سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: راهنمایی فروش بدلیجات ؟
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2
سلام
علی هستم 26 سالمه از اصفهان دیپلم
4 ساله بیکارم ... همچین بیکارم نبودم برا این و اون خر حمالی کردم ...

تصمیم گرفتم بعد عید یه مغازه بگیرم ... و یه شغلی رو خودم شروع کنم
تجربه فروشندگی هم نداشتم ولی روابط عمومیم خوبه ...

نظر خودم این هست یه مغازه بگیرم و زیورالاتو بدلیجات شیک بریزم توش و بفروشم
بهتر از بیکاری و الافی هست4yajuyo

نظر دوستان چیه؟

یه مغازه میتونم تا 20 تومن هم رهن کنم ...

سرمایه اولیه برای خرید عمده ؟
ایا سودش زود بازده هست یا نه ؟

از مسئولین سایت هم عذرخواهی میکنم پست قبلی رو در تالار دیگر مطرح کردم 27
دوست عزیز ، از تکرار تاپیک بپرهیزید .
تاپیک قبلی شما حذف شد .
علی جون یک کاری کن که به درد آیندت هم بخوره ، بدلیجات شاید سودش خوب باشه ، ولی به نظر من در مغازه شخصی جواب می ده که راه بندازی و بعد هم یک خانم استخدام کنی و خودت بری دنبال کار دیگه
من هم با مهدی آقا موافقم
خوب این طور که شما میگی اقا مهدی که میشم همون حمال قبلی با
یه فرقی که من یکی رو با پولم گذاشتم سر کار و خودم بیکار !!!!

فروشندگی خودش یه نوع شغل هست طرف اومده یه مشت لباس ورزشی ریخته تو مغازه
میره خواستگاری میگه مغازه لوازم ورزشی دارم و خیلی های دیگه ... سوپری و فلافلی و سمبوسه ...

از نظر من این طرز فکر اشتباه هست کار کاره
مخصوصا زیورالات که خودش یه کار شیک هست همیشه هم هست و تمام نمیشه ....
اگه خیلی به کار زیور آلات علاقه داری پس کمر همت ببند وبا امید و توکل بر ایزد منان کارت رو شروع کن و سعی کن توی کارت خلاقیتهایی رو ایجاد کنی. که تا حالا کمتر کسی انجام دادنش

موفقدوموید باشی
امیدوارم خیلی زود به مراحل بالایی برسی
(03-03-2014 11:19 PM)aligoogle1 نوشته شده توسط: [ -> ]خوب این طور که شما میگی اقا مهدی که میشم همون حمال قبلی با
یه فرقی که من یکی رو با پولم گذاشتم سر کار و خودم بیکار !!!!

فروشندگی خودش یه نوع شغل هست طرف اومده یه مشت لباس ورزشی ریخته تو مغازه
میره خواستگاری میگه مغازه لوازم ورزشی دارم و خیلی های دیگه ... سوپری و فلافلی و سمبوسه ...

از نظر من این طرز فکر اشتباه هست کار کاره
مخصوصا زیورالات که خودش یه کار شیک هست همیشه هم هست و تمام نمیشه ....

علی آقا این حرفی که آقا مهدی می زنند با دید میلیاردر شدن هست و حرفی که شما می زنید با دید عامه ی مردم
درسته که فروشندگی خودش یک شغل هست و خیلی ها هم مغازه زدن و خودشون وایسادن توش اما این کار اغلب مردمی هست که به در آمدشون از اون مغازه قانع هستن و به فکر میلیاردر شدن نیستند . هم حرف شما درست هست هم حرف آقا مهدی ، شما می تونی مغازه بزنی و خودت وایسی ولی دیگه فرصت پول در آوردن از جاهای دیگه رو نداری ، می تونی به گفته ی آقا مهدی یک مغازه بزنی و یک شاگرد بزاری و علاوه بر پولی که از اینجا به دست میاری ، جای دیگر هم کار دیگری را انجام بدی و یا همین کار بدلیجات رو توی یک مغازه ی دیگه پیاده کنی ، در این صورت درآمدت چندین برابر می شه ، حالا دیگه این نظر شخصی خودتون هست که توقعتون از میزان درآمدتون چه قدر باشه
بله خوب اینجوری که شما گفتید قانع میشه ادم ... با این مغازه یه مغازه دیگه هم راه بندازم ..
اقا مهدی یه جور گفت گفتم هیچی دیگه ... ولی درسته منطور شما هم میشه همون زنجیره ای ....
ولی من بیشتر از 30 ندارم که حداقل یه سال باس خودم وایسم درامدش رو ببینم چه طوری ایا سود میده
که یه خانم بزارم و خودم برم یه مغازه دیگه باز کنم یا نه ...... یه وقت ضرر بده چه فایده ای ....
باسلام به علی آقا و تمامی دوستان عزیز من پخش کننده بدلیجات و نقره هستم در صورت نیاز به راهنمایی یا تهیه جنس با شماره 09156148202 در تماس باشید انشا الله بتونم به صورت موثری کمک کنم بهتون
در ضمن بنده خودم مستقیم با وارد کننده در تماس هستم و قیمتها و کیفیت اجناس رو هیچ جای دیگه نمیتونید ببینید - البته شاید با قیمت کلی فروشی در بازار تهران برابری کنه ولی من نمونه کار رو از طریق تلگرام در اختیار دوستان قرار میدم و در صورت نیاز ارسال میکنم و این یعنی خرید مستقیم از وارد کننده بتون هزینه مسافرت به تهران و خرید از کلی فروش البته تاکید میکنم قیمت کلی به جزء چون قیمت کلی با جزئی زمین تا آسمون فرق داره
صفحه ها: 1 2
لینک مرجع