعاتی در این زمینه دارین ممنون میشم در اختیار ما بگذارید چون در مورد خود آبکاری اطلاعاتمون خیلی کمه
آبکاری نیکل و کروم پساب نداره که !!!
تا اونجایی که من می دونم سال به سال فقط نیکل اضافه می کنند .
لجن داره
یعنی هیچی نمیریزن دور ؟
لجنی ؟ فاضلابی ؟
تا اونجایی که من می دونم نه ، ما آبکاری نداریم ولی کار برای آبکاری یک زمانی زیاد می فرستادیم
هر کاری بخواد آبکاری کروم بشه ، ابتدا توی چند مرحله شسته و پولیش می شه ، در آخر هم اسیدشور می شه و وقتی تمیز تمیز شد می ره توی وان مخصوص و برق وصل می شه. یعنی اون جنسی که وارد حوض آبکاری می شه هیچ گونه کثیفی و آلودگی نداره که بخواد تولید لجن و ... بکنه ، همانطور هم که گفتم فقط دیدم که به وان نیکل و ... اضافه می کنند. ولی بازم دقیق اطلاعی ندارم چیزی که من دیدم اینطوری بوده
خب اون محتویات وان آبکاری رو میریزن دور دیگه منتها نمیدونم چند وقت به چند وقت و مقدارش چقدره
همونطور که آقا مهدی گفتند آبکاری نیکل و کروم پساب نداره!
کم و بیش تو این محیط بودم و ندیدم که پساب داشته باشه
یه چیزی رو اینا میریزن دور کلی مقاله فارسی و انگلیسی هم در مورد تصفیه یا بازیافت آبکاری نیکل و کروم هست

شاید دیر به دیر میریزن دور
لینک مرجع