سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: گرفتن مغز بادام و گردو و فروش فله ای به آجیل فروشی ها
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2
سلام به همه دوستان عزیز
راستش یه فکری توسرم زده و اینکه اگه من بادام پوست کاغذی(که مغز شدش معروف به بادام آمریکایی هست) و گردو درجه یک رو در سطح عمده بگیرم و مغز کنم و به مغازه های آجیل فروشی فله ای ارائه بدم به نظرتون سود داره برام؟
قیمت بادام پوست کاغذی(ازهمون هایی که با دست بازمیشه و قیمت گردوی پوست کاغذی الان عمده چند هست؟
هر کیلو گردو و بادام درجه یک با پوست چقدر مغز میده؟
خیلی برام مهم هست لطفا زودتر راهنماییم کنید دوستان
بادام امریکایی واقعا خارجییه .. اون بادام پوست کاغذی اسمش منقا هست و ضمنا گرونتره بسته به کیفیتش حتی از مغز گاهی گرونتر فروخته می شود .. یعتی صرفه نداره ..
و اما گردو .. باید در فصلش و به موقع بخری و ضمنا اشنا باشید یا کسی باشه که وارد باشه تا گردوی خوب بهت بده .. چون مغز اگر یه خورده تیره یا روشن باشه کلی قیمتاش فرق میکنه .. از طرفی مهارت در مغز کردن کلی در قیمت مخصول نهایی تاثیر داره .. اگر مغر را درسه و دوتایی در بیارید نقد میخرند ازتون ..ولی اگر خورد بشه همه قیمتش ناچیز میشه هم کلی دور ریز داره و ضرر میدهید .. از یکی از اشناها توی چهارراه مولوی که دو سه تا کارگاه دارند پرسیدم گفت ما سمت ملایر و تویسرکان میخریم میدهم یه عده تو اذرشهر با مهارت مغز می کنند ...
بخاطر فنی بودن و از طرفی ریسک بالای قضیه توصیه میکنم با کم شروع کنید و حتما از اهل فن راهنمایی بگیرید ...
بادام آمريكايي همان بادام درختي خودمان هست ولي از درخت هاي امريكا :دي
كه بيشتر از كشور چين وارد مي شود وبا يك سريع چيزها تف داده مي شود

بادام كاغذي يك مدل بادام هست واصلا جاي اون بادامي كه قيد شده كاربرد ندارد

گردو بستگي به خود گردو دارد نرمال بين 300 تا700 گرم در كيلو مغز مي دهد
پوست كاغدي چون هزينه اوليش براي خريد بالاست براي مغز ازش استفاده نمي شود
بيشتر پوست معمولي يا اون گردوهايي كه نرمال بين 500 تا700 گرم مغز ميدن براي مغز كاربرد دارد
درود
بهتون توصيه ميكنم در كاري كه داراي مهارت نيستيد با عجله وارد نشيد حتي پوست كردن گردو باشد.
چند وقت پيش رفتيم بازار ار يك دست فروش كه چندتا گردو رو شكسته بود و مغز اونا برق ميزد گردو خريديم اومديم شروع به شكستن كه كرديم 80 درصدش خراب بود.
بر همين اساس بقول دوستان اگر گردو شناس نباشيد بار خراب رو ميدن بهتون كه از هر 1 كيلو 100 گرم مغز سالم از نظر خوردن نه ظاهري بدست نمياد.

ضمن اينكه جداي بحث كار بازار فروش شما كجاست؟؟؟ ايا بازار رو داريد يا نه همينطوري به فكرتان رسيده وارد اينكار بشيد؟؟

در گذشته يكي از اقوام ميگفت كه يكي از اشنايان در نوجواني گردو پوست ميكرد و ميفرستاد تهران. شما هم بيا همين كارو انجام بدهيد بهش گفتم بازار را معرفي كنيد چشم اقدام ميكنم.(بنا به مواردي نشد كه عملي بشود)

اما بحث بازار مهمترين مورد هست كه بايد ابتدا انرا بدانيد كه چقدر گردو و به چه كسي با چه قيمتي به فروش برسانيد.

تا موفق تر عمل كنيد

موفق باشيد
یک دنیا ممنونم از راهنمایی های همتون دوستای گلم...
راستش من دو هفته ای هست که تو بازار میچرخم،تومشهد تقریبا همه ی آجیل فروشی ها بهم گفتن اگر مغز بادامت یکدست و پر باشه کیلویی 28000 تومان (بیست و هشت هزار تومان) ازت می خریم اما اگر بادام معمولی باشه اولا خریدش زیاد نیست و دوما نهایتا کیلویی 23 یا 24 تومان میخریم،البته فعلا درمورد گردو تحقیق نکردم اما تحقیقاتم نشون داده که مصرف مغز بادام خیلی بیشتر از گردو هست،اما فقط همین رو موندم که یک کیلو بادام معمولی تقریبا چقدر مغز میده و اینکه یک کیلو بادام پوست کاغذی چقدر مغز میده؟دوستان لطفا راهنمایی کنید،درضمن قیمت عمده بادام معمولی با پوست الان تومشهد تقریبا 5200 هست،دوستان لطف کنید در مورد مغز خالص از هرکیلو بادام بیشتر راهنماییم کنید...
شما كه اينهمه تحقيق كردي ، خب ١ كيلو بادام بخر ، مغزشو جدا كن ، بعد وزنش كن .... مشخص ميشه چقدر مغز بدست مياري ....
برای خرید گردو باید به دو جا مراجعه کرد:
1- تویسرکان همدان
2- خرمدره -زنجان

اگر فرق گردو ها رو هم تشخیص ندید به راحتی دار و ندارتون رو از دست می دید.
سپاس
بادام خوب باشه حتی می تونید به حاشیه خلیج فارس صادرات داشته باشید .نزدیکهای اصفهان بادامی معروف به بادام مامایی است که به این کشورها صادر میشه
ممنون ازشما دوستان عزيز و گرامي
كاملا موافق نظرات شما عزيزان هستم
بازم اگر كسي ازدوستان تونست بيشتر راهنماييم كنه
راستش فعلا رفتن به همدان يا زنجان برام سخته تو مشهد نميدونيد ازكجا بايد بخرم اين اقلام رو؟خواهش ميكنم اگر كسي ميدونه كمك كنه...
واسه صادراتم حتما روش فكر ميكنم<به اميد خدا بازار داخلي رو كه راه انداختم و تونستم بفروشم حتما رو خارجي و صادرات كار ميكنم...
دوستان عزیزم کسی دیگه اطلاعاتی نداره درمورد ایده من؟لطفا اگر ممکنه راهنماییم کنید و از تجربیات خودتون برام بگید ممنون میشم...
صفحه ها: 1 2
لینک مرجع